אסטרולוגיה, מזלות

מזל אריה

מזל אריה
יסוד-אש
איכות-יציב/קבוע
איבר בגוף – לב, גב עליון
תאריך-23 ביולי עד 23 באוגוסט
שליטה טבעית- בית חמישי במפה
אות –ט

תיאור: מנהיגות, יצירה, שתלטנות, יכולת ארגון, נדיבות, תובענות, אידיאליזם, ראיה של הכל בגדול, ביטחון עצמי, אופטימיות, כנות, יכולת להיות אכזרי,  חיוניות, חשיבות עצמית שעלולה לעבור לגאווה, שאפתנות, גנדרנות, תענוגות, אהבה, אמונה מולדת באלוקים, כושר משחק (וכושר בכלל לאומניות הבמה), התמדה, מיניות, צחוק/הומור/בידור, דרמטיות.
התכונות הטובות לאימוץ: דרמטיות, מנהיגות, יכולת ארגון, חיוניות, בטחון עצמי, אמונה מולדת באלוקים, אהבה, אופטימיות, שאפתנות, נדיבות.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: חשיבות עצמית/גאווה, גנדרנות, יכולת להיות אכזרי, שתלטנות, אובר דרמטיות.

איברי גוף בשליטה: לב, אב העורקים, ורידים, אזור הגב של עמוד השדרה, חוט השדרה(מוח השדרה)

תיאור מזל אריה
התפתחות של יכולת לזהור ולהקרין אור כאשר האינדיבידואליות מבוטאת, וזה כרוך בתהליך של למידה כיצד דרך ביטוי עצמי ויצירה, קיימת היכולת שלו להשפיע ולתת השראה לאחרים.
הרצון לפידבק סביבתי ולהראות יכולות בלתי רגילות, מיועדות לספק את הצורך שלו בשליטה וכוח, וגם להיות האדון בביתו כלפי משפחתו. כדי להשיג את אותו הביטחון וההכרה מצד הסביבה והחברה, הוא פשוט מחצין את אישיותו ותגובותיו נעשות דרמטיות ובולטות.
אריה מגיב בדרמטיות, מחפש מנהיגות ומפזר נדיבות כתוצאה מפיצוי פסיכולוגי תת מודעי של חוסר ביטחון חברתי.
לא תמיד הוא יודע איך לשתף פעולה עם אחרים אז במקום הוא בוחר לנסות ולהנהיג אותם. הוא יכול לתת להם את התחושה המיוחדת ולהשתמש במונחים שמכלילים אותם כקבוצה, ודרך העוצמה והחוזק של האישיות שמוקרנת ממנו, הוא בד”כ מצליח לייצר קואליציה שתלך אחריו באש ובמים.

מיקום אריה במפת הלידה :
בכל בית שבו יופיע אריה, תהיה הקרנה של התלהבות, מצב רוח, שמחת חיים וקסם. יהיה רצון לברוא וליצור, ולהתאים ולכפוף את התנאים והסביבה לטובתך.
הגישה הראשונית שלך תהיה של הנהגה, שליטה וכוח. אך אם תיהפך לאדם מודע וחיובי, מתחת לכושר המנהיגות שלך וליכולת לסחוף אחרים,  יבואו פעולות אמיתיות ומודעות מתוכך, עם אינטרס אמיתי להוביל לדרך שתיטיב עם הסביבה.
הכלל שתצטרך ללמוד, שאת אהבת הקהל והתהילה רוכשים בדרך אמיתית וכנה, ועם מצע שיוביל בסופו של דבר לכינון ויצירה של משהו טהור, ולא ע”י הצהרות אובר דרמטיות ושימוש בשוחד ושקרים.
עלייך להיזהר מאוד שלא ליפול לגאווה, יתר כבוד עצמי ואגואיזם.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list