אסטרולוגיה

הכוכבים בבתים

הכוכבים בבתים

כוכבים בבית הראשון

שמש בבית ה-1

שמש בבית הראשון – צורך להביע לצור ולבלוט. ההשפעה כאן של האבא ניכרת בכל צעד ושעל, וההפנמה ממנו היא להיות תמיד מקום ראשון, להיות המנהיג. לעיתים רעיון המנהיגות יתרוצץ לך במחשבות ולפעמים במעשים.
במיקום זה יש רמז לחיים קודמים שבהם עבדת למען אחרים, ואף הקרבת משהו ממך למענם. ולכן בגלגול זה הגעת על מנת ליצור ולקדם קודם כל את עצמך. בניית “אני” חזק ובטוח בגלגול זה, יועיל לך לשרת את הכלל.
במידה והשמש במיקום זה אינה פגועה קשות (במיוחד משבתאי), אזי הכוח האישי שלך, האנרגיה היצירתית שמפעמת בך, והביטחון העצמי שלך יכולים לעורר השראה באחרים, ולהשפיע עליהם. אך עלייך להיזהר מלבוז למה שמצטייר בעינייך כחולשה באחרים או פסיביות. עלייך לזכור שלא כולם תקיפים ומשפיעים כמוך.

כאשר השמש בבית ה-1 (אופק) עלינו לבחון את ההיבטים שלה, לראות כיצד כושר המנהיגות והיוזמה יתבטאו במפה, האם הפעלתנות תלך לאיבוד בעקבות היבטים פסיביים, או שהאדם יהיה עריץ ורודן, או שמא מנהיג דגול ומשפיע.

ירח בבית ה-1

ירח בבית הראשון – האם והמהות האימהית דומיננטית מאוד בתת מודע ובמודע שלך.
הערגה לביטחון שמקנה הרחם וגיל הינקות מעוררת בך כמיהה אינסופית. עלינו לבדוק טוב את היבטי הירח ומזלו על מנת לוודא האם כמיהה זו נובעת מאם חמה ומטפחת קיימת או מדמות אם אידיאלית שיצרת בראשך. בכל מקרה ההשפעה שלה עלייך היא עצומה, גם אם אינך מודע לכך.

בהיבטי ירח מאתגרים במיקום זה, קיים אף סיכוי שאמך חוותה עימך לידה קשה.
אתה מתייחס אל עצמך כמרכז העולם, ולוקח דברים אישית ורגשית. השיעור שלך בחיים אלה, להתנתק רגשית מהווייתך, ללמוד להגיב באופן רציונאלי וללא קשר אישי לרגשותייך ולעצמך, ולצאת מקירות ההגנה שבהם סגרת את עצמך.

בתת מודע שלך אתה מאוד הגנתי, ורואה בכל הערה או אמירה של אחר כלפייך מתקפה אישית, שמאיימת על השלמות האישיותית שלך, ומאיימת על דרכך. וזהו השלב שבו אתה משנה פנייך מנחמדות וסימפטיות לאגרסיביות.

מרקורי בבית ה-1

מרקורי בית הראשון – יש לך יכולת לתקשר ולדבר על שאיפותייך ורצונותייך בחופשיות. תורת הנאום והשכנוע מיועדת לך, שכן יכולת השיחה וההרצאה עולים לך בקלילות וללא מאמץ.

עם שמש בבית 1 – אתה מאוד אסרטיבי, סובייקטיבי, בעל מהירות מחשבה וזריזות שכל.

עם שמש בבית 2 – אתה תדבר בעיקר על עצמך ותחפש היכן אתה יכול לרתום את הזולת לצרכייך. יכולת הביטוי העצמי גבוהה.
עם שמש בבית 12 – יכולת גישור נפלאה בין המודע לתת מודע, אובייקטיביות, וכושר שכנוע.

חשוב לציין שלמרות שמיקום זה תורם רבות לתקשורת, הוא אינו מעודד התעמקות בלימודים, בגלל חוסר הסבלנות והצורך התמידי בתנועה.

נוגה בבית ה-1

נוגה/ונוס בבית הראשון – יש לך כוח משיכה וכריזמה, שלא מאפשרת לסביבה להתעלם ממך. אתה נלהב ומבטא את תחושותייך ורגשותייך בחופשיות וללא משוא פנים. סביר להניח שבגישתך אתה עלול להיות אנוכי ורכושני, גם בזמן שאתה מפגין חיבה כלפי מישהו.

השיעור שלך במיקום זה הוא, לפתח סבלנות והבנה נרחבת שיש עוד רגשות של אנשים סביבך, ושאתה לא האדם היחיד שמרגיש וחווה רגשות סובייקטיביים. מצד שני האהבה שלך לעצמך היא שיעור טוב בהשראה לאחרים לאהוב את עצמם.

מאדים בבית ה-1

מאדים/מרס בבית הראשון -מונע ע”י התלהבות גדולה, עם צורך ויכולת לשלוט ולהיהפך למנהיג של קבוצה.

יש כאן מעשיות מלווה באומץ להתעמת עם ניסיונות ויוזמות חדשות, מה שמכשיר אותך לזום ולבצע פרויקטים בכישרון לא רגיל.

אחת ההתמודדויות התכופות שלך יהיו עם חוסר סבלנותך ופזיזותך, שיגרמו לך לא פעם להשתעמם ולנטוש משימה באמצע.

האנרגיה האינסופית שלך יכולה להיות מתועלת לספורט, ולפעילויות פיזיות. אך כדאי לך להיזהר, שכן אתה נוטה לנפילות וחבלות. יחד עם זאת כושר ההחלמה שלך הוא מצוין, וביכולתך להתגבר במהירות על כל מחלה.

על שני דגשים אתה חייב לשים לב: לא להיכנע לטבע האנוכי שלך, ולחשוב מעט לפני שאתה פועל או עושה.

צדק בבית ה-1

צדק/יופיטר בבית הראשון – חוש הומור מפותח לצד אופטימיות יחד עם כוח חיות, מובילים אותך להצלחה חברתית ניכרת. אתה רואה הכול ברוחב ובגדלות, ולכן עלייך להיזהר גם שגופך לא יגיע לממדים גדולים.

יצר נדודים וטיולים, יכול לכוון אותך להרבה מעברי דירה ושינויי מיקום ונדודים.

במיקום זה בולטת גאווה, יהירות ואנוכיות, למרות מזגך הטוב, הנדיב ורחב הלב.

השמחה והגישה החיובית שלך לחיים, מפזרת כל אפשרות שלילית שקיימת במיקום זה. לכן זהו סימן ראשי למזל גדול בחיים.

זהירות נדרשת מהגזמה, אי סדר וחוסר משמעת.

שבתאי בבית ה-1

שבתאי/סטורן בבית הראשון – עלייך להתמודד עם מחסומים בתחומים של הערכה העצמית, ספונטאניות ופעלתנות.
אתה לרוב אנוכי, וצריך ללמוד לעמוד על זכויות אחרים, כמו על זכויותייך שלך.
במיקום זה בולט חוסר ביטחון, ואי עמידה על ה”אני”. קיים צורך באישור תמידי של הסביבה, לצד רצינות וחוש אחריות שיכול להשפיע על הופעה חיצונית קשוחה ונוקשה.

במקרים מסוימים, המיקום מעיד על לידה קשה או ילדות לא פשוטה.

אורנוס בבית ה-1

אורנוס בבית הראשון – אתה לרוב מתוח ומהיר תפיסה ומחשבה. עלולות להופיע הפרעות קצב. ישנה תזזיתיות בלתי נגמרת ואנרגיה אינסופית.

אורנוס יעניק לך במיקום זה הזדמנויות לגלות את העצמי האמיתי שלך, דרך היכולת להיבנות ממשברים ומאתגרים שמשנים חיים.

אתה נע סביב העברת מידע ותקשורת בגלים קובנציונלים ולא קובנציונלים. ישנו קשר חזק לקדמה ולעתיד, ולקבוצות של אנשים וארגונים.

נפטון בבית ה-1

נפטון בבית הראשון – המיקום גורם לך להיות מעט מבולבל ולהרגיש זר. העולם שלך הוא אידיאליסטי, ויש לך יכולת להתחבר אל עולמות עליונים. אתה מקבל תמונות ורעשים מספירות אחרות.
נסיבות החיים יפגישו אותך עם נסיבות לא רגילות, לעתים מיסטיות, שבהם תהיה חייב לחדור מבעד לעולם האשליות והערפל, ולהוציא את האמת והנשגב מכל סיטואציה.

במקרים קיצוניים אין לך שגרת חיים, ואתה נע ונד בחיים עם תחושה של חוסר מטרה מוחשית ויעד.

זהו מיקום שמושך אליו אנרגיות, ואתה יכול להתבלבל האם האנרגיה היא באמת שלך, או שסחבת אותה ממישהו אחר.

במיקום זה חשוב מאוד מיקוד, והתרכזות במטרה.

פלוטו בבית ה-1

פלוטו בבית הראשון – באת לשנות דברים מהבסיס. יש כאן עומק שלך, ומצבים קיצוניים שאיתם תידרש להתמודד. כל מה ששטחי, לא נחוץ, מיותר ולא שייך לאמת הפנימית שלך יידרש להעלם. במהלך החיים תעבור ניסיונות אשר יגרמו להפשטה פסיכולוגית שלך או ריקנות בנשמה, ויחזירו אותך לבסיס שלך על מנת שתתאים עצמך למטרות שמיועדות לך.

אגו וגאווה לא יחזיקו מעמד במיקום זה, וככל שתאריך את שהותם באישיותך, כך הניסיונות יהיו קשים יותר ויותר.

כוכבים בבית השני

שמש בבית ה-2

שמש בבית השני – יש לך את היכולת למשוך כסף בזכות המאמצים והאוריינטציה שלך לרכוש ונכסים. כסף ונכסים מייצגים בעינייך סטאטוס, ערך ומותרות.

המיקום הזה מרמז שחובה עלייך לנהל את כספך בצורה נכונה, כי המשאבים שבידייך הם בעלי נטייה להתפזר ולחמוק, ולהגיע להשקעות לא נכונות. יש כאן רמז נוסף שעליך ללמוד לחלוק את הרכוש והנכסים שלך, ולא להזניח גם את הצד הרוחני של החיים.

אתה בעל יכולת להתרכז במטרה, ולהניע את עצמך אליה. בד”כ המטרות יהיו חומריות או הישגיות.
למרות שאתה בעל אוריינטציה כספית ומסחרית, קיימת אפשרות שחבויים בך גם יכולות אומנותיות. מלאכת יד יכולה להיות תרפיה מצוינת עבורך.

הצלחתך בחיים תלויה בקשר הדוק להערכתך העצמית, יכולותייך הניהוליות וארגוניות, ומערכות היחסים שלך עם דמויות כוח ומפתח.

ירח בבית ה-2

ירח בבית השני – יש לך יכולת להיות איש עסקים, בעיקר בעל חנות או מפעל למוצרים או שירותים שמיועדים לנשים או לקשרים עם הציבור בכלליות. סביר להניח שפרנסתך לא תהיה יציבה, ועל כן עלייך לדאוג תמיד לחסוך ליום המחר.

סמוך תמיד על עצמך ועל האינטואיציות שלך, ומילת המפתח כאן – התמדה.

רגשותייך יציבים וראויים לאמון. מטבעך הינך זקוק למגע וכאשר מבוקשך בנושא הרגשי אינו מתקיים, אתה עלול להקדיש את כל מאווייך ומאמציך לעולם החומרני, בדרך אובססיבית.

בד”כ אתה איטי, בשליטה, בעל זיכרון טוב וגמלוני.
את הנטייה לחומרנות, ולהתמדה בעשייה, סביר להניח שירשת מאימך.

מרקורי בבית ה-2

מרקורי בבית השני – המחשבה היא במונחים של כסף ערך ובעלות. אתה מביע ומבטא בקלות ובחופשיות את רצונותיך, ותוכניותיך כיצד להשיג ולעשות כסף. ומכיוון שאנרגיה מושכת אנרגיה, כסף אכן יזרום אלייך.
קשת המקצועות שמתאימים לך, ויכולים להכניס לך כסף היא מגוונת וכוללת את: עולם העסקים, מסחר, כתיבה, הוראה, נסיעות, עולם התקשורת והמדיה והעולם האקדמי.

יש לך זיכרון חזותי טוב, חוש אסתטי, וטעם משובח באומנות. זכור בעת קבלת החלטות לקחת את הזמן, ולא להחליט בחופזה.

נוגה בבית ה-2

נוגה/נוס בבית השני – אתה בעל יכולת להרוויח כסף. בד”כ תקצור הצלחה, שגשוג ומזל.
חיי מותרות ומעמד חברתי הם דברים שחשובים לך מאוד והרבה אנרגיה תושקע להשגתם.

יש לך קסם וכוח משיכה, ובד”כ החיצוניות שלך יפה גם היא, ולכן מתאימים לך עיסוקים שקשורים ביופי כמו אומנות או עולם ומוצרי אופנה.

הרגשות שלך כלפי אנשים ואהובים יציבים וקבועים, אך עלייך להיזהר מאוד לא להיות רכושני מדי, עד כדי מחנק, שכן גם אהובים צריכים מרחב מחייה.

אוכל הוא חלק ניכר וחשוב בחייך, ואתה אוהב אוכל משובח עם חיבה מיוחדת למתוקים.

מאדים בבית ה-2

מאדים/מרס בבית השני – יש לך אמביציה גבוהה ויכולת לעבוד קשה כדי להשיג את מה שאתה רוצה בעולם החומרי, אך חשוב לך שהתוצאות יגיעו די מהר, ואם לא אתה עלול להיהפך לתוקפני ואגרסיבי.
קצב הכנסת והוצאת הכספים אצלך שווה, ולכן עלייך להיזהר מאוד מבזבוז, שיותיר אותך שקוע בחובות. יש לך עיקרון שחשוב לך מאוד, והוא להגיע ליכולת התפרנסות בכוחות עצמך, וכנ”ל לגבי הישגים.. עיקרון זה יכול להוביל אותך להצלחות יפות.
העקשנות, הרכושנות והקנאה אלה תכונות שיכולות לעמוד בדרכך, וכדאי מאוד לרכך תכונות אלה במהלך החיים.

צדק בבית ה-2

צדק/יופיטר בבית השני – אתה יודע לנהוג בהגינות בענייני כספים (חשוב מאוד לשים לב להיבטים), ולהעריך את שווים האמיתי של דברים.
חוש הצדק שלך ונדיבות הלב הן תכונות שעוזרות לך להשיג שפע כספי, ולמשוך אלייך הצלחה.
התחומים שיכולים להתאים לך: השקעות, יבוא יצוא, כל מה שקשור בטיולים ומסעות, ובורסה וניירות ערך.

שבתאי בבית ה-2

שבתאי/סטורן בבית השני – ישנה תחושת מחסור, שיכולה לנבוע מילדות קשה בתחום הכספי, או מתחושת פחד וחוסר בטחון לגבי הנושא הכלכלי, ולכן החרדה עלולה להוביל לדחף כפייתי להשיג יציבות כספית. ישנו כאן כשרון להתנהל עם עולם החומר והקרקע, ועל כן מקצועות שקשורים בנכסים ומקרקעין, יכולים להתאים מאוד.

אורנוס בבית ה-2

אורנוס בבית השני – יכולת לרעיונות מקוריים והמצאות בתחום הכספים. גישה אינדיבידואליסטית ושונה כיצד לסחוף כסף וכיצד לייצר תעסוקה.

