אסטרולוגיה, מזלות

מזל מאזניים

מזל מאזניים
יסוד-אויר
איכות-יוזמה
איבר בגוף – כליות, תוספתן, מותניים, גב תחתון
תאריך- 23 בספטמבר עד 23 באוקטובר
שליטה טבעית- בית שביעי במפה
אות –ל

תיאור: שיפוטיות, יכולת אינטואיטיבית, קושי בהחלטות, מתינות, שכלתנות, נאמנות מוטלת בספק, עדינות, יופי, עושה שלום, תככנות, הפכפכות, הססנות, חברותיות, סובלנות, רוחניות, אומנותיות, שותפות, עצלות, אדישות, דיפלומטיות, אינטליגנטיות, אדיבות.
התכונות הטובות לאימוץ: מתינות, עדינות, עשיית שלום, סובלנות, רוחניות, אומנותיות, שותפות, אינטליגנטיות, אדיבות, חברותיות.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: שיפוטיות, נאמנות מוטלת בספק, עצלות, הססנות, הפכפכות, אדישות, קושי בהחלטות, תככנות.

איברי גוף בשליטה: כליות, חוליית המותניים בעמוד השדרה, העור, מוביל השתן (שופכן), והמערכת המוטורית.

תיאור מזל מאזניים
תיאור: הדגש כאן הוא על הקדשה אישית לטובת האנושות.
העצמי נשאר כעדשה ממוקדת, שממריצה את השתתפות הסביבה באורגניזם של האנושות. נקודת שוויון היום והלילה מסמל כאן את הניצחון המוחץ של שיתוף פעולה חברתי על פני ביטוי אישי אינדיבידואליסטי ומרכוז רגשי אישי.
בן מזל מאזניים להוט לקשרי גומלין חברתיים בעלי ערך הדדי. לפעמים הוא אולי מגזים בחשיבות שהוא נותן לגורמים חיצונים סביבו להשפיע על חייו, ולהתנות את תגובותיו, אך זה כנראה מגיע ממקום לא מודע.  ומכאן שלא מעט פעמים הוא יוצא קצת מעורו כדי להוכיח את החוש הסוציאלי שלו.
בחברה או מול אנשים הוא פועל כמו זיקית, כל הזמן מחליף את הצבע והצביון שיתאימו לסביבה שלו ולסיטואציות וחשוב לו מאוד לא לאכזב. ועקב הצורך להתאים עצמו למצבים שונים ולהשתייך, הוא מנסה להתמזג ולעשות הכול כדי לא לאכזב.

מיקום מאזניים במפת הלידה :
היכן שמאזניים ממוקם במפתך, עלייך ללמוד שותפות מהי, וכיצד להחליף את תחושת “אני” למקום נשגב של “אנחנו”. זהו מיקום שמערכות יחסים ברבדים שונים ימשכו לחייך, ועלייך להמיר את האנרגיה לפיתוח מודעות של שיתוף פעולה ויצירתיות. וכן לזכור שתועלת החברה ושמירת ההרמוניה הקבוצתית אמורים להנחות את צעדייך.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list