אסטרולוגיה

פירוש מיקומי השליטים בבתים

(פרשנות כללית כשיש חובה לבחון גם את חוזק/חולשת השליט וכן את ההיבטים).

שליטי בתים שממוקמים בבית הראשון, האופק

שליט בית 10 נמצא בבית 1 –קשור מאוד לאחד ההורים ואותה דמות מנווטת את מהלכיו בחיים, המעמד והמיקום בחיים מאוד חשובים לבעל המפה, וחלק מהעניין קשור בשורשיו ומשפחתו ההישגית. האדם מכור לעבודה, ויסלול את דרכו למעלה בצורה עצמאית (אם ההיבטים אינם שוללים זאת). מכיוון שמיקום זה יכול להביא עימו חברים בדרגות גבוהות, ותפקידים בכירים – סיכוי שנראה את בעל המפה מצליח בפוליטיקה.

שליטי בתים שממוקמים בבית השני

שליט בית 4 נמצא בבית 2– רווחים כתוצאה מנכסי נדל”ן ומקרקעין ואף בכל מה שקשור באוכל. השורשים והבית מאוד משפיעים על הגישה והדרך לעשיית כסף,
ההורים ושנות הילדות הראשונות, הם המדד לאיזה כיוון יתפתח הביטחון והערך העצמי של בעל המפה.
סיכוי רב שלבעל המפה יהיו בתים ונכסים בעלי ערך כספי רב, שלעיתים אף יוכל להתפרנס מהם.

שליטי בתים שממוקמים בבית השלישי

שליט בית 8 נמצא בבית 3– קשרים רגשיים ובינאישיים מנותחים בצורה אנליטית ורציונאלית, קיימת יכולת סיפור וכתיבה בנושאים שקשורים ברגשות ומיסטיקה, בעל המפה אינו מחבב אירועים חברתיים, ובד”כ ידיר רגליו משם. קשרים נוצרים על בסיס אינטרס זהה, אדם פרטי ולא משתף אחרים ברגשות ובפחדים שלו, קיימת חקירה והתעסקות בעולם המיסטיקה והחיים שמעבר, סיכוי לקבל ירושה מאח/ות או ממישהו מהסביבה הקרובה.
נדרשת זהירות בטיולים!!

שליטי בתים שממוקמים בבית הרביעי

שליט בית 5 נמצא בבית 4– רומאנים וחיי אהבה פעילים בגיל מבוגר. השקעות בענייני נדל”ן ונכסים יכולים להתגלות כהשקעה בטוחה, הילדים קשורים לבית ויכולים להישאר בו עד גיל מבוגר יחסית, הילדים שלך גם יכולים להיות מאוד קשורים להורייך (סבא וסבתא שלהם). תחומי יצירה מתבטאים בבית בקישוט, ריהוט, בישול וכל מה שקשור ביצירה. חיי הבית שמחים ועליזים, ובבית יש אוירה מאושרת. אחד ההורים יאריך ימים.

שליטי בתים שממוקמים בבית החמישי

שליט בית 12 נמצא בבית 5– עלול להיווצר עיכוב בהבאת ילדים או התמודדויות לא פשוטות שקשורות אליהם, יצירתיות רוחנית. נסיבות לא ברורות לגבי אחד מההורים (חולה, אסיר, לא בריא בנפשו, לא בתמונה, נפטר, מכור לסמים/אלכוהול, לא נגיש). זהירות מהימורים, אפשרי שירות ציבורי או חברתי או שירות במוסד סגור, ידרשו מאמצים להגיע להתפתחות רוחנית.

שליטי בתים שממוקמים בבית השישי

שליט בית 3 נמצא בבית 6– התעניינות בכל הקשור בבריאות והגיינה, והתאמה למקצועות הריפוי, בעיקר ריפוי אלטרנטיבי. סדר יום עמוס ומלא בפרטים, חשוב לא להעמיס על הגוף והנפש- כי מערכת העצבים כאן רגישה. (אח/ות יכול להיות קשור או נדרש בריפוי )

שליטי בתים שממוקמים בבית השביעי

שליט בית 8 נמצא בבית 7– בן הזוג או השותף קשור לבעל המפה בצורה גורלית, מצבים פתאומיים המשנים כליל את החיים נקשרים לזוגיות או שותפות. מובטחת טרנספורמציה אישית דרך יחסים מקצועיים או אינטימיים. קשר זוגי עלול להיגדע דרך נסיבות לא ברורות, קיים אלמנט סמוי בקשר לכספים משותפים.