השינויים בתחום הכספים והביטחון האישי הם פתאומיים, ובלתי צפויים.
משברים בתחומים שקשורים באגו, חדש מול ישן ומוסדות מובילים לצמיחה כלכלית ואישית (חשוב גם לשים לב להיבטים).

נפטון בבית ה-2

נפטון בבית השני – ערפול וטשטוש בתחומי הביטחון החומרי והאישי. יכולת להרוויח כספים בכל הקשור לתחומים שנוגעים בכלל האנושות, וממזגים בתוכם יכולת הכלה.
ההכנסות יכולות להגיע מכל הקשור באומנויות מאתגרות כמו ריפוי באומנות או ביצירה, ועד לסוגים שונים של ריפוי. בגלל הנגיעות של נפטון בעבר ובעתיד גם תחומי ההייטק המתפתחים, יכולים להתאים כאן מאוד.
במיקום זה תזדקק לחיזוקים ופידבקים חיוביים מהסביבה, על מנת לעמוד איתן ויציב נפשית וביטחונית.

פלוטו בבית ה-2

פלוטו בבית השני – שינויים קיצוניים בתחום הכספי חומרי, ובאזורי הביטחון האישי. סביר להניח שתרגיש מאותגר מבחינה כספית.
מקורות ההכנסה עוברים במשך החיים שינוי רדיקאלי (חשוב מאוד לשים לב להיבטים). נדרשת כאן ענוה גם כאשר יש שפע חומרי. יהירות וגאווה יובילו למשבר וקטסטרופה. ההכנסות יכולות להגיע מכל הקשור בעומק ועזרה לאחרים כמו: יעוץ רוחני, עזרה נפשית או פיזית, רווחה וחקירה.

כוכבים בבית השלישי

שמש בבית ה-3

שמש בבית השלישי – שכלתני מאוד. המוח כאן יכול לייצר פתרונות אישיים ומיוחדים לבעיות שונות. חשוב מאוד להמריץ ולדרבן את האינטלקט על ידי לימודים וחקירה, כי כל האישיות והביטחון האישי נשענים על האינטלקט והיכולות התקשורתיות.
לרוב תהיה מוכשר בתחומי העיתונאות, ספרות, ובעל יכולת ללמד ולהרצות.

האחים/יות יהיו בעלי השפעה ניכרת על חייך, ואתה תהיה מאוד קשור אליהם או לפחות לאחד מהם.
המוח החקרן שלך יוביל אותך לטיולים וחיפוש קשר עם אנשים שונים כדי ללקט מידע ואינפורמציה חדשה.

הסקרנות היא תכונה בסיסית באופייך, ולכן תימשך לכל מה ששונה ומוזר. עליך להיזהר מעצבנות, הפכפכות, יהירות, ודוגמטיות בדעות.

ירח בבית ה-3

ירח בבית השלישי – יש לך דמיון פורה ואינטואיטיבי. תחומי הכתיבה והפרסום מאוד מתאימים לך ויכולים להביא לך הצלחה. יש לך חוסר סבלנות שמוביל אותך לתנועה וקשר עם אנשים.

היכולת שלך להבין את הרגשות והתחושות של אנשים אחרים היא מופלאה, ועוזרת לך מאוד לגלגל שיחה וקשר על בסיס שווה.הסקרנות היא שמניעה אותך להיות תמיד בתנועה.
אם יש לך אחים/ות, אתה תהיה מאוד קרוב אליהם, ויהיה להם חלק נכבד בחייך. מיקום זה מבטיח קשרים עם הרבה אנשים ומכרים רבים מהסביבה הקרובה.

המכשול של מיקום זה הוא חוסר בריכוז. המחשבות לרוב נודדות ומציפות. בעיה זו עלולה לצור חוסר יציבות בנושאי לימוד, או פיזור על פני מספר תחומים.

יש כאן שליטה מוחלטת של השכל על הרגש, לצד רגשות הפכפכים ובלתי יציבים, ולכן מיקום זה מבטיח לרוב אדם לא רגשי ומרוחק.

מרקורי בבית ה-3

מרקורי בבית השלישי – אתה מאוד תקשורתי. בולטות במיקום זה יכולות מנטליות ותרגום רעיונות.
יש לך חוש הומור מפותח, חריפות שכלית ויכולת ביטוי פנומנאלית בכתיבה ובדיבור. מקצועות כמו : עיתונות, נסיעות, צילום, מכירות ושיווק יכולים להתאים לך מאוד.

אתה בעל יכולת מחשבה לוגית ולרוב מתאפיין בזריזות. איבוד העניין אצלך הוא מהיר, ולכן עלייך לתרגל משמעת והתמדה, שכן במידה ולא תתרגל, תמצא את עצמך קופץ מנושא לנושא, נתקל בשינויים תכופים ולא הכרחיים ומנסה להתעסק בנושאים שונים בו זמנית. כמו גם מתחיל דברים ולא מסיים.

נוגה בבית ה-3

נוגה/ונוס בבית השלישי – אהבת אדם והסביבה יחד עם יכולת לחלוק עם אנשים רעיונות ודעות.
אתה בעל כושר ביטוי גבוה, יכולת שכנוע ואפשרות להעביר את מחשבותיך ורעיונותיך בצורה עדינה ונעימה, שגורמת לסביבה רצון לשמוע אותך.

יחסים חמים טובים עם אחים/ות (חשוב לשים לב להיבטים).
יכולות להופיע נטיות אומנותיות שיבוטאו בצורה טובה בכתיבה.

במערכות יחסים הינך משתעמם מהר, ולא מרגיש נוח עם גילויי חיבה הפגנתיים. הרגשות שלך עצמך נעים במישור השכלי, וניכר ריחוק רגשי.

מאדים בבית ה-3

מאדים/מרס בבית השלישי – אתה לוחמני ועז בכל הקשור בדעותייך ורעיונותייך. התנגדויות רעיוניות יוצרות אצלך צורך להלחם, להתווכח ולהתדיין ולהגן על דעותיך, ובישירות רבה להביע את כוונותיך ורצונך.

ניכר במקום זה חוסר סבלנות משווע, בעיקר לפרטים.
בנקודת ההתחלה הריכוז שלך במיטבו אך דועך ונעלם כליל בהמשך, ולכן טוב לשים כאן מטרות קצרות טווח. צריך להיזהר במיקום זה מפני ריבים וויכוחים עם אחים/ות וקרובים.

יש כאן מוח חד וחריף, וניכרת יכולת שכלית מוגברת, אך השעמום הוא המכריע, גם במערכות יחסים. ולכן יש צורך במספר אנשים כדי להרגיש שלם.

צדק בבית ה-3

צדק/יופיטר בבית השלישי – יכולות מופלאות בתחומי ההשכלה והתקשורת. מוח מבריק עם גישה אופטימית לחיים ולסביבה שיכולים להביא אושר והצלחה (צריך לשים לב להיבטים).

בד”כ קשרים עמוקים עם אחים/ות והסביבה הקרובה.

אהבת פטפטת ושיחות חולין עם אנשים, עקב הצורך והיכולת לדבר, ולהביע דעות ורעיונות. ראיית הדברים בד”כ בגדול ובהגזמה. שליטת המוח על הרגש עלולה להוביל לאדם לא מספיק רגיש.

שבתאי בבית ה-3

שבתאי/סטורן בבית השלישי – קיימות כאן שתי אפשרויות : או שתתקל בקשיים בכל הקשור ברכישת השכלה ותקשורת או שנושא רכישת השכלה ותקשורת יהיה מאוד רציני עבורך וכבד.

יתכנו קשיים או חיכוכים עם אחים/ות והסביבה הקרובה, ונטייה למלנכוליה ומחשבות דיכאוניות.
לתקופת הילדות השפעה מכרעת על הביטחון העצמי שלך ויכולות התקשורת, ועל כן חשוב מאוד שתקבל סוגסטיות חיוביות.

המושגים והרעיונות מתקבלים כאן בצורה לוגית ומבנית, ולכן קיימת בעיה עם מושגים מעורפלים ובלתי נתפשים בחושים. עלול להופיע חוסר חיבור לקול הפנימי (אינטואיציה) ולרגשות, מה שמוביל לחוסר הבנה אמיתית של אנשים אחרים.

אורנוס בבית ה-3

אורנוס בבית השלישי – הפרעות קצב. חוסר יציבות במוסדות לימוד והשכלה או לחילופין הופעת נטיות גאוניות כבר בגיל צעיר.

דמיון פורה ותגליות. אם יש חיזוק במפה יופיעו נטיות מדעיות ויכולת לחקירות והמצאות. המחשבות עוברות בזרם ישר, ונוטות להעמיס ללא הרף.

היחסים עם אחים/ות והסביבה הקרובה עוברים שינויים בעיקר על רקע רעיוני.

מערכת העצבים עדינה ומתוחה ונדרשת זהירות לא להעמיס.

נפטון בבית ה-3

נפטון בבית השלישי – יכולת אינטואיטיבית מופלאה, אך שאינה מבדילה בגבולות מרחק וזמן. מידע מעובד למושגים מופשטים.
טשטוש גבולות עם אחים/ות ומכרים, יכול לגרום לבלבול.

לרוב, נטיות אומנותיות שיכולות להתבטא ביצירה מופשטת כמו ציור, ריקוד וכתיבת פרוזה.

יחס עקיף לסביבה, ואי יכולת לבטא את האמת הפנימית, או ביטוי מטושטש. יכולת עידוד אחרים. מומלצת זהירות מרכילות.

פלוטו בבית ה-3

פלוטו בבית השלישי – חוש מנטאלי מעמיק, אך בגלל אינטנסיביות רגשית לעתים קרובות תנודות חזקות במצבי הרוח בין עליות לנפילות, אי שקט וחוסר מנוחה.

יכולת ריכוז פנומנאלית ומיקוד כוחות במטרות למידה וניתוח עובדות ומידע.
לרוב תהיה בעל נטיות לחקור ולחפש אמת מוחלטת, מה שיכשיר אותך ללימודים ריאליים, פסיכולוגיה, קרימינולוגיה, רפואה, מחקר ובילוש.

חשיפת עובדות ופרטים היא חלק אינטגראלי ממיקום זה, ולכן יש צורך לבטל זיוף ולבטא אמת וענווה.

היחסים עם אחים/ות עוברים תהפוכות וישנה נטייה לשתלטנות של בעל המפה כלפיהם, או שלהם כלפיו או שלחילופין היחסים מאוד עמוקים ואובססיביים.

כוכבים בבית הרביעי

שמש בבית ה-4

שמש בבית הרביעי – קשר ישיר לבית ולנדל”ן ולכל מה שמזכיר יסודות ושורשים. המשפחה מאוד חשובה לך, וישנו קשר סימביוטי לאחד מההורים. הבית עצמו משמש עבורך כמקום מקלט, ומקום לאגור כוחות כדי להתמודד עם החיים שם בחוץ.
מיקום זה של השמש מבטיח הצלחה ושקט נפשי בחלק הראשון והאחרון של החיים. (חשוב לשים לב להיבטים). כמיקום קרדינאלי, יש כאן יכולת להנהיג ולעבוד בצורה עצמאית.
אתה טיפוס רגיש מאוד והפכפך אשר חייב וזקוק לאישורים מהסביבה. לצד רגישות זו, ישנה הבנת רגשותיהם של הזולת, מה שהופך אותך לפסיכולוג טבעי.
ניחנת בזיכרון טוב וקשר לעבר, ולרוב נולדת ללמד, לחנך, לטפל, להגן ולטפח. עליך להיזהר מיתר ביישנות, חוסר בטחון, שינויי מצב רוח ותלות.

ירח בבית ה-4

ירח בבית הרביעי – צדדים נשיים מוחצנים. קשר רגשי קרוב למשפחה ובמיוחד לאחד ההורים. אהבת המקורות והשורשים כמו הבית, העיר, המולדת המדינה והמסורת וכל מה שמזכיר חלק מההיסטוריה שלך. סיכוי לשינויים רבים במקום המגורים.
רגישות יתר לצד צורך לגונן ולשמור על האהובים. הביטוי של הרגשות מתבטא בצורה עדינה ואצילית. הרגישות המיוחדת יכולה להתבטא ביכולות מדיומליות או בכיוון אומנותי של שירה ודרמה.
צריך להיזהר מתלות יתר במשפחה ופחד להיעזב לבד. וכן משימוש במניפולטיביות.

מרקורי בבית ה-4

מרקורי בבית הרביעי – שליטת הרגש על השכל. זיכרון מעולה. קשר הדוק למשפחה.
לכל הקשור בתקופת הילדות והמשפחה השפעה מכרעת על הלמידה וההבנה שילוו אותך בשאר החיים. הקשר עם האחים/ות תלוי במצב ההיבטים. יש לך יכולת לקשר טלפתי עם האהובים.
ניכרת ביישנות בדרך ההתקשרות, ולא בקלות תחשוף את רגשותייך, וזאת על מנת לא להיפגע. אם שאר המפה תומכת, אז אפשרות להצלחה בתחומי הרפואה, פסיכולוגיה, תזונה והוראה.
צורך לאסוף ולאגור דברים וטעם טוב במוסיקה.

נוגה בבית ה-4

נוגה/ונוס בבית הרביעי – קשר רגשי עמוק לאחד ההורים. אופטימיות תמידית לצד רגישות לסביבה ולמשפחה. ביתיות ניכרת והדקורציה בבית וגם טיפוח הגינה מאוד חשובים לך. הרבה אידיאליזציה על אהבה ורגש עלולים להוביל לנישואים מאוחרים. אתה רגיש מאוד ובעל צורך להגן ולעזור לאנשים שאהובים עלייך ולבן זוגך. תמיד תבחר להקיף את עצמך באנשים שגורמים לך להרגיש טוב ובטוח. בטחון רגשי וכספי מאוד חשובים לך, ולבריאותך הנפשית, אחרת אתה מתחיל להיות לחוץ. בחלק הראשון והאחרון של החיים תלווה באהבה ואהובים (חשוב לשים לב להיבטים).

מאדים בבית ה-4

מאדים/מרס בבית הרביעי – אחד מההורים מאוד שתלטן ודומיננטי. הבית שבו גדלת על פי רוב אינו שקט, וסובל מרעש ומריבות. במידה וגדלת בבית מאוד לא יציב, הדבר עלול להשפיע עליך באופן תת הכרתי, לבחור לחיות לבד.
הפעולות והעשייה שלך, נובעים ממצבי רוח, ולכן מומלץ לך להקיף את עצמך בסביבה תומכת. נדרשת זהירות בכל הקשור בבית ובעסקאות נדל”ן. לפעמים המיקום מראה על מישהו מהמשפחה בעל קריירה צבאית.
חשוב ללמוד להתמודד עם כעסים, במקום לנקום ולפעול מרוע.

צדק בבית ה-4

צדק/יופיטר בבית הרביעי – הרבה מאוד עזרה מהמשפחה. אם ההיבטים לא סותרים זאת, נולדת לתנאים כלכליים טובים או שזכית לשפע של תמיכה רוחנית וחיזוק הביטחון שלך מההורים. ההצלחה לרוב היא במקום שבו נולדת. גישה אופטימיסטית וחיובית לחיים.
חשוב מאוד לקבל ולפתח תחושת בעלות ושייכות, דבר שיקנה כוח ויכולת להתייצב ולהתמודד עם מה שהחיים מזמנים.

