אסטרולוגיה

הבתים באסטרולוגיה

12 הבתים באסטרולוגיה מייצגים את הסביבתיות שבהן פועלות האנרגיות של המזלות וכוכבי הלכת. הם יסמלו את הנסיבות הסביבתיות שישפיעו על ההתנסויות החיצוניות והפנימיות.
הבתים האסטרולוגיים גם חושפים את המצב הרגשי פנימי, ההתנסויות, מרחב הפעולה, הפנמה לעומת דחייה, ובעיקר את הגישות האישיות והסובייקטיביות של בעל המפה.
האסטרולוג יבחן את מיקומם של כוכבי הלכת בבתים במפת הלידה ואז יוכל להבין אילו תחומים והתנסויות יודגשו מאוד בחייו של בעל מפת הלידה.

משמעות הבתים באסטרולוגיה (אסטרולוגיה מערבית ואסטרולוגיה הוררית) פירוט:

הבית הראשון-האופק

בית 1 באסטרולוגיה

נקרא גם האופק העולה, או האופק המזרחי.
זהו כמו כמו כיסוי, מקטורן או מעיל אשר בו אנו מתעטפים מהרגע שבו אנו עוברים את סף ביתנו ובאים במפגש עם העולם החיצון. אנו נייחס לבית הראשון את ההופעה החיצונית שלנו, את ההתנהגות בציבור, את מצב הגוף הפיזי שלנו, את האישיות ואת האני השקרי שבו עטפנו את עצמנו. הוא מייצג את הגישה לחיים, התכונות הבסיסיות שנראות בציבור, כיצד אנשים רואים אותך, כיצד אתה פותח או מתחיל במשהו, הלידה שלך, התשוקות, הסביבה הישירה (ביה”ס, משרד), “אני”, הרושם שאתה משאיר, הייחודיות/אינדיבידואליות, הדמות המושלכת, הוקרה עצמית, ביטוי עצמי, הדרך שבה אנו רוצים שיראו אותנו

הבית הראשון במפה אישית לדוגמא:

הבית השני

בית 2 באסטרולוגיה

יכולת השתכרות, חובות אישיים, המחאות/צ’קים, מזומנים, בנקים, בנקאי, תפקיד, חופש, קול/ביטוי, אבידות כספיות, מתנות שמעניקים או מקבלים, הכנסה, כוח שקיבלנו בירושה,”אני שולט”, השקעות, מקורות גשמיים או נכסים, כסף, נכס סחיר, מות בן הזוג, ערכים אישיים, עשתונות טבעיים, ערך עצמי, מניות, כשרון, עושר ושפע.

הבית השני במפה אישית לדוגמא:

הבית השלישי

בית 3 באסטרולוגיה

אחים ואחיות, תקשורת, אינטרנט, נסיעות, מחשבות מוחשיות, הנפש המודעת, הסכמים/חוזים, תכתובות, אינטליגנציה, שכל, עיתונאות, ריאות, נשימה, פגישות, שיחת ועידה, מברקים, שכנים, מערכת העצבים, בית דואר, מייל, דואר, דוור, העברה או קליטה של רעיונות מאחרים או לאחרים, טיולים קצרים, דיבור, לימודים, סטודנטים, למידה, מורים, לימוד, מבחנים (כתובים ובעל פה), מסחר, תחבורה מקומית, כתיבה, סופרים וכותבים.

הבית השלישי במפה אישית לדוגמא:

הבית הרביעי

בית 4 באסטרולוגיה

חקלאות, ערים ובנינים, קרובי משפחה, אוירה ביתית, סוף החיים, רכוש, מחותנים (הורי הכלה או הורי החתן), משפחה, רווחים מכתיבה או הסכמים/חוזים, מקום מנוחה, בית או בנין מגורים, מלון או אכסניה, אדמות, התנאים בחלק המאוחר של החיים, שכירות, הורה, פעילויות אישיות, חיים פרטיים, יציבות, חווה, ביטחון ומבצרים, מסורת, משפחה.

הבית הרביעי במפה אישית לדוגמא:

הבית החמישי

בית 5 באסטרולוגיה

בידור והנאה, ילדים (ביולוגיים או מאומצים), קונצרט, חיזור, ביטוי אישי יצירתי, דרמה ומחזאים, התרגשות, אתלטיקה, הימורים, קבוצות, באולינג, תחביבים, חגים, הכנסות מנדל”ן ונכסים, מוות של הורה, פרשות אהבה וסטוצים, מאהב, מקומות בילוי, הנאות, בתי ספר ציבוריים, עסקי הבמה והקולנוע, מפגשים חברתיים, ספסרות, לימוד, מורה/מחנך.

הבית החמישי במפה אישית לדוגמא:

הבית השישי

בית 6 באסטרולוגיה

בעלי חיים קטנים, חיות מחמד, צבא, מטפלת/אומנת, היטמעות של מזון, בית קפה וקפה, שירות המדינה, ארון, מזווה, הלבשה, שותף לעבודה, עבודה יומיומית/רוטינית, רופא, אחות, שמלה, תעסוקה, עובדים ופועלים, בריאות, היגיינה, עבודה, עמל, ספריה, תזונה/מזון, יחסים עם עמיתים לעבודה, עוזרת, שירות, כניעה, שעבוד, סביבת עבודה.

