אסטרולוגיה, מזלות

מזל תאומים

מזל תאומים
יסוד-אויר
איכות-משתנה
איבר בגוף- ריאות,זרועות, כתפיים ומערכת העצבים
תאריך-21 במאי עד 22 ביוני
שליטה טבעית- בית שלישי במפה
אות – ז

תיאור: גמישות קיצונית, כושר אלתור, חוסר שקט, זריזות ידיים, אינטליגנטיות ותפישה מהירה, עלולה להיות חוסר מוסריות!, זריזות, ריכוז לוקה בחסר, הפכפכות, כושר המצאה, שטחיות מתוך הצורך להספיק הרבה ולהיות כאן ושם באותו הזמן מה שגורם גם לחוסר התמדה, קרירות, קשר לאחים, אחיות ובני דודים, רב גוניות.
התכונות הטובות לאימוץ: סקרנות, חביבות, סתגלנות, חוכמה, זריזות, כושר המצאה, אינטליגנטיות,  הומור.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: חוסר שקט,  חוסר מוסריות, רכילות, קלות דעת וחוסר התמדה, אי יציבות, חוסר רגש, הפכפכות, חוסר מנוחה, פיזור הנפש, יש להימנע משימוש בתחבולות עקב יכולת האלתור הרבה.

איברי גוף בשליטה: אנרגיה עצבית, זרועות, ידיים, כתפיים, שכמות, ריאות, בלוטת התימוס (אזור הלב, צלעות עליונות, קנה הנשימה, סמפונות, נימים, נשימה וחמצון של הדם).

תיאור מזל תאומים
גיבוש ניסוח וסדר אינטלקטואלי.
שלב התפתחות שמקביל לתקופת האוניברסיטה.
חומר הגלם כאן הוא פעילויות שמחברות בין אנשים באופן לא אישי. תחושות והרגשות שנובעות ממערכת העצבים ותגובות מיידיות שמשפיעות על החושים והמודע. ברמה של השכל: זיכרון, השוואה, ניתוח והיווצרות דימויים שכליים על מנת להתבטא דרך מילים, ועל ידי שימוש בשפה.
התאומים יוצר קשר בעיקר עם הסביבה הקרובה. המידע הוא אינפורמטיבי ודימויי, וזה נותן לו להבין אספקטים שונים של התנהגויות אנושיות.
הוא מאוד חי, שופע ונמרץ, ההתנסויות הן מוחשיות, והמטרה היא בנית בסיס פעולה לאישיות. מתחת לפני השטח נוצרים לו כל מיני מורכבויות אישיותיות ובלבולים כתוצאה מעודף התנסויות ועודף אפשרויות. מה שידחוף אותו לצורך במיון, סדר, לוגיקה והגיון, על מנת לצור תבנית מבנית לכל תחושותיו.
* הזהירות כאן צריכה להיעשות שלא להעביר את מרכז התודעה מתבנית אחת לשנייה, (ריבויי אישיות היא תסמין שעלול להתקשר לתאומים).
בענייני הלב ואהבה, גישתו תמיד תהיה שכלית, אנליטית ומנותחת כדי לא להגיע למצב של איבוד חושים והכרעה נפשית. הוא תמיד יקבל את האחר ולא יכפה עליו להפעיל ולנתח דברים רציונאלית כמו שהוא עושה, אבל כנראה שבכל זאת יתקיים קושי בהבנת נקודת המבט או ההשקפה של האחר.
מזל תאומים כשמו כן הוא סמל זוגי, כוחות קוסמיים זוגיים חיובים ושליליים, טוב ורע, אור וחושך, והנשמה צריכה ללמוד להבין אותם ולשלוט בהם על מנת להגיע למטרתה, חכמה אלוקית.

מיקום תאומים במפת הלידה:
היכן שתאומים ממוקם במפה יש חשיבות לשפה, לכן זה יכול לבטא גם תרבויות או שפות אחרות. כמו כן, מיקומו מבטא התנסות שבאה כדי לספק תרגול של היכולת והחשיבה המנטאלית, וכל זה לקראת שיקום של חוסר התאמה אצלו בין השכל והרגש. תאומים שלילי במפה יכול לסכל את האפשרות ללמוד מהתנסויות.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list