שבתאי בבית ה-4

שבתאי/סטורן בבית הרביעי – קשר עמוק למשפחה וכל מה שסובב אותה ואת הבית. יש לך הרבה נושאי אחריות ונטל בקשר לבית שיכולים לנבוע מסיבות שונות כמו: הורים לא מתפקדים כשאתה הוא זה שנושא באחריות בבית, הורים קפדניים שדורשים ממך הרבה מאוד, אחד ההורים נעדר או לא קיים בחייך, התמודדות עם מוות במשפחה בשנות הנעורים או שאתה גדלת במשפחה אומנת.
מיקום זה עלול לרמוז על חוסר באהבה או הזנה רגשית בשנות הילדות, מה שמוביל ברוב המקרים לחוסר אושר, אי בטחון, מלנכוליה ובדידות. במידה וזה אכן המצב, חשוב לפתח יסודות תמיכה נפשיים איתנים ולהישען בעיקר על עצמך “אם אין אני לי מי לי”.

אורנוס בבית ה-4

אורנוס בבית הרביעי – משהו במשפחה ובשורשים שלך יוצא דופן. צפויים משברים ושינויים בתחום המשפחתי/ביתי, שיכולים להתבטא גם בריבוי שינויי מקום מגורים. במהלך החיים תתמודד עם הזדמנויות לשינוי של יסודות שהוטמעו בך בילדות, ודורשים שינוי.

נפטון בבית ה-4

נפטון בבית הרביעי – נסיבות משפחתיות לא ברורות או אידיאליסטיות נקשרים סביב תנאי הבית והמשפחה. סביר להניח שאחד ההורים קשור במצבי טיפול ועזרה או נוטה לדת ומיסטיקה. זהו מיקום שמאפשר לך להיות קרוב לעצמך ולבני משפחתך ולהתעלות מעל מצבים יומיומיים סבוכים.
אתה נוטה לעשות אידיאליזציה סביב נושאי הבית והמשפחה, ותתקל בהמון מצבים סבוכים ולוחצים, שיתנו לך להבין שהדימוי שיצרת לא תמיד שווה למציאות. עם השנים אתה תרפה ותיתן לאלוהים להנחות את דרכך, בלי התנגדויות פנימיות שלך.

פלוטו בבית ה-4

פלוטו בבית הרביעי – הרבה מהפכים ודרמות סביב תנאי הבית והמשפחה. אחד ההורים או גורם משמעותי בחייך, מהפכן או מאוד דומיננטי ושתלטן.
ניכרת השפעה רגשית ודומיננטיות של בני המשפחה ובני הזוג על חייך. נטייה להרס ובניה של היסודות והשורשים. מצבים שקשורים לבית, למשפחה ולשורשים, יפגישו אותך עם מבחנים של האני הפנימי.
נטייה להרגיש תחושות ריקנות, עד שתגיע עבודה פנימית שבה יוסר כל מה ששטחי ומיותר ומורכב מאגו וחוסר ענווה , ותתקיים הבנת העליונות האלוהית.

כוכבים בבית החמישי

שמש בבית ה-5

שמש בבית החמישי – כבר מגיל צעיר אתה תראה רוח תחרותית וצורך להיות הכי טוב בכל תחום, וזה יכול להוביל אותך להצטיינות בספורט וכושר גופני.
יש לך יחסים חמים עם משפחתך, ואתה תאהב ותעריץ אחד מהם (סביר להניח שזה יהיה האבא), אשר יקנה לך תמיכה אינסופית (צריך לבחון גם את ההיבטים), וחוש אחריות וסמכות, כדי שתשיג שגשוג אישי.
בגישתך אתה עקשן ולעיתים אנוכי, ואתה צריך ללמוד להיות יותר גמיש ומסתגל.
הצורך ליצור ושיכירו בך ובכישרונותייך, גורם לך לפעול ולעשות הכול בגדול.
אתה בעל גאווה, ישר וכנה עם הסובבים אותך ועם עצמך.
ככל שתתבגר הקסם וכושר המנהיגות שלך יראו אף יותר.

ירח בבית ה-5

ירח בבית החמישי – לרוב מיקום זה מעיד על חיבה להימורים.
יש לך כשרון לחדש ולרענן ולהכניס נופך אישי בכל תחום, ולכן מקצועות שכוללים יצירה כמו תיאטרון ועולם הבמה יכולים להתאים לך מאוד. גם ספורט וחינוך יהוו קרקע טובה לביטוי עצמי עבורך.
אתה מאוד כריזמטי, מחזר נלהב ואוהב את החיים הטובים, מה שיביא לך במשך החיים הרבה מחזרים ואוהבים. הקסם שלך והצורך בכיבוש, יפילו ברשתך אנשים שיתאהבו בך קשות.
המיקום הזה מעודד נישואים טובים עם אהבה (חשוב לבחון גם את ההיבטים).
קיימת כאן יכולת מנהיגות והגנה על חלשים. אתה מבטא בפתיחות וחופשיות את דעותייך, ובעל יכולת לתת נגיעה אישית בכל תחום שאיתו אתה בא במגע.
בגישתך אתה יהיר וגאה, תכונה שקיבלה אצלך חיזוק על ידי אחד ההורים, והעלתה לך את ביטחון והצורך להצטיין, כמו גם אישיות חזקה. אתה מרגיש מלכותי ובעל צורך להיות במיקום ראוי ומכובד בחברה וסביבתך המקצועית.
עלייך להיזהר מקנאתך שעלולה להוביל אותך לשערוריות.

מרקורי בבית ה-5

מרקורי בבית החמישי – כיוון המחשבה וסגנון התקשורת מונע מהתלהבות, שמחה ויצירה. אתה מעביר את רעיונותייך בצורה נלהבת ומלאת השראה, ויש לך דרך ביטוי שפונה אל כולם, גם אל מבוגרים וגם אל ילדים בצורה שווה. המילים שיוצאות מתוכך חודרות ומדברות אל הילד הפנימי של האדם מולך, וזה גורם לך להצלחה חברתית ואהדה, אך לצד זה, ישנה פסקנות בדברייך, חוסר גמישות וגם יהירות שכלית.
כאשר אתה ניגש למשימה אתה מונע מחדווה והתלהבות, ונכנס לתהליך של כיבוש שמוביל אותך להצלחה. בייסודך אתה גלוי ופתוח, פועל בצורה תיאטרלית ומושך תשומת לב.
רצונך להיות תמיד מספר אחד, יחד עם שמירה על האגו והכבוד, הם שילוב שמנחה אותך להכרה והצלחה עם הציבור.

נוגה בבית ה-5

נוגה/ונוס בבית החמישי – הופעה מלכותית. בד”כ מושך וממגנט את בני המין השני, ובעל גישה רומנטית ואוהבת. הכריזמה שאתה משפריץ לעבר הסביבה, היא משהו שקשה להתעלם ממנו.
אוהב ילדים – במיוחד את שלך. מאוד חברותי וחברתי, וסימפטי. בדרך כלל נוטה לאידיאליזציות ולציפיות יתר מאנשים, מה שמותיר אותך לא פעם מאוכזב.
ההופעה החיצונית שלך תהיה מוקפדת, ומכיוון שאתה אוהב חיי חברה כמו מסיבות ובילויים, מאוד חשוב לך להותיר רושם חיצוני טוב. יהיו לך הרבה רומאנים, אך כשאתה מאוהב אתה נאמן. לרוב כשרון לספורט, ולאומנויות.

מאדים בבית ה-5

מאדים/מרס בבית החמישי – סביר להניח שיש כאן נטיות אתלטיות וספורטאיות. הרוח היא ספורטיבית, חסרת מנוחה, פזיזה ואימפולסיבית. אהבת התחרות וצורך לנצח תמיד.
יכולת מנהיגות וניהול, במיוחד איגוד קבוצות ילדים. יש לך קסם אישי רב ואתה רומנטיקן לא קטן. אתה אוהב להמר או לעסוק בפעילויות שיש בהן אתגר וסיכון.
אצילות וחשיבות למילה יאפיינו את מאדים באריה. ובטוח שתדאג למלא את כל הצרכים של הסובבים אותך.
המיקום מבטיח שמחה, עליזות, סימפטיה ונדיבות ואף גילוי רגשות כלפי אהובייך. מה שיקנה לך הצלחה בחיים החברתיים שלך.
אבן הנגף במיקום זה היא הגאווה הנחרצת, העקשנות וחוסר היכולת להראות חולשה, מה שישפיע על ביטוי החיבה שלך באופן כללי.

צדק בבית ה-5

צדק/יופיטר בבית החמישי – יחס אישי וחם לנושאי דת פילוסופיה וחינוך. המיקום הזה בד”כ מבטיח אושר ולעיתים גם עושר, ואתה תחיה את חייך בסיפוק תאוות ומאוויים. יש לך נטייה לספורט, יצירה ורומנטיקה.
הימורים יכולים להביא רווחים וכל פעילות עסקית שכרוכה בספקולציות והשקעות.
יש לך אהבה גדולה לילדים, מה שיבטיח הרבה ילדים משלך (אם ההיבטים לא סותרים זאת). או עבודה עם ילדים, אפשרי בתחום החינוך.
יש במיקום זה חשיבות גדולה שהורייך או לפחות אחד מהם עודד אצלך בטחון עצמי, ונתן לך תמיכה ואישורים. כי המיקום מבטיח רצון להיות באור הזרקורים, להלחם עבור הצדק, וחובה שתהיה כאן אישיות חזקה ואסרטיבית.
גאווה, הומור, ולחימה עבור מה שאתה חושב שמגיע לך, הן מתכונותייך הראשיות.

שבתאי בבית ה-5

שבתאי/סטורן בבית החמישי – הרגשות הודחקו או נבלמו בגיל יחסית צעיר. הסיבות יכולות להיות מגוונות כמו: משפחה דתית או מסורתית שבה אין ביטוי רגשי מופגן, הורים או הורה קרים ומנוכרים, אשר לא הראו חיבה, תנאים משפחתיים סוציו אקונומיים נמוכים, גדלת כילד חורג, או כילד לא מועדף ועוד סיבות אפשריות. עקב נסיבות אלה גדלת להיות ילד מופנם שקשה לו לבטא רגשות, ביישן, עצור, “מבוגר” לגילך, ומרוכז בעצמך. מצד שני פיתחת לויאליות כלפי עצמך וכלפי אחרים שאתה מחשיב כ”בטוחים”, ובצורה זו גם תבחר את בן זוגך על פי אמות של רצינות, אחריות ועד כמה הוא “בטוח”.
בזכות הרצינות, אחריות והיכולות המנטאליות שלך אתה מתאים ביותר לתחומי החינוך וניהול.
מומלץ לך לאמץ גישה של ביטוי חופשי של רגשותייך, חברותיות ולא לבודד את עצמך.

אורנוס בבית ה-5

אורנוס בבית החמישי – צורך לבטא את עצמך בצורה חדשנית, שונה ויוצאת דופן. אתה תתקל בהרבה הזדמנויות לבטא את כוח הרצון והיצירה שלך בדרך מוארת וחדשנית. הרבה מהפיכות ושינויים צפויים בנושאים שנקשרים לילדים, יצירה, רצון ואהבה.
דרך משברים אתה תלמד לבטא אמת פנימית בדרך יוצרת כלשהי, ולכוון את הרצון כדי לחדש ולקדם אינדיבידואליות.

נפטון בבית ה-5

נפטון בבית החמישי – צורך לבטא את עצמך בצורה יצירתית, סמלית ונשגבת, ורצון עז לצור מציאות שאותה ניתן להמחיש דרך יצירה וילדים.
מצבים מעורפלים נקשרים באהבה, ילדים וכוח רצון. קיימת אפשרות לנידוי חברתי עקב שימוש לא נכון בצרכים ורצון. חיפוש אחר אהבה שבה יש מיזוג, קבלה ונתינה ללא תנאים.
משיכה למיסטיקה ולכל דבר שניחן בעל טבעי ומעבר לחושים. היכן שאתה רואה שצרכייך ורצונותייך לא מתגשמים, הרפה ותן לאלוהים להנחות את דרכך.

פלוטו בבית ה-5

פלוטו בבית החמישי – צורך לבטא את עצמך בצורה אינטנסיבית ועמוקה. רצון לצור משהו דרמטי תורם ומשפיע. הרגשות וכוח הרצון גדולים ועמוקים, ומאוד דומיננטיים. הרבה מהפכים, ומצבים של הרס ובניה נקשרים כאן עם ילדים, יצירה רצון ואהבה. כאשר יתקיים במיקום זה שימוש לא נכון של כוח רצון ועקרון האהבה, מתוך מניעים אנוכיים ויהירים, אתה תחווה משברים עמוקים שימוטטו את כל היסודות הפסיכולוגים שאתה בנוי מהם, וישאירו את נפשך מרוקנת.

כוכבים בבית השישי

שמש בבית ה-6

שמש בבית השישי – סביר להניח שתחוש בסביבתך תובענות. נטייה לביישנות ופחד מכישלון. רגישות יתר שעלולה להוביל לתסביכים פסיכולוגים, כמו היפוכונדרייה.
המיקום מרמז על היותך חרוץ, שעובד קשה לפרנסתך, עם נטייה לשאוף לשלמות בכל תחום שבו אתה עוסק. אתה עובד יעיל ומדויק, ורואה את מהות חייך סביב עניינים שקשורים בעבודה.
במיקום זה בדרך כלל נושא הבריאות מקבל חשיבות מודגשת. סביבת עבודה היגיינית או מקצוע שקשור בבריאות, וכן היגיינה פרטית שלך.
המיקום מרמז שבאת ללמוד, לפתח אינטליגנציה, לארגן, לפתור בעיות, לשרת, לתת השראה לאחרים כיצד להיות מאורגנים ושלמים, לרפא, לפתור בעיות כלכליות, ובעיות הקשורות בבריאות.
עלייך להיזהר מחוסר בטחון, פחדים, ספקות, דיכאון, ביקורת, נגטיביות ומחשבות אינסופיות.

ירח בבית ה-6
ירח בבית השישי – מצב הרוח שלך קשור במצב בריאותך. כאשר אתה לא מאושר ומדוכא, המצב עלול להשפיע על מצב בריאותך, ואתה עלול להפוך לחולה. קשר הדוק בין הנפש לגוף, עלול ליצר מחלות פסיכוסומאטיות.
אתה רגיש ובעל עכבות ונפגע מהר. יש לך צורך להבין את הסיבות לדברים, וכאשר אתה מפענח אותם, אתה מציית להוראות מבלי לשאול שאלות.
אתה עובד טוב ששואף לשלמות, אבל בגלל דרישותייך הגבוהות ממקום העבודה, אתה עלול להחליף אותו בתדירות גבוהה. המקצועות שמתאימים לך במיוחד קשורים בבריאות, טיפול וארכיאולוגיה.

מרקורי בבית ה-6
מרקורי בבית השישי – אתה חושב במונחים של שרות. ראשך עסוק ברעיונות כיצד לשפר את תהליכי העבודה, ולגרום לה לזרום טוב יותר. אתה נוטה לזרוק רעיונות לעובדייך או לאנשים העובדים איתך, ולעודד אותם לחשוב כיצד לייעל את העסק.
יש לך אינטליגנציה גבוהה שמאפשרת לך להבין מצבים סבוכים וקשים. אתה מחפש שלמות בכל דבר שאתה עושה. חשוב לך להשיג השכלה, ובזמן שתלמד אתה תהיה מסור ללימודים. באופייך אתה ביקורתי, גם כלפיי עבודתך וגם בתוך מערכות היחסים שלך.
אתה ביישן, ישר, ספקן, טיפוס לוגי ואובייקטיבי. נוטה למדע ומתמטיקה. בעל יכולת לנתח מצבים והתנהגויות סביבך, ואף לחקות אותם.

