אסטרולוגיה, מזלות

מזל גדי

מזל גדי
יסוד-אדמה
איכות-יוזמה
איבר בגוף – ברכיים, עצמות (שיניים עקב מורכבותם מעצמות)
תאריך- 22 בדצמבר עד 20 בינואר
שליטה טבעית- בית עשירי במפה
אות –ס

תיאור: סמכותיות, מסורת, משיכה לעתיקות, חסכנות, רצינות, עודף חומרניות, סובלנות, כושר התמדה, ביקוש מעמד/סטאטוס, חריצות, יסודיות, אנוכיות, זהירות, מלנכוליות, ציניות, חשדנות, עקשנות, חוסר סלחנות, לעיתים חוסר ברחמים, מעשיות, ביצועיסטיות, קרירות, ענוה, תובענות.
התכונות הטובות לאימוץ: סמכותיות, מסורת, משיכה לעתיקות, רצינות, סובלנות, כושר התמדה, חריצות, יסודיות, זהירות, מעשיות, ביצועיסטיות, ענוה, תובענות.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: עודף חומרניות, מלנכוליות, ציניות, חשדנות, לעיתים חוסר ברחמים,  קרירות, אנוכיות, ביקוש מעמד/סטאטוס, עקשנות, חוסר סלחנות.

איברי גוף בשליטה: ברכיים, עור, חוליות ומפרקים, שערות.

תיאור מזל גדי
בן מזל גדי מסמל מדיניות/פוליטיקה והצגה של כוח. הוא קשור בכל המבנים הארגוניים הממלכתיים שמקיפים את התחומים הגדולים של קבוצות גזעיות.
בד”כ עלייה בסולם של גדי יתאפיין ברכישת מקצוע, התקדמות איתו לעמדה גבוהה שמקנה לו סמל סטאטוס ומוניטין טוב יחד עם סמכותיות, ואט אט ימחקו בעיני החברה שסובבת אותו כל תכונותיו, והאפיונים שמתארים אותו, והוא יהפוך להיות מזוהה עם המקצוע והתפקיד שלו וסמל הסטאטוס שלו. וזהו בעצם התהליך שמסומל בגדי, שאפתנות שמביאה למעמד ששוקע בתוך האדם.
המילה שהכי תאפיין את גדי היא התפתחות. בכל מצב וצורה ישנה סכימה של זריעה, קציר ואיסוף. במקרה שלו המשפט “את אשר זרעת תקצור” מוכח באופן אבסולוטי.
כמו הגדי בטבע שכאשר הוא גדל מבנה גופו בנוי עם התאמה לטיפוס, כך בני מזל גדי מתווים דרך של טיפוס בהדרגה.

מיקום גדי במפת הלידה :
היכן שמזל גדי מופיע ישנו צורך לבטא סמכותיות במלוא העוצמה כדחף לכוח/עוצמה/סטאטוס/מוניטין, ולכן בכל בית שגדי יופיע במפה, נחפש היכן עלייך לצפות לאתגרים ומהמורות בנושאי כוח וסמכות בדרך לטיפוס למעלה.
במקום זה תחוש חובה ואחריות רבה מהרגיל ויתעוררו פחדים מחוק הקארמה. אתה עלול להרגיש כבול בחוקים חברתיים ומוסריים חונקים, ועלול לדרג אנשים בצורת היררכיה של מי מעלייך ומי מתחתייך. ולכן תפקידך הוא לצאת מתבניות ולהנחיל דרך לפי האמת הפנימית שלך ולראות את כולם כשווים לך, ברגע שהם הולכים על פי האמת שלהם.
התרחבות התודעה והבנת האנושות דרך הערכה ולא תחרות היא מטרתך במיקום זה.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list