אסטרולוגיה, מזלות

מזלות האופק ותכונותיהם

מזל האופק שמתייצב לנו באופק המזרחי באותה דקה שבה נולדנו, ישפיע רבות על הפרסונה שלנו. במאמר זה אביא קווים כללים להשפעת כל מזל כאשר הוא עולה באופק.

טלה – ההשלכה שמוקרנת ממך, היא אנרגיה דינאמית חזקה, עם כוח מובנה ראשוני. הפעולה מתבצעת ללא מחשבה ובספונטאניות. ברגע שעולה לך רעיון בראש, הוא מבוצע מיד.
הרצון שלך הוא להיות תמיד בראש, מה שגורר אותך לתחרותיות. ומכיוון שאתה מרגיש צורך עז להוכיח את ה”אני” שלך – במיוחד לעצמך, סביר להניח שנראה אותך כל הזמן בפעולה.
(אנא בדוק היכן יושב מאדים, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושב מאדים כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

שור– ההשלכה שמוקרנת ממך היא של אדם רציונאלי, מחושב ובעל שמחת חיים. בדרך כלל הופעתך תהיה נאה, ותחשב/י חתיך/ה. הנטיות הן מטריאליסטיות ואהבת הנוחיות. עקשנות עומדת בבסיס הפעולה, והבית והשורשים נחשבים מכובדים.
(אנא בדוק היכן יושבת נוגה, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושבת נוגה כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

תאומים– ההשלכה שמוקרנת ממך היא זוהר והופעתך מושכת. לרוב תהיה פטפטן עם יכולות דיפלומטיות ויכולות מסחר וניהול משא ומתן. כשרון מדהים להסתיר את הרגשות. אמביוולנטיות תוקרן חיצונית ותתבטא בכל צעד ושעל, וכן סקרנות נצחית. יכולה להופיע גישה ופילוסופיה שמרנית וצרה לגבי החיים.
(אנא בדוק היכן יושב מרקורי, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושב מרקורי כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

סרטן– ההשלכה שמוקרנת ממך היא רגישות מוגברת ודאגה והזנה של אחרים. הגישה לחיים היא חומרנית, אך עם אפשרות להגיע לגבהים רוחניים. יש כאן געגועים תמידיים לעבר, או למשהו שעדיין לא בידיים שלך. הגישה לחיים, הרגשות והמחשבות משתנים באופן תדיר, כך ששום דבר לא יכול למשוך את תשומת לבך לאורך זמן. כאשר תקבל פידבקים וחיבה, התכונות המיטביות ביותר שלך יבואו לידי ביטוי, וכל זה במידה ולא תהיה אומלל. השליט של סרטן ירח קושר אותך לאם, ולמזון. בדרך כלל ההתחלות והיוזמות שלך, לא זוכות להגיע גם לידי סיום.
(אנא בדוק היכן יושב הירח, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושב הירח כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

אריה– ההשלכה שמוקרנת ממך, היא אצילות, וכוח רצון שמתבטא דרך אנרגיה. מדי פעם יובלט החוצה הצד השתלטני והגס שלך. כוח החיים והיצירה המפעם בך, יגרום לך לחפש כל הזמן אפיק לבטא את עצמך. לפעמים כשנוצרת סיטואציה או כאשר אתה בקבוצה מסוימת, אתה תשתלט על העניינים, מבלי שאף אחד ביקש ממך לעשות זאת.
(אנא בדוק היכן יושבת השמש, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושבת  השמש כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

בתולה– ההשלכה שמוקרנת ממך, היא יופי, טוהר ואצילות. אתה אדם שבד”כ זוכה לכבוד בסביבתך. השאיפה לשלמות, והיכולת להתבונן ולהבחין בפרטים הקטנים ביותר סביבך – עלולה לגרום לכפייתיות באישיות ומורכבויות פסיכולוגיות. הסביבה שלך חייבת להיות מסודרת, היגיינית ומאורגנת, כי אתה מאוד רגיש לסדר וניקיון.
(אנא בדוק היכן יושב מרקורי, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושב מרקורי כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