נוגה בבית ה-6
נוגה/ונוס בבית השישי – אתה תאהב להיות שימושי לאחרים. אנשים בסביבת העבודה והלימודים שלך יעריכו אותך על שקדנותך ועזרתך הרבה.
חשוב לך שהסביבה שלך תהיה מסודרת ונקייה, ואתה מקפיד על פעילויות שקשורות בסדר וניקיון, ושמירת ניקיון הידיים.
בתכונותייך אתה משכין שלום, יועץ, שופט או מטפל (אחות), מה שיכול לעזור לך בבחירת מקצועות אלה.
את אהבתך אתה מראה במעשים, בשיתוף פעולה ובעזרה. עקב ביישנותך הרבה, אתה חושש להביע אהבה במילים ונמנע ממעשים ספונטאניים. סיכויים גבוהים שתתחתן מאוחר, ואם לא תתגבר ותעבוד על העכבות והמעצורים שקיימים בך ומונעים ממך להיות מאושר ולחיות בשמחה, סיכוי אף שלא תתחתן בכלל ותישאר רווק.
בריאותך חשובה לך מאוד וכדאי לך להימנע מסוכר ועמילנים.

מאדים בבית ה-6
מאדים/מרס בבית השישי – אתה עובד חרוץ מבחינה פיסית ומנטאלית. חשוב לך שכל פרט ופרט יהיה במקומו, יעשה בשלמות ובזמן. אך לעיתים אתה סובל מהתאמצות יתר והגזמה בעבודה מה שעלול לגרום לך לבעיות בריאות ומחלות.
יש לך המון ויטליות ואנרגיה שמומלץ שתפרוק אותם בפעילויות גופניות על מנת להגיע לאיזון.
החשיבה שלך היא אנליטית ולוגית, מה שאומר שאתה מעבד נתונים ומפרק אותם לגורמים, דבר שמוביל לנטייתך לשים לב לפרטים. מילת המפתח שלך היא יעילות, וכעובד או בוס, אתה תמיד תשים לב לתפוקה של כל עובד, למהירותו, והאם הוא יעיל לעבודה.
הכעס שלך מודחק, הפחד שלך מאיבוד שליטה והוצאת כעסים גורם לך לפעמים להיות חומר נפץ מתקתק, ולכן חשוב שתלמד כיצד לשחרר כעסים.

צדק בבית ה-6
צדק/יופיטר בבית השישי – סביר להניח שתהיה ממוזל בבחירת עבודותייך, ותתברג בעבודה שתתאים לך, ואף יהיה בה שכר נאה.
אתה רואה בעבודתך דרך לשרת את האל והיקום, ולא רק משהו להתפרנס ממנו. קיים עניין בריפוי הנפש והגוף.
יש לך יכולת לארגן ולתקשר טוב עם עמיתייך לעבודה, והם אף יראו בך מקור השראה ונדיבות.
אתה אחראי, ביישן, לעיתים ממעיט בערכך, ואוהב לעבוד למען אחרים. כושר ההחלמה שלך מצוין, אך עלייך להיזהר מנטייה להגזמה.

שבתאי בבית ה-6
שבתאי/סטורן בבית השישי – אתה טיפוס מאוד יעיל, זהיר ומהימן.
הרבה אנרגיה מושקעת בעבודה, ויש לך יכולת לרדת לפרטים, ולבצע את עבודתך בדייקנות. ולרוב ההערכה העצמית שלך גדלה כאשר אתה מרגיש מועיל ושימושי.
בד”כ תצטייר כטיפוס תובעני, מה שעלול להקשות עלייך למצוא מקום עבודה שיספק את צרכייך, לצד נטייתך לחילוקי דעות עם בוסים ועובדים.
בכל אופן יהיה לך מוניטין טוב בתחום העבודה, וזה בזכות נכונותך לתרום ויכולתך לעבוד קשה.
מטבעך אתה דאגן, פרקטי, ונטול אידיאליזם ודמיון. מומלץ לך לפתח חוש הומור, ולהיות נינוח ורגוע.

אורנוס בבית ה-6
אורנוס בבית השישי – אתה בעל גישה מאוד ייחודית לסדר ושגרה יומיומית. פעולות מונוטוניות וסדריות בעבודה זוכות אצלך לשכלול. אפשרויות לשפר ולייעל שירות, כך שיתרום לכמות רבה יותר של אנשים. אתה בעל יכולת לגלות טכניקות חדשות שבהם העבודה תהפוך ליותר טובה ומוארת. יש במיקום זה גם אפשרות ללמוד גישות חדשות של גישה לחיים וטיפים לצמיחה.
מחלות נקשרות כאן בתחום העצבים והמוטוריקה, וכן הקרנות למינן.

נפטון בבית ה-6
נפטון בבית השישי – מיקום עדין, שבו אתה מאוד נתון להשפעה של האנרגיות שמופצות סביבך במקום העבודה מצד העובדים או הבוסים שלך. יש לך נטייה לחפש מקום עבודה שאיתו אתה תזדהה ודרכו תוכל לקיים שירות נשגב ואלוהי מבחינתך. לרוב, המיקום מושך חוסר הערכה מצד בוסים או עובדים, והרגשה שלך שלא מבינים אותך ואת כוונותייך.
מחלות במיקום זה יכולות להיות שונות ומגוונות כמו: וירוסים שקשה לזהות, נגיפים שעוברים דרך אוכל, התמכרויות, סכנה ממשככי כאבים והצטברות מים בגוף.

פלוטו בבית ה-6
פלוטו בבית השישי – אתה עלול לפתח אובססיביות לגבי סדר יום ובעבודה. אתה מאוד נחרץ לצורה שבה הדברים צריכים להתנהל במיוחד כאשר זה מגיע לתחומי השגרה שלך והשירות והעבודה שאתה מספק. אתה יכול לספק שירות שיעזור וישפיע על מסות של אנשים, אך לפני זה עלייך לעבור משברים וריקון, על מנת להגיע לענווה וחוסר באגו.
במיקום זה נדרשת זהירות מעודף עבודה, והתמוטטות פיסית בעקבות לחצים ועומס שקשורים בעבודה.
התחומים שבהם אתה יכול להשפיע: פוליטיקה, תרפיה, פסיכולוגיה, מחקר וניקיון.
המחלות יכולות להיות קשורות בהתקף לב, דימומים, מערכת הרבייה ועצירויות.

כוכבים בבית השביעי

שמש בבית ה-7

שמש בבית השביעי – אתה אדם מאוד חברותי, שיודע לחלוק ואוהב להיות בחברת אנשים. החברותיות שלך תהפוך אותך לפופולארי ואהוד, למרות נטייתך להתווכח כמעט בכל נושא.
השיעור שלך הוא ללמוד להיות יותר עצמאי ופחות הססן.
סביר להניח שבתקופת הילדות והנעורים, היית תלוי מאוד באחד ההורים, שאותו הערצת וחשת צורך לרצות. בבגרותך דמות זו תוחלף בחבר, אהוב או בוס, שכלפיו תרגיש תלות.
משמעות החיים עבורך היא כאשר יש לך עם מי לחלוק את מסלול החיים. אם ההיבטים תומכים בכך, המיקום מבטיח הצלחה בנישואין.

ירח בבית ה-7
ירח בבית השביעי – קשר רגשי ועמוק לחברים, והפקת יציבות רגשית כאשר חברות זו קרובה.
אם ההיבטים תומכים בכך, סיכוי להזדמנויות טובות לנישואין, למרות שבוודאי תנקוט בזהירות רבה בבחירת בן הזוג לפני שתכנס למחויבות של נישואין.
אתה מעדיף בת זוג רגישה, אשר תוכל להבין את רגשותייך הכמוסים, ותוכל להציע לך ביטחון ותמיכה רגשית, שכן במיקום זה יש חיבור לצד הנשי שלך במערכות יחסים.
לרוב תתבגר אחרון בחבר’ה שלך, מה שעלול לשמש כאבן רועץ בנישואייך, ובהפנמת אחריות זוגית.
סיכוי רב שתהיה מוכר וידוע בחברה שלך וגם אהוד.
יש לך משיכה ליופי ואסתטיקה, ואפשרות שניחנת בנטיות אומנותיות.
התקשורת שלך תהיה לרוב דיפלומטית ואדיבה. הראיה שלך על החיים היא מאוד אידיאליסטית, מה שיגרום לך ללא מעט אכזבות. קשה לך להגיד את המילה “לא” לאנשים, ולבקשותיהם ממך.
היזהר מהויבראציות של האנשים סביבך שעלולים להשפיע עלייך מאוד, מה שיגרום לך לא פעם להיות מדוכדך.

מרקורי בבית ה-7
מרקורי בבית השביעי – יש לך כישרון מיוחד לדבר עם אנשים על עצמם, וזה מקנה להם הרגשה שהם חשובים לך, ושאתה כל כולך סביבם ומתעניין בהם. תכונה זו מעלה בהם את הרצון לשהות במחיצתך, והם מחבבים אותך.
חוש הצדק הפנימי שלך גבוה, מה שמקשה עלייך להגיע לידי החלטה. אתה שוקל תמיד את שני צדדי המטבע, כדי להגיע להחלטה שקולה שלא תקפח אף צד, ותמנע מטעויות. לכן, תחשב להססן וחסר יכולת להגיע להחלטות.
אתה עדין, מנומס ואוהב שקט שלום ושלווה. כל ויכוח או מלחמה, יגרמו לך להתכנס בעצמך או לנסות לברוח.
החוש האסתטי שלך גבוה לצד יכולות אומנותיות. היכולות החברתיות שלך גבוהות מה שמכשיר אותך להיות יחצ”ן, דיפלומט, יועץ ואף שופט.
עלייך להיזהר מעצלנות וחוסר עקביות בעיקר בלימודים.

נוגה בבית ה-7
נוגה/ונוס בבית השביעי – מיקום זה מרמז על נישואים מאושרים (צריך לבחון גם את ההיבטים) ואוירה הרמונית עם בן הזוג ומסביבך.
אתה תהיה אהוד, ובדרך כלל כל אחד שיכיר אותך ויהיה בחברתך, יחבב אותך. הקסם האישי שלך והסימפטיה שאתה מקרין מושכים אלייך סוגי חברים שונים, ומחלקם אף תזכה לטובות והטבות.
אתה מאוד נמשך לבני המין השני, ומאוד אידיאליסטי לגבי אהבה. יש לך צורך בשקט ושלווה, ואתה אף מוכן להתפשר ולהבליג, על מנת להשיג זאת.
לרוב לאחר שתמצא את בת הזוג המתאימה לך, ותהיה שבע רצון מיחסייך הזוגיים, אתה קצת תזניח או תשכח את שאיפותייך המקצועיות.
יש לך משיכה ליופי, אומנות ומותרות, וסביר להניח שניחנת גם בנטיות אומנותיות.

צדק בבית ה-7
צדק/יופיטר בבית השביעי – יש לך מומחיות בבחירת החברים שלך. האישיות החביבה שלך תעזור לך להצליח במערכות היחסים שלך וקשרים עם קהל.
המיקום מעודד נישואין טובים (אם ההיבטים לא סותרים זאת) לאדם מהחברה הגבוהה או בעל אמצעים כלכליים או חברתיים גבוהים. באותו אופן המיקום מבטיח הצלחות בעניינים הקשורים בחוק. חשוב מאוד שלא תפתח שאננות יתר, הסתמכות בלעדית על מזל ואמון יתר באחרים.
אתה אופטימי מאוד בגישתך, ונוטה לראות את היופי והטוב שבכל דבר, תכונה זו תהפוך אותך לפופולארי ואהוד מאוד. עלייך רק לעבוד על ההססנות שלך בנקיטת עמדה או החלטה.

שבתאי בבית ה-7
שבתאי/סטורן בית השביעי – נטייה חזקה מאוד לפחד מדחייה, הרגשת בדידות וחוסר קבלה עצמית, מה שעלול לגרום לבחירת בן זוג המבוגר ממך בשנים רבות.
זהו מיקום שממליץ לדחות נישואין לגיל מבוגר, כאשר אתה מרגיש בוגר, בשל, מנוסה ובעל יכולת לקבל אחריות. שותפות ונישואין הם עסק רציני עבורך, ואתה מוכן לעבוד קשה על מנת שזה יצליח.
קושי ודחייה בקבלת החלטות, עוזרת לך לבסוף לבחור נכון.
אתה תעדיף קומץ חברים נאמנים וקבועים לאורך החיים מאשר קשרים ארעיים.
אתה שנון ופיקח ובעל יכולות מעולות לעבוד עם ציבור. יש לך חוש צדק מפותח ושיפוט אובייקטיבי, אך לעיתים אתה חייב להתבודד ולצבור אנרגיות מחודשות.

אורנוס בבית ה-7
אורנוס בבית השביעי – צורך במקוריות וחוסר שגרתיות במערכות יחסים, ועבודה בשותפות. יכולת לתעל כל מפגש ומערכת יחסים, לכיוון מואר, חדשני, קופצני ותזזיתי.
הזדמנויות לשותפות ומערכות יחסים עם אנשים מקוריים, חדשניים, עצמאים ולא תלותיים.
המיקום מרמז על צורך להתגבר על משברים, פרידות וגירושין בנושאים הקשורים בעצמאות וחדשנות, שבאים בפתאומיות, לאחר שרמזים לא הובנו כראוי.

נפטון בבית ה-7
נפטון בבית השביעי -אתה נתון לאידיאליזציות לגבי מערכות יחסים ועבודה בשיתוף. יכולת לתעל כל מפגש ומערכת יחסים, לנשגב ואידיאלי, ולהראות את הצד האלוהי של אהבה, חיבור ונתינה ללא תנאים.
הזדמנויות לשותפות ומערכות יחסים עם אנשים יצירתיים, עדינים, רגישים ובצורה כלשהי מיסטיים או רוחניים.
צורך להתגבר על אכזבות, הטעיות ושקרים, ומצבים מעורפלים במערכות יחסים ושותפויות.

פלוטו בבית ה-7
פלוטו בבית השביעי – מובלטת אינטנסיביות, שתלטנות ואובססיביות שלך לגבי מערכות יחסים ועבודה בשיתוף.
יכולת לתעל כל מפגש ומערכת יחסים, לצמיחה אישית, גילוי סודות, עומק רגשי וגדילה באמצעות חילופי אנרגיה כמו מין.
הזדמנויות לשותפות ומערכות יחסים עם אנשים בעלי כוח אישי, שתלטנים, משפיעים, קנאים, וקשורים כלשהי בריפוי, מחקר, תחומים פליליים או בקיצוניות כלשהי.
צורך להתגבר על משברים, מאבקי כוחות, קנאה, וסיומים במערכות יחסים ושותפויות.

כוכבים בבית השמיני

שמש בבית ה-8

שמש בבית השמיני – במיקום זה חשוב מאוד ללמוד כיצד לטפל בענייני כספים, נכסים ורכוש, וללמוד לכבד את מה ששיך לאחרים. קיים סיכוי סביר שתהיה קשור בניהול וטיפול בכספים ונכסים של אנשים אחרים.
יחסייך עם אחד ההורים קשים ומתוחים, עם הרבה מריבות וחילוקי דעות.
אתה זקוק מאוד לקרבה ואינטימיות, ונוטה להימשך לתחומים שעוסקים בסוד החיים והמוות ומסתרי החיים, שאותם תחקור רבות במשך חייך.
הכושר האינטואיטיבי שלך במיטבו וניחנת ביכולת להרגיש מצבים ואת תוצאותיהם לפני שהם מתרחשים, ולכן בדרך כלל יהיה לך קל לזהות כאשר אנשים משקרים לך.
הגישה שלך היא נמרצת, נוקשה, יציבה והחלטית, ואתה צריך להיזהר מאנוכיות.
אתה תחיה את חייך לעומק, עם הרבה רגש, רכושנות וקינאה, ותהיה מוכן לתת את כל כולך למען אנשים שאתה אוהב, אבל תצפה לאותו דבר בחזרה. אתה מאבד את שלוות הנפש שלך די מהר ממצבים של רמאות ועיוות, ואז הפיצוץ מגיע ואתה זועם ומתפרץ.
במהלך חייך תחווה משברים קשים, שישנו את מסלול חייך, אך לצד זה סביר להניח שתקבל גם ירושות, ומתנות.
עלייך להיזהר ממניפולציות, קנאה, צורך בשליטה בכל, קיצוניות, אלימות והרסנות.