הבית השישי במפה אישית לדוגמא:

הבית השביעי

בית 7 באסטרולוגיה

תחרות, קשר משמעותי, ויכוח, שיתוף פעולה או חוסר בזה, הזמנה, גירושין, פליטים, סבא וסבתא, תביעה משפטית, אהבה, אהוב/ה, נישואין, אחיינים/ות, יריבים (ידועים), התוצאה של הריבים, שותפות (רגשית או עסקית), שלום, הציבור, מערכת יחסים אחד על אחד, מתחרים, עניינים חברתיים, תפקוד חברתי, סכסוכים, טינה, הצהרה, טענה, מלחמה.

הבית השביעי במפה אישית לדוגמא:

הבית השמיני

בית 8 באסטרולוגיה

דמי מזונות, ניסיון אסטראלי, פשיטת רגל (משותפת או קולקטיבית), מוות, חובות, נדוניה, שינוי קיצוני, ירושות, עזבונות, ביטוח, נושאים הקשורים במוות, תורת הנסתר, תוצאה של תביעות משפטיות, הכנסת הבן/ת זוג, מחזור, התחדשות/תחייה, גלגול נשמות, משאבים של אנשים אחרים, סקס, התאבדות, תמיכה מאחרים, ניתוח, מס, צוואה.

הבית השמיני במפה אישית לדוגמא:

הבית התשיעי

בית 9 באסטרולוגיה

פרסום, חברת תעופה, דיילת, פרקליט, עורך דין, טקס, בית כנסת, שר, בית משפט, חלומות, זר/נוכרי, משהו שהוא זר, ארץ ניכר/מדינה זרה, מדיניות, פוליטיקה, חירות וחופש, נכד/ה, השכלה גבוהה, אוניברסיטה, מפרק הירך, רגלים העליונות, גידי הירכיים, אידיאל, נסיעות, ספרות, התדיינות משפטית, מטפיזיקה, מקומות רחוקים, הוצאה לאור, דת, פילוסופיה, מדע, סוכן נסיעות, אמת וכנות.

הבית התשיעי במפה אישית לדוגמא:

הבית העשירי

בית 10 באסטרולוגיה

הישג, קידום, אמביציה אישית, דמות סמכותית, עסקים, קריירה או מקצוע, קלון, חרפה, מעסיקים, הערכה, תהילה, אנשים מפורסמים, ממשלה, מחלה של אחד הילדים, מנהיג, מנהיגות, עניינים שמחוץ לבית, תכונות מוסריות, עמדה בחיים, הורה, פוליטיקאים ומדינאים, יוקרה, כבוד, פופולאריות, גאווה, קידום, מוניטין, אחריות, חובות, מעמד חברתי, שאפתנות, אגו, הכוח המניע באדם, העמדה הגבוהה ביותר שאדם יכול להשיג, סמכות הורית, מיקום בקהילה.

הבית העשירי במפה אישית לדוגמא:

הבית האחד עשר

בית 11 באסטרולוגיה

הכנסות מעסקים, ארגון עירוני או אזרחי, הכנסת, חברה, להקה, קשרים, יועץ, מוות של הורה, ציפיות ותקוות, כסף שבא מהמעסיק, חברים ומכרים, קבוצות, רצון, משאלה, מטרה, יעוד, מורשת, חברות, כסף שבא ממקצוע, מושג השמחה והאושר, תוכנית, פרויקט, שאיפה, בנים, כלה/אשת הבן, מועדון נשים, אחווה, אגוד, ילד חורג.

הבית האחד עשר במפה אישית לדוגמא:

הבית השנים עשר

בית 12 באסטרולוגיה

חיות גדולות, ריתוק, מאסר, לידה, דוד ודודה, דברים נשגבים ונעלים שמעבר לחושים, חלומות נבואיים, ברכה נשגבת שהתקבלה מאלוהים (עבור צדקה או מעשה טוב ומיוחד שעשית), עזרה שהתקבלה מאחורי הקלעים, בית חולים, כלא, פנימייה, מוסדות, אינטואיציה חזקה ומפותחת, מדיטציה, עיסוק או מקצוע של אח/ות, חקירה פרטית, בית הבראה, פנסיון, פרישה, מקום קדוש, ים, ימאי, בדידות או שאוהב להיות לבד ללא הרגשת בדידות, בדיקה עצמית והבנה עמוקה של האני וכיצד הוא פועל, הרס עצמי באי הקשבה לעצמי ולאינטואיציה, הרגשה כמו רדאר- איסוף מידע עתידי או הווה, צער, עצב, סודיות, מחקר, תת מודע, הגנה מאלימות, מחבלים, גנבים, רווחה, אויבים נסתרים.
הבית השנים עשר במפה אישית לדוגמא:

לקריאה אודות : כוכבי הלכת בבתים

Back to list