אסטרולוגיה, מזלות

מזל סרטן

מזל סרטן
יסוד-מים
איכות-יוזמה
איבר בגוף- בית החזה, חזה, קיבה
תאריך- 22 ביוני עד 23 ביולי
שליטה טבעית- בית רביעי במפה
אות –ח

תיאור: רגישות, תלותיות, רחמים עצמיים, אנוכיות, נטייה למצבי רוח, אהבת הבית, מניפולטיביות, צורך רב בביטחון והגנה, איסוף והגירה, עלולים להופיע תכונות כקמצנות וצרות עין או בשימוש נכון זהירות, תבונה וניהול זהיר של אמצעים. רגשות באים לידי ביטוי פעיל, פטריוטיות, ביישנות, יכולת אהבה אימהית, כוח דמיון יוצר, עזרה, מושפע מהסביבה, סימפטיה, זיכרון טוב, אינטואיציה, קשר לעבר ומסורת, מדיומי.
התכונות הטובות לאימוץ: זיכרון טוב, פטריוטיות, רגשיות , סימפטיה, עזרה, זכרון טוב, יצר אימהות, יכולת גינון (מלשון הגנה), מדיומי.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: רגישות יתר, רחמים עצמיים, אנוכיות, עודף זהירות, מניפולטיביות, נטייה למצבי רוח, תלותיות.

איברי גוף בשליטה: קיבה, בטן, סרעפת, שדיים, כבד עליון, תעלות בית החזה, תנועת המעיים, לבלב, נסיוב הדם.
תופעות פיזיות: קשיי עיכול, שיהוק, נפיחות וגזים בבטן, הצטברות מים, טרשת.

תיאור מזל סרטן
העיקרון של מזל סרטן הוא מיקוד בייצור אנרגיית חיים, על מנת לקבע בעולם דמות או הטבעת חותם עד כמה שניתן.
המהות והחיפוש הוא אחר בית, גם אם הבית הוא אידיאלי ולא מקום שבאמת קיים או יכול להתקיים.
קיים קשר סימביוטי למקור ולאם. בד”כ משהו בתהליך של ההזנה והטיפוח בילדות, היה סימביוטי מדי או לא התקיים, ומכאן הערגה התמידית לבית ולמקור ההזנה.
תיאור סרטן יתאפיין באדם בעל קשר כורך לאם, ותלות במשפחה כמקור לזהות אישית, כשבו זמנית קיימת היאחזות בעבר ובמורשת. כל זאת עד שהשיעור הקראמי מופנם והאדם יוצר בסיס פנימי של זהות ועצמאות האני.
הלמידה מתבצעת דרך הקשר והחיבור למשפחה. חיבור שבו העבר, ההווה והעתיד מתחברים יחדיו, ונוצרת המשכיות של תודעה והבנה של הקשר בין ההיסטוריה וההווה והאפשרויות של העתיד.
מזל סרטן מגיע 9 חודשים לפני שיעלה מזל טלה העתידי, לכן סרטן הוא סמל להפריה/עיבור. זהו מצב של הפריה אלוקית, מקום קדוש שבו אלוקים נמצא בפרטים הקטנים. המצב הסמלי הזה של הפריה/עיבור והקשרו לאלוקים, יכול ליצור במזל סרטן לא פעם יכולות הבנה על חושיות או מה שקוראים בימנו מדיומליות.  וגם מצבי רוח מהבנת ההבדלים בין המצב המשובש והלא מוסרי שלאורכו צועדת האנושות לעומת הצווים האלוקיים.
שינויים בבית, בעמדה, במקצוע ובכל הנושאים, שכיחים במזל סרטן. וגם ראייה מרחבית משופרת.

מיקום סרטן במפת הלידה:
היכן שמזל סרטן מופיע במפתך, ישנו ביטוי של תכונת האימהות במלוא עוצמתה כדחף לטפל/לגדל/לטפח. ולכן, בכל בית שסרטן יופיע במפה, נחפש היכן עלייך להיות מקור השראה לאימהות עם הצורך לטפל ולהזין, ונבחן האם מתבצעת למידה בתחום הרגש הפעיל, לא רק לגבי עצמך ומשפחתך אלא גם לגבי מעגל האחרים המקיפים אותך עד לכלל האנושות. וכמו כן נבדוק את הגבולות בין טיפוח והגנה לשחרור.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list