ירח בבית ה-8
ירח בית השמיני – הצד הנשי שלך מתבטא דרך היכולת שלך לשנות סיטואציות. אתה מאוד אינטואיטיבי, ונוטה לחוות חוויות בתחום הרוחני והנפשי.
סביר להניח שאחד ההורים הפעיל עלייך שליטה ומניפולציות רגשיות, ולכן השיעור שלך להבין שזו לא הדרך להתנהל בחיים.
אתה נמשך למסתורין ולתורת הנסתר בפרט. יש לך יכולת לחזות מצבים, ולחלום עליהם לפני שהם קורים, ובכך לפעול לפני שהם מתגשמים במישור הארצי.
הרגשות שלך אינם שטחיים, ואתה חי כל רגע באינטנסיביות.
התחום המיני בוודאי יתפוס אצלך חשיבות גבוהה, וכדאי שתסיר את כל המחסומים והעכבות שנקשרים אליו בעינייך.
לעיתים יש לרגשות שלך נטייה לצאת מכלל שליטה, מה שעלול לגרום למשברים ואפילו לבעיות בריאות.
אתה חייב ללמוד לשלוט על הקנאה, הייסורים והכעס שלך, ולשחרר ולסלוח.
המיקום הזה מבטיח אינסטינקט הישרדותי טוב, אבל חשוב לא להשתמש בסחיטה ומניפולציות רגשיות, כדי לשלוט ולאחוז באהובים.
במידה וההיבטים תומכים בכך, המיקום יכול להצביע על ירושות, מתנות ואפילו נישואין לאדם עשיר.

מרקורי בבית ה-8
מרקורי בבית השמיני – אתה אוהב לתקשר על בסיס של הבנת הסיבות יותר מחשיבות התוצאה. החוש האינטואיטיבי שלך מפותח, ואתה אוהב לחקור בנושאים מסתוריים. דרך הסקת המסקנות שלך מושפעת מהטבע הרגשי העמוק שלך.
ההומור שלך הוא סרקסטי וציני, ואתה נוטה להגיד דעות ורעיונות ברגע שהם עולים במוחך, בצורה ישירה.
אתה מאוד החלטי, וברגע שהחלטת משהו, שום דבר לא יעצור אותך.
אתה מתעניין במסתורי החיים : חיים, מוות, המקור שלנו והמטרה הסופית שלשמה הגענו לעולם.

נוגה בבית ה-8
נוגה/ונוס בבית השמיני – המיקום מבטיח פרשיות רומנטיות רגשיות אינטנסיביות שיהפכו את עולמך, וסביר להניח שלא תהיינה קצרות או שטחיות. רגשותייך עמוקים וממושכים, וקשה לך לבטא אותם מילולית, בגלל העומק והמורכבות שלהם.
התחום המיני שלך יכול להיות אינטנסיבי ופעיל, ולכן כבר בגיל צעיר חשוב שתבין את משמעות המין, מה שכרוך בו ואמצעי מניעה.
אתה נוטה להיות רכושני וקנאי כלפי אלה שאתה אוהב.
במשך החיים תוכל לקבל מתנות או ירושות מאהובים (צריך לבדוק אם ההיבטים תומכים בכך).
יש לך כשרון לבצע השקעות מוצלחות, וכן לעשות חיל בעסקים.
מטבעך אתה נוטה לתורת הנסתר, ואף תוכל בעזרת אימונים לבצע מדיטציות, שבעזרתם תמצא שלוה רוחנית.

מאדים בבית ה-8
מאדים/מרס בבית השמיני – באופייך אתה אמיץ, לוחם והחלטי.
אתה תחווה כל מצב בעוצמה ובעומק. מטבעך אתה נמשך לסיכונים, מצבים מסתוריים וסכנות.
חשוב שבמשך החיים, תלמד לברוח מאש ומסכנות ולהתנהג יותר במתינות, על מנת שלא תהיה חשוף לסכנות ולתאונות רבות.
יש לך רצון חזק ושאפתנות עזה להגשים את היעוד שלך. רגשות האהבה והשנאה שלך מאוד ברורים, ועם האנשים שבחרת להכניס למעגל החיים שלך, תרגיש ותתנהג בצורה טבעית ואוהבת.
במיקום זה קיים צורך רב באהבה וחיבה מצד מאחרים, ומצבים רגשיים ממלאים אותך, וגורמים לך לפעלתנות והתלהבות לעשות.
מיניות ומין חשובים לך מאוד, והם מעין התחדשות ושינוי עבורך. יתאים לך אדם שיהיה בעל עומק רגשי, ויבין אותך.
לעתים מין יכול להוות עבורך טאבו שסביבו נקשרים עניינים רבים.
סיכוי רב שתתעניין בחכמת הנסתר ומסתורין בכללי. מטבעך אתה חוקר בלתי נלאה.
ויכוחים ובעיות עלולים לצוף סביב כספים של אחרים או שלך.
עלייך להיזהר מנקמנות, קנאה, רכושנות, רגישות יתר, חוסר רוגע, וכן ללמוד לסלוח.

צדק בבית ה-8
צדק/יופיטר בבית השמיני – אתה יודע כיצד לטפל בכספך, ובכספם של אחרים. אתה יכול להצטיין בניהול, חשבונאות ובתחומי הבנקאות. סביר להניח שתקבל כספים ורכוש דרך הנישואין או באמצעות ירושות.
צפויים לך חיים רועשים ותוססים מבחינה רגשית ומינית, שעלולים לגרום לך להגיב בצורה אנוכית או בלתי רציונאלית.
אתה נמשך למתח ומסתורין וכל מה שקשור בעל טבעי. ובכלליות הינך אוהב לחקור ולאסוף מידע.
אתה יודע את ערכך, והחלטי, ופועל נמרצות להשגת הדברים שאתה רוצה.
מיקום זה מבטיח (אם ההיבטים לא סותרים זאת) חיים ארוכים.

שבתאי בבית ה-8
שבתאי/סטורן בבית השמיני – בגיל צעיר אתה תהיה חייב להבין מה שייך לך ומה לא, וללמוד לחלוק עם אחרים את מה ששייך לך.
אתה מצויד בכוח רצון גדול, אנרגיה ועוצמה להתמודד מול אתגרי החיים. האישיות שלך מגנטית, ותובענית ומשולבת עם התנהגות עדינה, עקשנית והחלטית. כלפי חוץ לא תחצין את העומק, האנרגיה והאינטנסיביות הפנימית, מה שיצור הדחקה שתביא ללחצים פנימיים.
קיים בך פחד משינויים, ולכן מומלץ לך לפתח תחביב או עיסוק שישמש אותך במשך כל חייך. סביר להניח שתנהל את כספם של אחרים, או של בן זוגך. לרוב אתה מוכשר בתחומים הפיננסים, כמו בורסה.
עלולים להיווצר עכבות ומחסומים בתחום המיני, וגישה מיושנת בכל הקשור בנושא.
תהיה קיימת התעניינות מוגברת במיסטיקה ופסיכולוגיה.

אורנוס בבית ה-8
אורנוס בבית השמיני – צורך להכניס חדשנות ומקוריות לתוך מערכות יחסים אישיות וכוללניות. יכולת למצוא משמעות אמיתית ומוארת בתוך האני שלך, שיכול להשפיע ולהאיר גם את דרכם של אחרים. יכולת לבדל את האני ולעזור לאחרים לראות בעצמם נקודות אור של עצמאות וחוסר תלות.
היחסים שנוצרים יכולים להתאפיין בעבודה אמיתית על מציאת דרכים חדשות לשיתוף פעולה, למען קידום.
קיימים קונפליקטים בין הצורך להתבדל ולהיות עצמאי לבין הצורך להיות חלק ממישהו או משהו ללא מחיצות ובתוך מיזוג אמיתי. האמצעים של בן הזוג מגיעים ממקורות לא קונבנציונאליים, ויכולים להופיע רווחים או הפסדים לא צפויים ופתאומיים.
צפויים משברים ותהפוכות ביחסים ויכולת צמיחה דרך שינויים אישיים, והתמרה של אנרגיה נפשית וגופנית.

נפטון בבית ה-8
נפטון בבית השמיני – קיים ניתוק כלשהו בין העולם הפנימי לחיצוני שלך, ובין מה שלדעתך צריך להיות לבין מה שקיים בפועל, ולכן אתה קצת סגוף בעולמך ודעותייך שלך.
יש כאן קשר לעולמות אחרים, שמתגלים דרך חלומות, דמיונות, ומחקר, ובכל הקשור לעולם המיסטי.
הזדמנויות למיזוג רוחני ואישי דרך מערכות יחסים, ויכולת לעזור ולהשפיע על האדם מולך, לגלות את האלוהות והבריאה.
קושי להשתלב בעניינים שקשורים ביחסים ושיתופים ארציים וממוסדים, והרגשת נחיתות או חולשה לפעמים.
נדרש צורך בהקרבה או ויתור למען אחרים, ואפשרות למצבים מתעתעים ושקריים בכספים של בן הזוג ואחרים.

פלוטו בבית ה-8
פלוטו בבית השמיני – צורך לקחת חלק במסה גדולה יותר מהאני הפרטי שלך.
אתה כל הזמן בודק גבולות, מגבלות ואובססיות, ויש לך צורך לחדור את הגבולות והמחסומים האישיים שקיימים בך, ולהתמזג עם כוח גדול יותר ולהצטרף לאחרים. סביר להניח שתחקור את עצמך ואחרים דרך חוויות בתחום המין, מוות ותחיה, פסיכולוגיה, ריקון נשמתי, מדיטציה, כסף וכל תחומי הנסתר המיסטיים.
בד”כ קיימי אצלך קונפליקטים בין האגו, וכל מה שאימצת כחלק ממך לצורך שמירה על חיצוניות מבודלת, לבין כוח עצום שמושך אותך להפטר מכל מה ששטחי, לא רצוי, מיותר ומשרת אגו ותו לא.
האתגרים יגיעו באמצעות כל מפגש משפיע עם האחר, שידרוש ממך לשנות צורה, להשפיע, לחדור למעמקים הנפשיים שלך ולצור מיזוג אמיתי.
אתה בוודאי תאלץ להתמודד עם משברים רגשיים עמוקים, שינויים משתקים ולחץ לעבוד בצורה משתפת עם אחרים, וכן לפתח כוח אישי ויציב ללא מניפולציות.

כוכבים בבית התשיעי

שמש בבית ה-9

שמש בבית התשיעי – מיקום המעודד סקרנות, וצורך לשאול ולחקור בכל נושא.
הנושאים שמושכים אותך במיוחד להתעמקות הם: אסטרולוגיה, היסטוריה, תיאולוגיה ופילוסופיה ודת. בבגרותך אפשרי גם שתימשך לתחום המשפטים.
הנטיות הפילוסופיות שלך וגישתך לחיים תושפע עמוקות מאחד ההורים (סביר להניח מהאבא), כאשר יש כבוד רב לנושאי דת, חוץ מההגבלות המסורתיות שבדת. המיקום הזה יוצר בד”כ אמונה באל כמרכז הכוח היוצר של העולם.
קיימת אצלך חוסר מנוחה, שתגרור אותך לטייל הרבה בארץ ובעולם. אפשרי אפילו מגורים בארץ אחרת לתקופת זמן, וסיכוי להצלחה שם (אם ההיבטים תומכים בכך).
גישתך לחיים אופטימית, נאיבית ושמחה, וחייך לא יהיו משעממים. יש לך צורך להגשים את האידיאלים שלך, מה שיגרום לך לא פעם להיות תוקפני, עצבני ורודני.
אתה סולד מרוטינה ושיגרה ואוהב חופש. נמשך לטבע, פעילויות חברתיות וכל מה שמריח הרפתקה. אתה נדיב ואוהב לחלוק את משאבייך וידיעותייך עם הזולת.
יש לך נטייה טבעית לקלוט שפות, וההתנהגות הידידותית שלך עוזרת לך לרכוש חברים מהר. במהותך אתה מורה ומדריך, ונכון בכל רגע ללמד ולחלוק את ידיעותייך והשכלתך עם אחרים. קיימת בך התלהבות תמידית לסחוף אנשים לפעול למען הגשמת חלומותיהם.
עלייך למצוא מרגוע, לוותר על חרדות, להימנע מאי לקיחת אחריות וחיים על פי מקריות, להתגבר על עצלנות, דחייה של דברים ואי ריאליות.

ירח בבית ה-9
ירח בבית התשיעי – קוצר רוח תמידי ומוכנות להתחיל יוזמות חדשות בכל רגע. אהבה לטיולים במיוחד למקומות אקזוטיים מרוחקים.
המוח הפילוסופי שלך יחפש תמיד הסברים ורעיונות חדשים. סביר להניח שתתעניין בענייניים הקשורים בדת, והמסירות שלך לאל ולדת יהיו גדולים.
אתה אידיאליסטי וחולם על עולם טוב יותר. אתה מצוין להוראה והדרכה בכל תחום.
גישתך לחיים צעירה וספונטאנית, אופטימית וחיובית. יצר הסקרנות שלך ימשוך אותך לחקור כל תחום שבו תתעניין. פיך וליבך שווים ואתה כנה בביטוי הרגשות שלך.
אחד מהורייך סביר להניח אימך, היא טיפוס עצמאי וחסר מנוחה, עם צורך רב בחופש, וקיימת איזו שהיא חוסר הרמוניה ביניכם.
אתה בוחר לא להתעכב בדיכאון ורגעי דכדוך, ולראות את הצד החיובי בכל מצב. האנרגיה שלך תמיד מכוונת להגשמת היעוד שלך. יש לך נטייה לחקות את הסובבים אותך.
הראש שלך מלא בפנטזיות, ולבך חסר המנוח, יגרום לך לטייל פיזית או מנטאלית במקומות מרוחקים.
אנשים שלא נתקלו בטיפוס כמוך, יכבשו בקסם שלך.

מרקורי בבית ה-9
מרקורי בבית התשיעי – טיפוס סקרן שלא מפסיק לשאול ולחקור, ולכן המיקום טוב ללימודים ולמחקר.
במיקום זה יש נטייה לפילוסופיה ודת, וההסתכלות על החיים היא במושגים פילוסופיים ואידיאליסטים.
אתה מסתכל על התמונה בגדול, ואין התעמקות בפרטים הקטנים, מה שגורם לא פעם לפספס חלק חשוב וחיוני בתמונה כולה. לצד זה ההחלטות הן פזיזות ולא תמיד מספיק שקולות.
אתה מתקשר ומתבטא בחופשיות וללא עכבות. פיך וליבך שווים, מה שלא פעם גורם להתבטאויות שלך להיות חסרות טאקט.
אתה נוטה לחברותיות, ורצון לחלוק את ידיעותייך עם אחרים. הסקרנות שלך מאפשרת לך ללמוד מכל אדם ומכל סיטואציה, ולשנות לעיתים קרובות את דעותייך. אתה נוטה גם להיות מושפע מאנשים שאתה מעריץ, ומאלה שאתה חושב שיש להם להציע את מה שאתה מחפש.
ההומור שלך מפותח, ואתה נוטה לראות את הצד המצחיק של ההתנסויות שלך.
ההתלהבות והחיוניות שלך ימשכו אלייך אנשים שיחבבו אותך מאוד.

