אסטרולוגיה, מזלות

מזל עקרב

מזל עקרב
יסוד-אויר
איכות-יציב/קבוע
איבר בגוף – אזורי הרבייה והמין
תאריך- 24 באוקטובר עד 22 בנובמבר
שליטה טבעית- בית שמיני במפה
אות –נ

תיאור: תאוותנות, תושייה, ביצועיסטיות,  סודיות, שתלטנות, איפוק, אינטואיציה חזקה מאוד, כוחניות, החלטיות, אנוכיות, חשדנות, קנאה, כוח ריפוי, מיניות, נקמנות, אלימות, רגשות עזים, הומור סרקאסטי, עוקצנות, רגישות, כשרון למחקר, חושניות, חברות נאמנה, דריכות.
* חלוקה לשני סוגי עקרב: עקרב – נשמה בעלת התפתחות נמוכה שנוטה להרס, אלימות וכל התכונות הנמוכות שהוזכרו ונשר- בעל אידיאלים נעלים.
התכונות הטובות לאימוץ: איפוק, אינטואיציה חזקה מאוד, החלטיות, כוח ריפוי, רגישות, כשרון למחקר, חברות נאמנה, תושייה, ביצועיסטיות.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: הומור סרקאסטי, עוקצנות, סודיות, שתלטנות, רגישות יתר, תאוותנות, כוחניות, קנאה, נקמנות, חשדנות, אלימות.

איברי גוף בשליטה: מערכת הרבייה, שופכה, פי הטבעת, שלפוחית השתן, ערמונית, עצם הערווה, הצבע האדום שמופרש מהדם, ועצם האף.

תיאור מזל עקרב
צורך בהיטמעות  ואיחוד קוסמי על מנת להרגיש שלמות כוללת.
בשביל בן מזל עקרב רגש הוא ערך עליון, ועל מנת שהוא ירגיש חי ונושם, הוא חייב לחוש רגשות עזים ועמוקים כלפי מישהו או משהו.
הוא מרגיש כיסופים אינסופיים לצאת מעצמו ומהאני שלו, ולהתמזג בכוח האהבה והרגש דרך מישהו אחר עם משהו גדול ממנו, איחוד קוסמי שיכלול גם את מקור הבריאה בתוכו. להיות יותר מהעצמי שלו.
האיחוד הקוסמי שאליו הוא כה משתוקק יכול להיווצר ע”י מין, טקסים דתיים, חוויות על חושיות ועיסוק בעולם שמעבר.
אדם שבוחר בצד הנמוך של עקרב, עלול לקחת במרמה משהו ששייך לחברה/קהילה לשימושו האישי או לצרכי ענייניו המסחריים. תאוות הבצע עלולה להעביר אותו מדעתו האיתנה בכל הקשור לענייניים מסחריים וכספיים, וגם אם בסופו של דבר יצליח להיות מנהיג  או פוליטיקאי הוא עלול להתפתות לעשות ברשויות הציבוריות כבשלו, ולתת שם דריסת רגל לעבריינים ולפשע. כמו כן הוא עלול ליפול להתמכרות לסיפוק עצמי ואז תענוגות הסקס והמין יוציאו אותו משיווי משקל.
מכיוון שכל ממדי הרגש נמצאים אצלו בעוצמה גבוהה, הוא זה שיכול לחשוף את הכיעור שבתכונות אלה, אצל אחרים.

מיקום עקרב במפת הלידה :
היכן שעקרב ממוקם במפתך, עלייך ללמוד לשחרר את הצורך ליצור בעלות ושלטון על תחושות ורצונות של האחר. עלייך לזכור ששום דבר הוא לא שלנו, ואת הכול קיבלנו בהשאלה ולכן תהיה חייב לתרגל את היכולת לחלוק או להבין שישנם משאבים שאינם שלך.  במיקום זה יהיה עליך להתמודד עם שדים/אובססיות/כפייתיות שלך ושל אחרים.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list