אסטרולוגיה, מזלות

מזל דגים

מזל דגים
יסוד-מים
איכות-משתנה
איבר בגוף – כפות הרגליים, רגליים
תאריך- 19 בפברואר עד 21 במרץ
שליטה טבעית- בית שנים עשר
אות –ק

תיאור: רגישות קיצונית, טוב לב, אי מעשיות, מלנכוליה, סימפטיה ונדיבות, עצלנות, קורבנות, הגנתיות, עולם דמיון מפותח, רחמנות, אמנות הבידור והיצירה (תחומי הבימוי, המשחק, ריקוד, תסריטאיות, צילום, עיצוב תפאורות, ספרות, שירה ועוד) הימלטות מהמציאות (לעיתים סמים ואלכוהול), אינטואיטיביות, חרדיות, מיסטיקה, אשליה עצמית, השראה, אהבה.
התכונות הטובות לאימוץ: אמנות הבידור והיצירה (תחומי הבימוי, המשחק, ריקוד, תסריטאיות, צילום, עיצוב תפאורות, ספרות, שירה ועוד) טוב לב, רחמנות, אינטואיטיביות, השראה, אהבה, סימפטיה ונדיבות.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: רגישות קיצונית, נטייה להיות קורבן, הגנתיות, הימלטות מהמציאות (לעיתים ע”י סמים ואלכוהול), חרדתיות, אשליה עצמית, עצלנות, מלנכוליה, אי מעשיות.

איברי גוף בשליטה: רגליים, בהונות, ופיברין הדם.

תיאור מזל דגים
מזל דגים הוא שטח הסערות וההתפוררויות. אבל משב הרוח כאן, ממריץ את האדם להיות בעל חזון ומעוף, ואומץ לגלות “עולמות חדשים”.
השטח בדגים, הוא שטח שדורש טיהור, ותענית. (מסומל על ידי תענית אסתר, גם לנוצרים יש כאן צום לפני הפסחא), אך לאחר מכן שמחה גדולה, כשמחת פורים.
הדגים חייב ללמוד להיכנע ולוותר על הנוחיות שלו, להקשיב ולבטוח בקול הפנימי, ולעמוד פנים מול פנים מול האמונה שלו. לפעמים זה יכלול גם ויתור על מערכת אידיאלים ושתלטנות שהוא פיתח בדרך, אך מטרתו היא ברורה, למצוא את האלוהי בכל דבר, גם בדלות ובעוני והיכן שהדברים נראים פחות יפים וזוהרים.
זהו המזל שבו כל התסביכים, הזיוף, והעכבות שהוטמנו בתת מודע שלו חייבים לצוף מול עיניו, ובגלגול זה הוא חייב להתמודד איתם. המטרה היא להביא את כל השדים לחשיפה, ואחר כך לאזן את המודע והבלתי מודע. יש כאן תמיד משהו סופי ומוחלט, אבל עם תקווה.
לדגים יש את היכולת לראות את האשליה שבחיים או לחיות באשליה כזו. דגים שהגביה מעלה, יתבונן באשליה הזו מבחוץ ויראה וידגים דרך שבה הטוהר והאמת מנחים. אשליה זו שבה אינו יהיה שותף, תנחה אותו רק על מנת ליצור ולהשתמש בדמיונו לבניית עולמות מרתקים ואחרים.

מיקום דגים במפת הלידה :
במיקום דגים במפה, יש חשיבות לשאיבת הכוח ממקורות נפשיים, “ניצחון הרוח על החומר, ניצחון הרוח על הגוף”. יש כאן ניסיונות שאותם תעבור על מנת שתפנים שהנפש והרוח יכולות להיות משוחררות מכבלי הגוף.
בדרך כלל בתחום זה תתקל במגבלות פיזיות או גופניות וכוחך הפיזי, לא יהיה במלואו, אך יכולת ההישרדות ורוח הלחימה יהיו גבוהות אם תחליט על כך. במידה ותיכנע, יופיעו הסתגרות ונרבוזות, והרגשת תבוסתנות.
תזכור תמיד שדגים מופיע במפה באותו מקום או תחום שדורש גאולה, ודורש את מעגל הקארמה. זהו המקום שצריך לאפשר לשרירותיות ומסירות הלב להוביל.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list