נוגה בבית ה-9
נוגה/ונוס בבית התשיעי – דחף עז לידע, וחיפוש אחר פעילויות שירחיבו את העולם הרגשי שלך. גישתך לחיים פילוסופית, וקיימת משיכה לדת ואהבת טיולים.
ברומנים וההתאהבויות שלך יהיה מימד שונה, וזה יכול להיות מישהו מחו”ל , או מישהו מגזע או לאום שונה.
האינטואיציה שלך מפותחת, ותשמש אותך לאורך החיים בזמן בחירות והחלטות חשובות.
אתה מאוד ישר וכן לגבי רגשותייך, ובמהלך החיים תהיה קשור בהרבה רומנים והתאהבויות.
מכיוון שקשה לך לוותר על החופש, ההרפתקנות וחוסר המנוח, יהיה לך קשה להתמיד במערכת יחסים ארוכה. לעומת זאת בגידה וחוסר כבוד מוציאים אותך מדעתך.
סביר להניח שתאהב ספורט, פעילויות חיצוניות וחברתיות, חיות וטבע.

מאדים בבית ה-9
מאדים/מרס בבית התשיעי – אתה טיפוס עצמאי, עם הרבה חיות והתלהבות לחיים, וסקרן מאוד. במיקום זה קיים חוסר מנוחה ברור, ומוטיבציה אדירה לרכוש ידע, השכלה ולהגשים את המאוויים, וגם אהבה לטיולים בעולם.
יש קשר הדוק לדת וקיימות שתי אפשרויות לגבי הנושא: או שתדחה את הדת ואת כל דרישותיה וחובותיה לגמרי ותחיה על פי אידיאלים שבחרת, או שתהיה כל כולך שקוע בה ואז אפילו קיימת אפשרות של מטיף דת פנאטי.
אתה פועל על פי האידיאלים שלך, ובהתאם לעקרונות שאיתם אתה מזדהה – עם רגש עמוק לצדק. אתה שונא שיגרה ואוהב את חיי החוץ. אתה ספורטיבי מטבעך ונמשך לפעילויות גופניות. חופש הכי חשוב לך בעולם, ובמידה ותרגיש חנוק אתה תיהפך לעצבני וחסר סבלנות.

צדק בבית ה-9

צדק/יופיטר בבית התשיעי – גישתך לחיים אופטימסטית, חיובית ושמחה. אתה מאמין ויודע שכל דבר קורה לטובה, ומאמין בטוב שבאדם ובאנושות.
הקודים המוסריים והאתים שלך גבוהים, וכן חוש הצדק והכבוד שאתה רוחש לדת.
אתה תמיד תכבד את השקפותיהם ודעותיהם של אנשים אחרים. מטבעך אתה אוהב חופש וטיולים רוחניים או פיזיים. סיכוי לגור בארץ אחרת מה שיתרום להתפתחות מואצת שלך.
אתה מאמין באמת, בנדיבות, בצדק, ובשפע. אתה מחפש ללא הרף להרחיב את האופק שלך.

שבתאי בבית ה-9
שבתאי/סטורן בבית התשיעי – השקפת העולם שלך זהירה ושמרנית, ואתה נוטה להאמין רק במה שהוכח לאורך הזמן מחקרית או מדעית. מטבעך אתה מחפש צדק ואמת, ובעל יכולת ריכוז עצומה שיחד עם המסירות שלך לעבודה מביאה לך הישגים משמעותיים בחיים.
צורת המחשבה מאופיינת בגישה מובנית ושיטתית, וקיימת יכולת רבה בתחומי המתמטיקה והמדע בכלל. המיקום מעודד פרופסורה, מדע, ומטפיזיקה, לצד הוראה, פוליטיקה ודוברות ציבורית.
למרות שיכול להיות שתהיה לך אהבה לטיולים בארץ ובחו”ל, קיימים בד”כ במיקום זה בעיות ועיכובים שנקשרים בחו”ל ובטיולים.
אתה מחשיב מאוד את המוניטין והמיקום החברתי שלך.
חשוב שתימנע מדוגמאטיות, חוסר סבלנות, ופנאטיות.
עם השנים הגיל יעשה לך טוב, וישנה לך את הגישה ליותר פתיחות וישוב הדעת.

אורנוס בבית ה-9
אורנוס בבית התשיעי – חיפוש משמעות לחיים על ידי התעמקות במחקרים חדשניים, מדע, תחומים לא קונבנציונאליים, תורות הניו איג’, ובעזרת אמצעי תקשורת מהפכניים. קיים חיפוש מתמיד אחר הרחבת הגבולות הפיזיים והשכליים. הזדמנויות להיתקל בדרכים ואנשים שיעזרו לשנות את סוג התפישה, ויגלו דרכים חדשות להרחיב את גבולות התודעה וההסתכלות. המיקום מעודד פגישה עם מורי דרך רוחניים, שיגלו לך סודות להתחדשות אישית וצמיחה.
צפויים משברי אמונה והפרעות בלימוד והצמיחה האישית או לסירוגין צמיחה והתפשטות מהירה מדי וקשה לעיכול.
תקלות הפרעות ומהפיכות יכולות להופיע בנושאים הקשורים בלימודים ובקשרים עם ארצות אחרות.

נפטון בבית ה-9
נפטון בבית התשיעי – חיפוש משמעות לחיים על ידי תורות אידיאליסטיות, דת, והרחבת האופקים בנושאים שקשורים במיסטיקה ומשמעויות שמעבר לחושים. אתה נוטה לחפש הרחבה ומשמעות נשגבת שטמונה מעבר לגבולות הגשמיים והחוקים הממוסדים, ונמצאת בחוקים אוניברסאליים רוחניים.
אתה נדרש להקריב ולוותר על כמה מעקרונותייך ואמונותייך, כדי להשתלב בעולם הארצי. ישנו קשר לעולם שמעבר לנראה שמלווה בחזיונות ובחלומות, אך קשה לך להפריד את העיקר מהטפל, ואתה נוטה להיות מפוזר ולא ממוקד.
לימודים ממוסדים ונסיעות לחו”ל עלולים להיות מלווים באכזבות, ובהרגשת חוסר יציבות ובטחון.

פלוטו בבית ה-9
פלוטו בבית התשיעי – צורך חזק ללמוד ולהרחיב את גבולות הבנת משמעות החיים. נטייה להתעמק בלימודים, תורות וחומרים מיסטיים שאולי יגלו לך את סודות החיים והמוות, או משהו שנראה לך כמוס ולא גלוי.
עלולה להופיע שמירה עקשנית ונחרצת על דעות וידיעות, ותחושת ה”כול יודע” כלפי לימודים ומורים.
על מנת להתרחב ולקבל מושגים ומשמעויות אמיתיות, עלייך לוותר על אמונות מיותרות, שטחיות ותפיסות שישמרו לך את האגו, ולבוא בגישה של רצון לקבל הרחבה אישית מתוך ענווה.
לימודים וקשרים עם חו”ל יכולים להביא צמיחה וחידוש אישי, והתקדמות לעבר גדילה וצמיחה.

כוכבים בבית העשירי

שמש בבית ה-10

שמש בבית העשירי – אמביציות ושאיפות להגיע לעמדה גבוהה בחיים ולשלוט בנסיבות.
אופי סמכותי ובוסי, מה שלרוב יגרום לך בעיות וקשיים עם דמויות סמכותיות. קשה לך מאוד לעבוד כשכיר ולקבל הוראות, ומצד שני יש לך כשרון וחוש טבעי לעסקים, מה שיאפשר לך להיות איש עסקים.
אתה נוטה לרצינות וצורך להשיג הישגים חומריים והצלחה יחד עם רצון לתרום לחברה. בד”כ תשקיע מאמצים כבירים ואינסופיים כדי להגשים את מה שהצבת לעצמך, למרות התמודדויות עם קשיים ומצוקות.
לפעמים הצורך להצליח יבוא גם על חשבון מערכות יחסים אישיות וחיי בית ומשפחה.
מטבעך אתה טיפוס שליו, שקט ועצמאי שלא מראה את רגשותיו וצרכיו. יש לך צורך להיות כל הזמן בשליטה, יעיל וחזק.
אחד מההורים משפיע מאוד על האמביציה והשאיפות שלך בחיים, סביר להניח שזה יהיה האבא. אתה תלמד מאותו הורה להלחם עבור האינטרסים שלך, להיות החלטי ובעל ביטחון עצמי, ולהיות נאמן לעקרונותייך.
בד”כ המיקום מבטיח (אם ההיבטים לא סותרים זאת) הצלחה חומרית, הכרה חברתית, ומעמד גבוה.
תכונותיך הבולטות שהם: אנרגיה, אחריות, ציניות, רצינות, ענווה, כיבוד הדת והמסורת, מעשיות, תועלתניות, מצפוניות והגאווה שלך, יהפכו אותך לאדם בלתי מנוצח.

הירח בבית ה-10
הירח בבית העשירי – המיקום מעודד שינויים בתחום המקצועי. הרגשות משפיעים על העבודה ועל הבחירות בתחום הקרייריסטי, ובדרך כלל יתאימו לך מקצועות שקשורים בציבור, טיפול והזנה, שירות ותחומים שקשורים בילדים, בית ונשים.
בתחום הרגשי אתה מלא בהגנות, ומבקש לעצמך הוכחות אינסופיות לגבי נאמנותו ואהבתו של הצד השני. אתה עורך מבחנים לאורך זמן, ורק אחר כך מתקרב, ונותן לצד השני גישה לליבך. אבל מרגע שהרגשת בטחון עם בן זוג, יהיה לך קשה לוותר עליו גם אם בקשר יחסרו רגש , אמפטיה ואינטימיות, כי אתה “חי” על ביטחון.
אחד ההורים, סביר להניח האם העבירה לך מסר להיות בטופ, להיות המנהל והמנהיג. כתוצאה מכך האישיות שלך מזדהה עם מיקום חברתי, סטאטוס ודימוי ציבורי. אותו הורה (כנראה האם) לקח על כתפיו את אחריות הבית וגידול הילדים, ושידר קרירות וריחוק, מה שעלול להיות מופנם גם אצלך, לצד דאגה לבית ולמשפחה, חוש אחריות גבוה, וסמכותיות.
לרוב, המיקום מרמז שלא חווית את חווית הילד, וכבר בגיל צעיר פיתחת בגרות וראיה של מבוגר. סביר להניח שתנאי הילדות שלך היו קשים, וכתוצאה מכך אתה מוצא את עצמך לעיתים קרובות מדוכא, פסימי ושלילי.
החופש האמיתי שלך יבוא כתוצאה משחרור הצורך במנהיגות, הרגשת חובה להוכיח ולהשיג.

מרקורי בבית ה-10
מרקורי בית העשירי – עיבוד הנתונים שלך מסתמך על גישה ריאליסטית, מדעית וזהירה. החלטות לא יתבצעו אצלך בפזיזות, מכיוון שאתה נוטה ללמוד בזהירות את כל החומר לפני קבלת החלטות.
יש לך יכולות ארגוניות וניהוליות טובות, ונטייה ללמוד תחומים מעשיים ואנליטיים. זיכרונך הטוב כבר יכניס אליו את כל הפרטים הקטנים והחשובים בנושאים אלה.
האחריות אצלך היא התכונה הראשונה במעלה, ואתה חושב במונחים של אחריות, סמכותיות ומנהיגות. דרך ההתקשרות שלך מוגבלת מכיוון שהיא מאופקת ורצינית.
ההומור שלך סרקסטי, מה שמקל עלייך את המתיחות של האחריות שבה אתה נושא.
במיקום זה יכולות להופיע גם נטיות ספרותיות ומסחריות שיתוו לך קריירה בתחום.
הריכוז שלך הוא תכונה נדירה שמאפשרת לך להשיג את מה שאתה מייעד לעצמך.
אפשר לתאר אותך כשמרן, זהיר ומסורתי. עלייך להימנע מדוגמאטיות, חומרניות וחשדנות.

נוגה בבית ה-10
נוגה/ונוס בבית העשירי – אמביציות גבוהות ואם ההיבטים לא סותרים זאת תהנה ממעמד חברתי גבוה. סיכוי לעזרה מאחרים במהלך מסלול החיים.
יש כאן רמז ליחסים טובים עם אחד ההורים, סביר להניח האבא, והרבה חיבה ואהבה שקיבלת ממנו, מה שיעזור לך עם ביטחון עצמי, והשגה של המטרה שאתה מציב לעצמך.
החוש הדיפלומטי שבו ניחנת יחד עם הסמכותיות והמנהיגות, יהפכו אותך לדמות אהודה בעיני דמויות סמכות.
יש בך איפוק רגשי יחד עם חזות קרירה, ובדרך כלל לוקח לך זמן להיפתח. הגישה שלך היא חומרנית עם קושי להראות אינטימיות ועדינות. מטבעך אתה נמשך לאנשים בוגרים מגילך, המקרינים סמכותיות ומנהיגות או לסירוגין לצעירים ממך, על מנת שהם יעריצו אותך, ואתה תהווה להם דמות סמכותית. אהבה נקשרת אצלך עם אחריות, ואתה תהיה נאמן.
המיקום מרמז שהנישואין שלך ישפרו את מעמדך הסוציאלי, למרות שיש לך חוש עסקי בעצמך, ואתה יכול להצליח בעולם העסקים ללא תלות באחרים.

מאדים בבית ה-10
מאדים/מרס בבית העשירי – תכונות ניהוליות ואדמיניסטרטיביות גבוהות, ויכולת לסיים במהירות כל עבודה שנופלת לידייך.
אחד ההורים (סביר להניח האב), מעודד עצמאות – אם דרך חילוקי דעות ואם עקב תמיכה ועידוד ביטחון. האמביציות כאן גבוהות מאוד והרצון להשיג עמדת ניהול ומנהיגות דוחפות קדימה. קיימים מכשולים לאורך הדרך שרק מחזקים אותך.
אתה יותר מעשי מאשר פנטזיונר, וחוש האחריות שלך גבוה. אך לצד זה אתה צריך ללמוד להעריך אנשים באשר הם, ולא בזכות ההישגים המקצועיים שלהם או הסטאטוס הכלכלי שבו הם נמצאים.
הפעולות שלך מתבצעות לאחר מחשבה ולא כגחמה רגעית, ולכן אתה יודע לנתב אותם ביעילות. אולם הרצינות שלך, גורמת לך לאבד את חוש ההומור ונתיב החיים שלך מתבצע על פי תכנון ולא על ספונטאניות. במיקום זה קיים גם קושי לבטא רגשות בחופשיות. אתה מאוד רכושני וקנאי כלפי האנשים שאתה אוהב, למרות שלא תמיד תראה את זה כלפי חוץ.
הקריירה המקצועית יכולה למצוא ביטוי בספורט, צבא, הנדסת מכונות ועמדות ניהול בדרגים שונים, גם בדרך עצמאית.

