אסטרולוגיה, מזלות

מזל בתולה

מזל בתולה

יסוד-אדמה
איכות-משתנה
איבר בגוף – מעי, בטן, רחם
תאריך- 23 באוגוסט עד 23 בספטמבר
שליטה טבעית- בית שישי במפה
אות –י

תיאור: שרירותיות, אנושיות, שאיפה לשלמות, תובענות, כשרון למתמטיקה ומדע, סדר, חריצות, דיוק, ירידה לפרטים, ספקנות, ביקורתיות, מעשיות, ניקיון, חוסר ביטחון עצמי, אנוכיות, ביישנות, בררנות, קפדנות יתר,טוב לב ורצון לעזור, ניקיון, מלאכת יד, טבעיות.
התכונות הטובות לאימוץ: חריצות, שקדנות, לפתח את  הכישרון למתמטיקה ומדע, סדר, ניקיון, שאיפה לשלמות, חריצות, דיוק, מעשיות, אנושיות, טוב לב ורצון לעזור.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: ביקורתיות, תובענות, חוסר ביטחון עצמי, ביישנות, ספקנות, בררנות, קפדנות יתר, אנוכיות.

איברי גוף בשליטה: אזור הבטן, מעיים, הכבד התחתון, הטחול, התריסריון, מערכת העצבים הסימפתטית (עצבים האחראים על מחזור הדם,עיכול ונשימה).

תיאור מזל בתולה
הדגש כאן הוא על ביקורת עצמית, מסירות, שירות, היגיינה, טוהר ורצון לשלמות.
צורך בהתפתחות של שתי תכונות עיקריות: טכניקה ושיקום הקיטוב של הצד הרגשי.
הטכניקה מבטאת כאן יכולת לשכלל את העבודה, וקיצור הזמן הנדרש לתהליך. הבסיס לטכניקה הוא שיטתיות ומבנה.
מזל בתולה מרגיש מחויבות להיות מוכשר ומיומן, על מנת לבצע את תפקידו/עבודתו על הצד היעיל והמושלם ביותר שהוא יכול לתת. הצד הביקורתי שלו כל הזמן בפעולה, כדי שלא יתבצעו שגיאות, ושהדגש יושם על החסרונות והפגמים שנוצרו בתהליך כדי לתקנם.
התכונות שהוא צריך לאמץ הן טוהר, יושר וחוזק. הסמל שלו הוא בתולה. מישהי זכה, טהורה וישרה. מישהי ללא פגמים, מישהי עם אנרגיה חדשה ולא משומשת. ולכן זה רמז שהוא צריך להביא אל עבודתו או אל כל סיטואציה שנוצרת, תכונות אלה של טוהר, יושר ואנרגיה חדשה.
טוהר פירושו משהו בצורתו הטבעית ללא משקעים או שאריות. תהליך הזיקוק של הבאת החומר לצורתו הבסיסית גולמית הוא תהליך שאותו מזל בתולה צריך לעשות לנשמה שלו, למקור האלוהי שבו. ככל שיסוד הטוהר שבו יציף את כולו, ויהיה נטול מ-עכבות/מחסומים/דעות קדומות, כל התפקוד שלו יהיה בשליטה, ויעיל.
מיומנות ומומחיות לא מבוססות על הרגלים ושינון חוקים, אלא על יכולת התאמה מיידית למצבים ומנגנונים שונים.
שיקום הקיטוב של הצד הרגשי – מכריח אותו לצאת מהמקום הנבדל והבתולי שלו, להתערות ולחשוף רגשות ולהתחבר לאחרים ממקום אמיתי ורגשי, ולא ממקום של שירות. קיימת איזושהי תחושת נפרדות מהחברה ומהיקום. וזהו בדיוק המקום והמיקום שבו מזל בתולה חייב להתחבר לכלל, לאלוהות וליקום. יוזמה היא המפתח לחיבור הקיטוב הרגשי ליחידה שלמה אחת.

מיקום בתולה במפת הלידה :
בכל מקום שבתולה נמצא  במפה יש צורך ללמוד לפתוח את עצמנו לחיים האמיתיים, להתמיד, לבחון, להקשיב ולזרום עם שטף הקיום, אם לא נלמד כללים אלה ברצון, אנו עלולים להיות מאולצים ללמוד זאת על ידי מחלה או שיעבוד.
המסר הוא :
הסתכלו מעבר לעצמכם ! זהו את התשוקות שלכם, ארגנו את הקיטוב הרגשי שלכם, כווננו את הדחפים. זכרו שהאנרגיה שפועמת בכם אינה שלכם, היא שייכת לרוח האלוקים.
אתם מכילים אנרגיה זו בפיקדון עבור האנושות, לכן עשו בה שימוש לטובת הכלל ולא רק עבור העולם הקטן שלכם.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list