אסטרולוגיה, מזלות

מזל קשת

מזל קשת
יסוד-אש
איכות-משתנה
איבר בגוף – מפרק הירך, ירכיים, כבד
תאריך- 22 בנובמבר עד 22 בדצמבר
שליטה טבעית- בית תשיעי במפה
אות –ס
תיאור: אהבת האל, אינטליגנטיות, אידיאליזם, הגזמה, אופטימיות, חוסר אחריות, שמחת חיים, ספורטיביות, צורך בטיולים, נלהבות, אינטואיטיביות, משיכה לדת ופילוסופיה, חוסר ריכוז וסובלנות, פטפטנות, שתלטנות, נדיבות, אימפולסיביות, רוחניות, אהבת בעלי חיים, כושר הדרכה, ראיה מרחבית, כנות, נטייה להימורים.
התכונות הטובות לאימוץ: אהבת האל, אינטליגנטיות, אופטימיות, שמחת חיים, ספורטיביות, צורך בטיולים, נלהבות, אינטואיטיביות, נדיבות, משיכה לדת ופילוסופיה, רוחניות, אהבת בעלי חיים, כושר הדרכה, ראיה מרחבית, כנות.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: הגזמה, חוסר אחריות, חוסר ריכוז וסובלנות, נטייה להימורים, שתלטנות, פטפטנות.

איברי גוף בשליטה: ירכיים, העצמות של עמוד השדרה, עצם הזנב, עצם הירך, המעי הדק, עורקי הכסל, עצם השת (אחת מעצמות האגן), ועצב השת.

תיאור מזל קשת
שקיעה בחקירת הגורמים החברתיים, הרוחניים והמסתוריים שמחברים ומקשרים בין היצורים החיים (האורגניזם). גורמים מקשרים אלה יכולים להיות רשתות תקשורת טלפוניות או אינטרנטיות, או ברמה היותר מופשטת, חוקים משפטיים וציווים דתיים.
בן מזל קשת יורה חיצים באוויר ולעבר הכוכבים, אבל הרגליים שלו תמיד על הקרקע, מה שאומר שאולי הוא מפנטז, אך לא שוגה באשליות, ולא מאבד את האחיזה בקרקע, כי הקרקע בשבילו היא מקור הכוח שלו.
הקשת מזדהה עם הכוח שנוצר בכל הקשור במערכת חליפין בין אנשים כמו: עסקים, סקס, מסחר, אומנות, תעמולה ועוד. מה שמעסיק אותו לאחר כל מפגש שלו עם התצורות האלה, הוא כיצד להפנות אותם לנתיב המתאים להם ביותר.
קיימת יכולת לארגן ולסדר כל חלק מהשלם כך שיעבוד אחר כך כשלם ראוי. כמו כן ישנה יכולת לפרש ולהסביר כל דבר בצורה מדויקת, ולערוך את החוקים לפי סדר, יחד עם פרשנויות חדשות לחשיבה והגייה, והבהרת נקודות מטושטשות ומעורפלות.
ברמת מודעות גבוהה, הוא מתחבר לדת ולתורה, תוך כדי מחשבה שהתורה וציוויה דואגת לסדר וארגון בחברה והיא זו שממלאת לנו את הצורך בזיהוי רוחני לקהילה כולה.

מיקום קשת במפת הלידה :
זהו המקום  שבו תחפש עד שתמצא את המשמעות הפילוסופית או הדתית שקשורה בתחום. יהיה לך רצון להתרחב ולהצליח.
סביר להניח שתשחה בעולם הרעיונות והמושגים, ותחפש בסביבת הפילוסופיה והמטאפיזיקה חוט שיקשר בין כל הקצוות וייתן את המפתח לפענוח המורכבות האנושית.
בתחום זה תרגיש כהוגה דעות, נביא, מנסח, פרשן, קורא אותיות וסימנים בזמן, מתכנן וחוזה.
היזהר רק לא לקחת כיוון פנאטי ומוסרי נוקשה מדי, שכן פנאטיות וקנאות של קשת עלולה להיות אלימה ואכזרית עם מאפיינים סדיסטים, שכן לרוב מדובר באינטלקטואל.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list