צדק בבית ה-10
צדק/יופיטר בבית העשירי – מיקום טוב להצלחה מקצועית. הרבה הזדמנויות להתקדם ולצמוח בזכות יכולות מנהיגות, יושר, צדק, וכנות פנימית. סיכוי לקבל דמות מפתח בתחום הפוליטי או בתאגיד כלשהו.
יכולת להביא רעיונות ליישום פרקטי. ריאליסטיות לצד גישה חיובית לעבודה, וצורך שלך להראות התקדמות מקצועית צעד אחר צעד, ובהדרגה.
תכונות מאפיינות הן : גאווה, חומרנות ושאפתנות, לצד חוש אחריות גבוה ונוקשות עצמית.
אתה חייב ללמוד להרפות ולהיות יותר גמיש וסבלני לחולשות שלך ושל אחרים. סביר להניח שאתה תקבל הכרה כבר בגיל צעיר.

שבתאי בבית ה-10
שבתאי/סטורן בבית העשירי – השפעה מכרעת של אחד ההורים, סביר להניח האב- על הביטחון העצמי, הזהות והאמביציות בחיים. אפשרות של עבודה משותפת עם אותו הורה. טיב היחסים יקבע את ביטחונך וזהותך, ובמידה והם טובים, אתה תהיה סמכותי, מנהיג, ובעל יכולות הובלה והנהגה. במידה והיחסים שליליים, זה יפתח בך חוסר ביטחון, בלבול בבחירות ובהחלטות וקושי להתקדם מקצועית כפי רצונך.
אתה אחראי מאוד, אמביציוזי, ובעל יכולת מצוינת בתחום העסקים. יש סביבך הילה של כבוד, ואתה נכון לעבוד קשה למען מטרותייך. מטבעך אינך מרפה, ומתמיד בכל מה שאתה לוקח על עצמך, מה שמוביל בסופו של דבר להצלחה.
עלייך לטפח את ההומור העצמי וללמוד להיות פחות נוקשה ורציני, וגם יותר גמיש.

אורנוס בבית ה-10
אורנוס בבית העשירי – הזדמנויות להפוך ידע מקורי לעבודה שתשפיע על מסה של אנשים. צורך להאיר ולבלוט בתחום לא שגרתי ובסוג עבודה ייחודית. במיקום זה בדרך כלל לא תתאים עבודה שגרתית ומונוטונית. קיים צורך חזק בעצמאות, וביכולת להראות צדדים אחרים וחדשניים בכל תחום שאליו תגיע. סיכוי לגלות תגליות והברקות שלא נראו בעבר גם אם סוג העבודה הוא שכיח, או שתיישם שיטות חדשות על אלה שכבר קיימות.
המיקום יכול להוביל לסוג של מנהיגות אחרת, או להוביל לקדמת הבמה.
ההישגים והמעמד החברתי מביאים להתחדשות אישית ולצמיחה, ולשינוי מהפכני באישיות.
צפויים מהפכים ומשברים בנושאים הקשורים בכוח, הישגיות ומעמד חברתי.
המקצועות המתאימים יכולים להיות כאלה הקשורים בפוליטיקה, בעיקר הסוג המהפכני והאלטרואיסטי, ניהול מזן אחר וחדש, שיווק להמונים, כל תחומי מערכות המידע ומחשבים, וכל תורות הניו אייג’ ואף אסטרולוגיה.

נפטון בבית ה-10
נפטון בבית העשירי – חיפוש אחר תחום עבודה שבו תוכל להגשים את האידיאלים הגבוהים שלך, והיכולת למצוא משמעות נשגבת ותרומה לחברה. ניסיונות שלך להצליח בעבודה במערכת ממוסדת ושמרנית יביאו בדרך כלל לתחושת נחיתות ונידוי. קיימת מצידך גישה הומניטארית ואלטרואיסטית כלפי החברה וניסיון לשרת אותה דרך הישגיות וכוח אישי.
הנסיבות בתחום העבודה, והמרדף אחר עמדה והישגים יובילו אותך להשתמש באידיאלים גבוהים, ושרות דתי או רוחני למען הקבוצה וציבור רחב. אך עלייך להקפיד על מיקוד כוונות ומטרה, החלטיות, אמת מוחלטת ומציאת העיקר והטפל בכל מידע שאתה מקבל מערוצים ישירים, ולא ישירים.
מכיוון שאתה מטבעך נמשך לתחומי המיסטיקה והסיוע, האומנות וכל הקשור בים, יתאים לך מגוון עיסוקים כמו: תחומי המיסטיקה רוח ודת, שירות, מוסדות צדקה ורווחה, אומנות יצירתית או בימתית (כמו ריקוד, משחק או מוסיקה), רפואה, וכל המקצועות שקשורים בים.

פלוטו בבית ה-10
פלוטו בבית העשירי – חיפוש אחר ערוצי כוח ושליטה על מנת להשפיע על ההמון. במיקום זה ישנה יכולת לתרום תרומה משמעותית עבור החברה ואפילו האנושות כולה, אך לפני שזה יבוא לידי ביטוי עלייך להתמודד עם נושאים של אגו וענווה.
יש לך את היכולת לצור עומק, משמעות והזדהות עם המטרה והיעוד שדרכו אתה רוצה להוביל ולהשפיע. במידה ותשתמש בכוח בצורה נכונה, ובכלים הוגנים, תהיה דרכך סלולה לתהילה, שליטה, וסטאטוס.
בדרך כלל מצבים שקשורים בכוח, הישגיות ומעמד חברתי, עוברים שינויים, משברים, סיומים נפילות ואז עליה מחודשת. יכול להיות שבדרכך תאלץ להתמודד עם ערטול פסיכולוגי וריקון נשמתי על מנת להוציא את כל מה שמיותר, שטחי, ומתנגש עם האני היסודי שלך.
עלייך להיזהר משימוש במניפולטיביות, ניצול לרעה או שימוש בכלים ומשחקים לא הוגנים בדרכך לפסגה.
המקצועות המתאימים נקשרים בפוליטיקה, וכל תחום שמביא איתו מוקדי השפעה וכוח על אנשים, וכן תחומים שקשורים בניתוח מחקר וטיפול כמו: פסיכולוגיה המונית, יעוץ רוחני, ובלש.

כוכבים בבית האחד עשר

שמש בבית ה-11

שמש בבית האחד עשר – אתה אדם חברותי עם הרבה חברים שיתקבצו סביבך לאורך חייך, כאשר חלקם ילוו אותך לאורך כל החיים ויהיו חשובים לך מאוד, ואף יעזרו לך בעתות צרה.
אחד מההורים (סביר להניח האב) הוא זה שיתווה לך את הבסיס לחברות, לויאליות, יציבות. הוא יהווה לך דמות חברית לצד הורית (כמובן בתנאי שההיבטים לא יסתרו זאת).
מטבעך אתה מקורי, אידיאליסטי ויודע להיות חבר בקבוצה, כמו גם לחלוק עם אחרים את משאבייך. אתה מחובר לעולם, לקבוצות גדולות, ולאנושות בכללותה.
את חלקך אתה תתרום בפוליטיקה, עבודות ציבור, ארגונים, וניהול קבוצות בעלי מטרה משותפת. בדרך כלל הנושא שאיתו תתמודד הוא חדשנות ורעיונות חדשים, שישפיעו על מגזרים גדולים.
המילים שיתארו אותך טוב הן: חדשן, בעל סגנון אישי, מהפכן, בלתי רגיל, יוצא דופן, מקדים את זמנו, קשר לנפשות מפותחות, עצמאי, ומנסה לגשר בין ה”אני” ל”קבוצה”.
במערכות יחסים אישיות אתה קריר, לא תמיד אישי, השכל אצלך שולט על הרגש, אך מצד שני אתה מעניק נאמנות.
המקצועות שיתאימו לך הם: מדע, פוליטיקה, עבודה סוציאלית ויצירה ובכלל תגליות ודרכים חדשות בכל תחום.
גם אם תבחר בעקרות בית, אתה תחנך את ילדייך לערכים, מוסר וחיבור לחברה שבה הם חיים.

ירח בבית ה-11
ירח בבית האחד עשר – הרבה חברים. מיקום שמעודד פופולאריות וחברות עם נשים.
לאורך החיים צפויות לך אכזבות לא מעטות מחברים, ושינויים לגביהם, אך למרות זאת אתה תישאר בגישתך הלויאלית והחברית כלפי אנשים, ותהיה בעל יכולת לשתף ולחלק מה שברשותך, יחד עם זולתנות. יש לך יכולת לפרוח בקבוצות גדולות.
בקשרייך החברתיים מובלט הצד הנשי שלך. אחד ההורים (סביר להניח האם), מאוד תשפיע על יחסך לחברויות, ואפשרי שתהיה חברה בעצמה לצד היותה אימך.
חשוב שתהיה החלטי בחייך, מרוכז במטרותייך, ושלא תשנה אותן לעתים קרובות.
מטבעך אתה עצמאי, מקורי, מהפכן, מרדן, יצירתי ושונה. אתה מתחבר לאנשים בקלות, וחשובה לך האנושות והחברה בכללותה. אתה תמיד תשאף לעזור ולסייע לאנשים. מבטך תמיד מכוון לעתיד, ואתה נוטה למחשבות והרהורים.
האינטואיציה שלך מפותחת, ואתה תתעניין בתחומים שקשורים באסטרולוגיה ותורת הנסתר.
הלב והרגש שלך בדרך כלל פועלים בשיתוף פעולה, ובדעה אחידה, למרות הניתוח הלוגי והשכלתני שאתה עושה לכל פעולה שנקשרת ברגש. כלפי חוץ אתה מציג סימפטיה וניתוק בו זמנית, כי יש לך פחד להציג רגשות כלפי חוץ. אתה רוקד לשני צלילים, מצד אחד רצון בעצמאות, ומצד שני צורך בקשר רגשי ובקרבה.

מרקורי בבית ה-11
מרקורי בבית האחד עשר – קשר להרבה אנשים ברמה שטחית, אך מעט חברי אמת. אתה נוטה למחשבה ייחודית, יצירתית ומתקדמת. הינך עקשן לגבי הדעות והאידיאלים שלך, ולא נתון להשפעה מצד אחרים.
בד”כ אתה צופה על החיים מהצד כעורך מחקר אנושי. קיימת בך אינטואיציה מפותחת ויש לך שכל חריף.
אתה יודע לתקשר ולהציג עובדות בצורה אובייקטיבית ופחות רגשנית. המיקום מבטיח אינטליגנציה גבוהה, שמכשירה אותך ללמוד כמעט כל תחום, בתנאי שלא ישעמם אותך, כי זהו המוקש שלך להשתעמם מהר.
דרך העברת המסרים שלך פתוחה, ספונטאנית, וישירה. אתה אוהב לדבר עם כל אחד, במיוחד אלו שימשכו את תשומת לבך וסקרנותך.
מכיוון שכל כולך צופה אל הקדמה והעתיד, לא תמיד תהיה מובן לאנשים סביבך, שלעיתים יחשבו אותך למוזר ומשונה, כשהאמת היא שאתה חי מעבר להווה.

נוגה בבית ה-11
נוגה/ונוס בבית האחד עשר – חברים מגוונים. בעת צרה בולטת עזרה של חברים וסיוע (אם ההיבטים לא סותרים זאת).
ההשתכרות יכולה להגיע בזכות עבודה עם אנשים, קבוצות, ונושאים שקשורים בחדשנות. הגישה לכספים בד”כ הגיונית ומחושבת.
התאהבויות פתאומיות, שבדרך כלל לא ימשכו זמן רב. שליטת השכל על הרגש אצלך, יוביל לניתוח שכלתני של כל סיטואציה רגשית, ונימוק מדוע האדם שמולך אינו מתאים. לעיתים תעדיף זוגיות משותפת תחת קורת גג מאשר נישואין על הנייר.
הגישה לסיטואציות רגשיות היא בד”כ קרה, מנותקת ולא אישית. אתה עלול לחוש אי נוחות כאשר הרגשות מופנים אלייך במופגן, ונוצרות סיטואציות של דרישות רגשיות ותובענות כלפייך.
הרומאנים שלך יהיו בד”כ מיוחדים ועם אנשים שונים.
בגישתך אתה אידיאליסטי וחולם על עולם טוב יותר, ותמצא אושר בדברים שקשורים בלא רגיל ולא קונבנציונלי.

מאדים בבית ה-11
מאדים/מרס בבית האחד עשר – שילוב של עבודה קשה בתחום החומרי והרוחני. אפשרות למנהיגות חברתית, וקשר לקבוצות וחברים, אך צריך לזכור שהמיקום מרמז על ריבים וסכסוכים עם חברים ואנשים.
נאמנות גבוהה לחברים שאתה מחשיב כחברי אמת.
אתה דבוק לדרך והאמונות שלך, מה שיכול להגביר ולייחד את היצירתיות שלך, אך גם להגביר את המהפכנות שבאופייך, ולגרור מרד כנגד דמויות סמכותיות כמו מורים, בוסים ומפקדים.
אינטליגנציה ואנרגיה גבוהה שיכולות להיות מופנות לניסיונות להועיל לחברה באופן כללי.

צדק בבית ה-11
צדק/יופיטר בבית האחד עשר – אתה מאוד חברותי ונמשך לתענוגות. במשך החיים תאסוף סביבך אנשים רבים, אשר יעזרו לך באיזשהו שלב. המיקום מעודד השתייכות לקבוצות וארגונים, אפשרי גם על רקע דתי או פילוסופי.
משפחתך גדולה או שיש סביבך קבוצה גדולה שנותנת לך להרגיש משפחה. בדרך כלל יש לך מזל גדול בחיים (אם ההיבטים לא סותרים זאת), מה שעלול להפוך אותך למעט עצלן.
הדמיון שלך מפותח ומאוד יצירתי, ואתה פועל למען הפיכה בתחומים חברתיים או דתיים ורוחניים.

שבתאי בבית ה-11
שבתאי/סטורן בבית האחד עשר – יחס רציני לחברויות, חברים וארגונים, אותם אתה בוחר בפינצטה. בדרך כלל יהיו סביבך אנשים מבוגרים מגילך, סמכותיים, שמרנים ומסורתיים. מטבעך אתה מאוד לויאלי, מצפוני ונאמן לחברים, לצד הצורך הגדול שלך בחופש.
בגלל הפחד שלך מ “אי שייכות”, אתה קושר את עצמך עם קבוצות אשר מספקים לך הגנה וביטחון, וכנ”ל מחזיק בחברויות גם לאחר שאבד עליהן הכלח.
במיקום זה חשוב מאוד להבין את יחסייך עם ההורים והמשפחה, כדי לקבוע את דרך ההתקשרות שלך עם אנשים. אחד ההורים (בד”כ האבא) היה חבר קרוב או נוקשה מדי אלייך, וקיימת אפשרות שהיחסים במשפחה לא היו תקינים במיוחד, או לסירוגין היחסים המשפחתיים היו חבריים מאוד. אם בכל אופן לא קיבלת דימוי משפחתי חזק ותקין, אתה עלול לסבול מבדידות ומלנכוליה.
כושר הריכוז שלך טוב, ויש באפשרותך להמציא דברים, לפתח רעיונות חדשניים ולהפוך אותם לממשיים.

אורנוס בבית ה-11
אורנוס בבית האחד עשר – צורך להשפיע ולהוביל שינויים ברפורמות חברתיות, וקשר עם קבוצות ומכלול של אנשים. המבט הוא אל העתיד, וקיים דחף להוביל לגישה חדשנית וחברתית בכל הנוגע לתנאים החברתיים של הקהילה והקבוצה.
זהו מיקום מעולה לאורנוס בו הוא מגיע למלוא הביטוי. הדחף הפנימי לחולל מהפיכות ושינויים מתחבר פה למסה של אנשים וקבוצות שיחדו יכולים להוביל לשינויים מרחיקי לכת. השאיפות והתקוות כאן הן לחולל מצב של חברה טובה יותר.
קיימים קשרים לחברים בעלי ראיה מתקדמת, מקוריים, ולא קונבנציונאליים, וקשר לקבוצות מהפכניות ומרדניות, בעלות רצון לשנות את הסטאטוס – קוו.
מהפכות חברתיות מביאות לשינויים אישיים, צמיחה ורענון. צפויים מהפכים ומשברים בכל הקשור ביחסים עם חברים ועם קבוצות וארגונים.