מאזניים– ההשלכה שמוקרנת ממך, מתבטאת בשיתוף פעולה עם אנשים אחרים. אתה אוהב חברה סביבך, ומושפע מאוד מהאווירה ועל כן מומלץ שזו תהיה חיובית והרמונית. הנטייה שלך לשקול כל דבר על כף המאזניים, מאפשרת לך חדירה לתוך לב ליבה של הסיטואציה, ויכולת הזדהות והבנה. ההתמודדות כאן טמונה, באי יכולתך להיות לבד, ולהחליט ולפעול רק על סמך עצמך.
(אנא בדקו היכן יושבת נוגה, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושבת הנוגה כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

עקרב– ההשלכה שמוקרנת ממך, היא חודרנות ומגנטיזם. מטבעך אתה נלהב, הרפתקן, ומחפש תחרותיות ועצמאות. בדרך כלל יהיה קשה להתעלם ממך בסביבה. המבט בעינייך חודרני, וייתן לאנשים הרגשה שיש לך ראיית רנטגן. קיימת משיכה לסודיות ולכל הקשור בדברים נסתרים כמו תורת הנסתר. במצבים שבהם תרגיש טלטלה עד גבול היכולת, יכולה להופיע התנהגות אכזרית מצידך או כלפייך.
(אנא בדוק היכן יושבים  מאדים ופלוטו, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותם בתים שבו יושבים מאדים ופלוטו, כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

קשת– ההשלכה שמוקרנת ממך, היא ישירות כנות וגילוי לב. קיימת התעניינות בערכים ותורות שונות. כאשר כוח מתרכז בידך, אינך עושה בו שימוש לרעה. תהיה משיכה ללימודים, וקשרים לתרבויות או ארצות זרות. בבגרותך עלייך להישמר מפני השמנה.
(אנא בדוק היכן יושב צדק, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושב צדק כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

גדי– ההשלכה שמוקרנת ממך, היא של רצינות וגלוי לב. מאוד אכפת לך מהצורה החיצונית שלך, הופעתך ודעת הקהל עלייך, ולכן תשקיע בנראות הגונה ומראה שעושה רושם ומשדר הצלחה.
בבסיס, הגישה שלך חומרנית, ואתה שופט הישגים במונחים של עושר, סטאטוס ופופולאריות. אך מכיוון שבדרך כלל תופיע אמונה גדולה באל, אתה תפעל בזהירות וביראה במעשייך ומילותייך. קיימת משיכה נסתרת למיסטיקה.
אתה משדר אדם מרוחק ובלתי אישי.
הצלחה בד”כ תגיע בשלב מאוחר יותר בחיים.
(אנא בדוק היכן יושב שבתאי, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושב שבתאי כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

דלי– ההשלכה שמוקרנת ממך, היא של אישיות מרשימה. אומנם ניכרת שונות ואקסצנטריות, אך אתה בולט בסביבתך. סביר למצוא חברים וחברה מקיפה אותך, שכן אתה חברותי ויוצר קשרים חברתיים די במהירות. רווחתם של אחרים חשובה לך, ובטוח במרוצת חייך תנסה לפעול למענם. סיכוי רב לחיי משפחה טובים יציבים ונוחים.
(אנא בדוק היכן יושב אורנוס, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים?  זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושב אורנוס כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

דגים– ההשלכה שמוקרנת ממך היא של זוהר וקרינה. אתה טיפוס סימפטי וטוב לב בקרב סביבתך ומכרייך, וזה מוקרן על פנייך. הזוהר הזה יכול להתאים אותך למקצועות המשחק והבמה, ולהצלחה בהם. אתה בן אדם גמיש שיכול להתאים את עצמך לסביבתך, ולשחות בה כמו דג במים. דווקא בתחום הכלכלי והמקצועי, יכולה להתבטא יוזמה ופעולה, אך לא תמיד התחום יסבול מיציבות.
(אנא בדוק היכן יושב נפטון, על מנת להבין – היכן תידרש (בית), וכיצד (מזל) להוכיח את “האני” שלך. מהו החזון ובאיזה תחום נקודת ההגשמה שאותם אתה שואף להגשים? זכור שתידרש להשתמש בתחומים של אותו בית שבו יושב נפטון כדי לרכוש שחרור וחופש פעולה וביטוי אישי של אישיותך).

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list