נפטון בבית ה-11
נפטון בבית האחד עשר – צורך להשפיע ולהוביל שינויים בתחום החברתי סוציאלי, ולקדם יוזמות של דאגה לקבוצות חלשות יותר, תוך כדי גישה אלטרואיסטית, ופעולות בתוך קבוצות צדקה ורווחה.
גישה רוחנית ושאר רוח שמושכים אליך אנשים בעלי אופי השראתי, אידיאליסטי ונשגב.
לעיתים קיים קושי בהבנה כיצד להפוך את השאיפות התקוות והרצונות למשהו מעשי וארצי.
הזדמנויות לחברויות עם אנשים שקשורים ברוחניות, דת ומיסטיקה, על בסיס של נתינה וקבלה של אהבה ללא תנאים. נדרשת זהירות לזהות חברים בעלי כוונות זדוניות, מעורפלים וחסרי כנות.
יכולת להפוך חלומות ושאיפות למציאות של זולתנות, אהבה וצדקה, לעיתים בדרך דתית או רוחנית.
לחץ מצד ארגונים ומוסדות שמרנים ובירוקרטים עלול להביא לידי נידוי, והחרמה.

פלוטו בבית ה-11
פלוטו בית האחד עשר – צורך להשפיע ולהוביל שינויים קיצוניים ועמוקים, ופעולות למען תרומה עבור הקהילה.
אפשרויות לקשרים עם אנשים בעלי שררה וכוח בקהילה, או שאתה תהיה בעמדה כזו. הזדמנות לצמיחה אישית וגדילה דרך חברויות או באמצעות ארגונים וקבוצות.
מיקום זה קושר יעוד ומטרה משותפת בינך לבין האנשים במעגל החברתי שלך. יש לך שאיפות לשנות ולהוביל להתקדמות חברתית, דרך השפעה במוקדי השליטה.
חברויות במיקום זה נושאות אופי עמוק ואינטנסיבי ומשפיעות ברמת הנשמה והחשיפה, לצד צורך בעבודה שלך על נושאי אגו וענווה. יש לחברויות אלה נטייה לעבור סיומים סופיים או משברים, פרידות והתחדשויות.

כוכבים בבית השנים עשר

שמש בבית ה-12

שמש בבית השניים עשר – אישיות מופנמת. יש כאן צורך לצאת מהאני האישי שלך ולהתחבר אל הגדול ממך, אל ישויות נוספות, על מנת לסייע להם, לטפל ולעזור. המיקום כופה גישה לא אנוכית וחיבור ללב.
לרוב המיקום הזה מצביע על יכולות גבוהות בתחום של מנהיגות ומימוש עצמי, אך קיים איזשהו פחד מהצלחה ומהכוח שלך עצמך.
העולם הרגשי והאינטואיטיבי שלך ממשי עבורך כמו העולם הגשמי, אך מאוד קשה לך לבטא במילים ולתת פירושים למה שאתה חש, כך שגם הסובבים אותך יבינו.
אם תתרכז היטב, לרוב תגלה שניחנת בכוח לחוש דברים בעולם הרוח, לפני שהם מתממשים בעולם הגשמי.
חוסר יכולתך להגדיר גבולות בכל נושא ותחום, הוא מה שמכשיל אותך בלתת תוקף למה שאתה חש ומרגיש. גם במגע עם אחרים, אתה בד”כ נותן להם לקחת עלייך יתרון, וקשה לך לומר להם “לא”.
אחד ההורים (סביר להניח האבא) נמצא בעמדת חולשה או קשור בטיפול או נעדר מחייך בצורה כלשהי. המצבים שיכולים להיות קשורים אליו: חוסר יכולת להשתכר, מטופל בריאותית או רופא בעצמו. יתכן אף שגדלת במשפחה חד הורית או שהאב נפטר או שוהה בבית סוהר (את זאת יהיה אפשר לקבוע ע”פ ההיבטים)
מיקום זה מושך עבודה עם אנשים רבים או התבודדות. בכל מקרה ניתן לקבוע בבירור שאתה זקוק להתבודדויות מדי פעם על מנת לחדש אנרגיה. אפשרות סבירה שתמצא את עצמך נותן שירות לאנשים שנמצאים במקום סגור או שונה כמו בית חולים, בית סוהר, בית מחסה, פנימייה ועוד .
בגלל שבין השאר מתייחס בית זה למצבי בידוד וטיפול, מומלץ להיות זה שנותן את הטיפול ולא זה שמקבל אותו. כישרונות אומנותיות ויצירתיות שקיימים בך, כדאי לשלב בתוך שירות או טיפול שתעניק.
אתה צריך להיזהר לא להיות מושפע מהאנרגיה והאווירה סביבך, ולתת לתחושותייך ורגשותייך האמיתיים דרור.

ירח בבית ה-12
ירח בבית השניים עשר – בשלב הילדות בחייך, רגשותייך ותגובותיך האינסטינקטיביות בתחום או נושא מסוים הוזנחו ולא זכו לתמיכה וטיפוח (וכאן יש צורך לבחון על איזה בית ותחום שולט הירח), מכאן שנושא זה יתפוס אצלך חלק ממאבק פנימי של רצון להתעלות מעל רגישות היתר באותו נושא ולפעול ולהגיב בקהות חושים ולא מתוך מגננה. הגישה הנכונה היא ללמוד לבטא את רגשותייך בצורה יותר חופשית וישירה, ללא תלות בתגובותיהם של אחרים.
היחסים עם אחד ההורים (סביר להניח האם) מסובכים ונוגדים את הצמיחה האישית שלך, ואתה חייב ללמוד להבין שהיא מגיבה כך בגלל המהות הנפשית שלה, וללא קשר אלייך.
יצר ההגנתיות יחד עם הגישה ההומאנית שלך והבלתי אנוכית, יעזרו לך לתעל את האנרגיה לעזרה לאחרים. אתה תפגין יצר אימהות וטיפול באנשים דלים וחלשים בצורה כלשהי.

מרקורי בבית ה-12
מרקורי בבית השניים עשר – אדם מהורהר ונוגה. יכולות שכליות שנוטות לראיה מרחבית, ואי התמקדות בפרטים. זרימה של מידע לא נגיש ממך החוצה, או מהחוץ אלייך, ולכן יש צורך להיזהר מאוד מרכילויות, הוצאת דיבה, ותקשורת לא רצויה ומועילה.
המיקום יכול להתבטא בשני כיוונים: תקשורת גבוהה שיכולה להתפרש לכמה ממדים ומישורים או שתהיינה בעיות ופגמים בכל הקשור בתקשורת, וחוסר בריכוז. (את זאת יהיה אפשר לקבוע ע”פ ההיבטים)
המיקום מבטיח כושר דמיון פורה ואינטואיציה גבוהה שמאפשרת להרגיש מה אחרים חושבים או מתכננים. הדמיון הפורה מאפשר לך לברוח לעיתים לעולמות שלך.
במיקום זה אופייני יכולת טלפתיה לצד יכולת הכלה גבוהה, מה שמכשיר אותך לתחומי הפסיכולוגיה, עזרה סוציאלית, וכל סוגי הטיפול.

נוגה בבית ה-12
נוגה/ונוס בבית השניים עשר – היכולות האומנותיות שלך והעולם הרגשי והרומנטי העדין שלך לא באים לידי ביטוי חיצוני, עקב הדחקה ואכזבות העבר. למרות זאת, בכל תחום שבו תיגע, יבוא לידי ביטוי הנופך האישי והיכולות היצירתיות שלך יחד עם טעמך המשובח.
ביטוי הרגשות שלך וכל הקשור ברומנטיקה בחייך יכול להתבטא בשני כיוונים: אפשרות ראשונה היא שתהיה מאוד ביישן ומופנם לגבי רגשותייך, שאותם תשים בהסגר. חוסר יכולתך לקבל דחייה ממישהו שאתה מעוניין בקרבתו, יגרום לך לסגת לעולם פנימי ומבודד. האפשרות השנייה היא שתנהל חיי אהבה סודיים ומוצפנים שיכללו אהבות סודיות ויחסים חשאיים.
מטבעך אתה בעל רגשות אידיאליסטים ונוטה להתמכר לאהבה, מה שעלול להיהפך לקרקע פורייה לרמאויות ושרלטנות בתחום הרגשי, מצידך או כלפייך. האינטואיציה החדה שלך יכולה לעזור לך בבחירות הרגשיות אם רק תיתן לה מקום.
עולם הדמיון העשיר שלך שמלווה ביכולות אומנותיות, ורחמנותך האינסופית כלפי כל יצור חי, יכול להיות מתועל לעבודה בריפוי באומנות או בעזרה כלשהי לזולת.

מאדים בבית ה-12
מאדים/מרס בבית השניים עשר – מיקום שבא ללמד על מגבלות הכוח. יכולות להופיע נטיות של פעילות גופנית מרובה ואגרסיביות בולטת, או לחילופין חוסר יכולת לבטא כעסים, ועצלנות מוגברת (את זאת יהיה אפשר לקבוע ע”פ ההיבטים).
המיקום מעודד אסרטיביות והגנה על חלשים במסירות ובדבקות, לעיתים על חשבון אסרטיביות והגנה על עצמך. חוסר ישירות, עלול להביא לבעיות. לעיתים חוסר הישירות נובע מפעולות ערמומיות שמתוכננות ומבוצעות בסתר, האמת לא תמיד נאמרת.
עלול להיווצר מצב של שימוש בכוח כנגד אנשים שאתה מרגיש כחלשים ממך, ואילו מול אנשים כוחניים יותר ישנה התקפלות.
לרוב עולם החלומות יהיה מפותח במיקום זה.

צדק בבית ה-12
צדק/יופיטר בבית השניים עשר – באחד השלבים בחייך, נתקלת במגבלות וחסימות ברצון שלך לשיתוף פעולה התרחבות וקידום (וכאן יש צורך לבחון על איזה בית ותחום שולט צדק).
לרוב תהרהר רבות על משמעות החיים. קיים בך צורך לחקור ולהתרחב בידיעותייך על שיתוף פעולה אנושי לצד חוקים רוחניים או דתיים.
לעיתים במיקום זה עליזות תוחלף ברצינות.
אתה מחפש משמעות ואמת בנושאים סמויים וחומר חבוי כמו תורת הנסתר, חוכמה רוחנית וידע סודי אשר לדעתך יוכל לתרום ולעזור לאנושות. יכולתך לחקור ורצונך לעזור, יכול להביא לך קרבה לנושאים כמו פסיכולוגיה, יעוץ, הדרכה רוחנית, בריאות ומחלות.
נדרשת זהירות בנושאים הקשורים בחוק ובתקנות.

שבתאי בבית ה-12
שבתאי/סטורן בבית השניים עשר – מיקום של התמודדויות עם שכר ועונש וסמכותיות. אחד ההורים (סביר להניח האבא) היה מאוד נוקשה או רכרוכי וחסר סמכות, ומשם אתה מתחיל לבחון גבולות.
יהיו לך כבר בהתחלת החיים או בבגרות משברים חברתיים, שבהם תבין את קטנותך ואת קיומם של חוקים קוסמיים. מכאן תעבור דרך רצופה של עליות וירידות כדי שתפנים את כוחה של האלוהות. בשלב זה או אחר תתעניין במיסטיקה או דת כדי לתרגל, ולהביא את הרוחני ליישום בגשמי.
במיקום זה קיים אתגר רב בכל הקשור בכוח וסמכות, וקיימת נטייה להתמודדות במקומות של שליטה וכוח, אם כנושא משרה בכירה ואם כנתין .
בדרך כלל קיים כישרון למתמטיקה ומדעים.

אורנוס בבית ה-12
אורנוס בבית השניים עשר – בשלב מסוים בחייך, נתקלת בחוסר קבלה ועידוד למקוריות ולשוני שלך, מה שגרם להדחקה ואי ביטוי חיצוני לראייתך השונה והחדשנית (וכאן יש צורך לבחון על איזה בית ותחום שולט אורנוס). אותה מקוריות והסתכלות שונה עשויה לשמש אותך בבגרותך בדרך של מרד והפיכה או משברים בניסיונות להביא שוב את אותה חדשנות ושוני שדוכאה בעבר בחייך. במידה והדחקה זו תימשך גם בבגרותך, תרגיש צורך להציג בפני החברה אישיות שמרנית יותר ובעלת סטאטוס קוו משותף לאחרים, ובתוכך תרגיש אי השלמה שתוביל אותך להתבודדות לצורך מחקר ובדיקה אישית של שינויים והפיכות אישיות בדרך לצמיחה והתחדשות אישית.
במהלך החיים אתה תתקל בהזדמנויות לשינוי והפיכה בדרכי חשיבה של קבוצות וארגונים, וילוו אותך מורי דרך לא רגילים.
צפויים אתגרים מהפכניים ומשברים בדרך לצמיחה מואצת.

נפטון בבית ה-12
נפטון בבית השניים עשר – מציאות ודמיון מתחברים להם יחדיו. יש לך נטייה לקבל אותות ומסרים, שחלקם כוזבים וחלקם אמיתיים, אך הינך נוטה להתבלבל ולא תמיד לפרש את הסמלים בצורה נכונה.
מכיוון שאתה די פסיבי ומרגיש קצת חלש או נחות או דחוי לגבי אספקט כלשהו בחייך (וכאן יש צורך לבחון על איזה בית ותחום שולט נפטון). אתה לעיתים נותן לתחושה זאת לצבוע את כל חייך, ומתכנס בעולמך למצוא פתרון דרך אמונה דתית, התעמקות במיסטיקה או תורות הנפש. חשוב מאוד שתלמד לעבד תחושה זו של נחיתות או דחייה ולתעל אותה לעבר עזרה לאחרים חלשים שנמצאים בנקודה דומה, על מנת שתחושה זו לא תפגע בבריאותך.
הזדמנויות להגיע לקשרים והשתתפות בפעילויות בעלות אופי אידיאליסטי ואלטרואיסטי, תוך כדי תרומה אמיתית לאנשים נכשלים או נחותים בצורה כלשהי.

פלוטו בבית ה-12
פלוטו בבית השניים עשר – קיימת בך תחושת אי שליטה או רמת חשיפה נפשית גבוהה לגבי אספקט כלשהו בחייך (וכאן יש צורך לבחון על איזה בית ותחום שולט פלוטו). הדבר גורם לך תחושה של איבוד כוח, והצפה בדברים שטחיים ולא נחוצים, שיכסו על עומק הפגיעות.
המיקום מרמז שאתה עלול לפעול באופן קיצוני אם ממקום של דיכוי והתגוננות או לחילופין באופן אגרסיבי, שתלטני וכוחני.
נדרשת כאן עבודת עומק שלך עם עצמך, על מנת להביא את הנפש והרוח לרמת ענווה ושחרור מאגו, פחדים והדחקות.
כאשר תתקדם אתה עצמך בתהליך של צמיחה ושחרור מכבלים, אישיותך הייחודית שכוללת עומק, יכולת שינוי יסודי והבנת תחושות ומניעים של אנשים, תוביל לתרומה ממשית לחברה ולהנעת תהליכים מחוללי שינוי וסדר.

Back to list