שליטי בתים שממוקמים בבית השמיני

שליט בית 7 נמצא בבית 8– באין סתירה, זוגיות שמביאה עימה עושר ואמידות. עיבוד רגשות אינטנסיבי שקשור בזוגיות, הנכסים במיקום זה הם בד”כ משותפים, ההיכרות עלולה להיות קשורה בצורה כלשהי למוות, הערך והביטחון העצמי במגמת עליה או ירידה לאחר הנישואין, בהתאם להיבטים. במהלך הנישואין יכולים להתקבל ירושות, קיימת משיכה מינית עזה בין בני הזוג.

שליטי בתים שממוקמים בבית התשיעי

שליט בית 4 נמצא בבית 9– אפשרי ילדות או בגרות בארץ רחוקה, בעל המפה עשוי להקים את ביתו בחו”ל, סיכוי שאחד ההורים התפרנס או עשה שליחות בחו”ל. האמונה והגישה לחיים מעודדת ע”י אחד מההורים, אפשרות לבתים ונדל”ן ברחבי הגלובוס, האמונה בחיים מושפעת ישירות מעניינים כמו דת ופילוסופיה שהושרשו בבית, יכול להופיע שינוי בנושאי אמונה במשך החיים – אפשרי שהאדם יהפך לקונסרבטיבי או אתיאיסט.
ההורים מפתחים הרחבת אופקים ושאיפות גבוהות.

שליטי בתים שממוקמים בבית העשירי

שליט בית 5 נמצא בבית 10– רומאנים בעבודה, האדם מוכשר ויצירתי ויכול להגיע לפרסום ותהילה דרך ביטוי עצמי באמצעי כלשהו (אם ההיבטים לא סותרים זאת), יכולת מנהיגות וכריזמה, גאוותנות, הימורים בקריירה, אחד ההורים תומך ומושך בחוטים בתחום העיסוק, ילדים קשורים בקשר עקיף או ישיר למקצוע ולמעמד.

שליטי בתים שממוקמים בבית האחד עשר

שליט בית 10 נמצא בבית 11- אם ההיבטים לא שוללים זאת, העמדה המקצועית מביאה עמה רווחים כספיים ניכרים ותמיכת המוני אנשים. בעל המפה נחמד וידידותי, מרשים וזוכה לאהדה בקרב סביבתו. סיכוי סביר שהוא יבחר בקריירה שקשורה בקבוצות וארגונים או בעלת אג’נדה חברתית. יכולת לסחוף אחריו אנשים.

שליטי בתים שממוקמים בבית השנים עשר

שליט בית 7 נמצא בבית 12– קושי בנושא הזוגי, מעט מהאפשרויות :
–    בן הזוג חולה או שוהה במוסד רפואי.
–    בן הזוג שוהה במוסד סגור לצרכי עבודתו.
–    בן הזוג נשוי או תפוס.
–    קיימת פרידה או גירושין שגורמים להתבודדות ואכזבה רגשית קשה של בעל המפה.
–    אפשרי תביעה משפטית מצד בן הזוג כלפי בעל המפה , או תביעה כלפי הזוג עצמם, שעלולה לגרום לחולי.
–    בעל המפה נשאר רווק ונעדר זוגיות או נישואין.
זוגיות או שותפות עלולה לשאת אופי מיסטי ורוחני, או קשורה בתחום שהוא מאחורי הקלעים או פני השטח.

על המאמר :

פירוש מיקומי השליטים בבתים זהו תחום שלקטתי אותו לאורך שנים של עבודה על מפות אסטרולוגיות, ומשמש כמצפן שנותן כיוון להבנת מפת לידה בנוסף לפרשנות שלה דרך מיקומים וזויות.
זהו ללא ספק חומר בעל ערך רב לכל אלה שמתקשים בהבנת מפת לידה ועיבוד נתונים אסטרולוגים לידי תחזית.
המאמר כולל 20 דפים ובהם פירוט של כל האפשרויות של 12 השליטים של הבתים ומיקומם בבתים אחרים, ואיך הם תורמים להבנת המפה, והתרחשויות עתידיות.

את המאמר ניתן לרכוש באתר בעלות של 25 ש”ח, לרכישה וקבלת קובץ PDF, לחצו על הקישור למטה:

מאמר באסטרולוגיה – פירוש מיקומי השליטים בבתים

25.00
מאמר באסטרולוגיה המפרש את מיקום השליטים בבתים ועוזר מאוד בהבנת ניואנסים נוספים בפרשנות מפה אסטרולוגית מיד לאחר התשלום, ניתן להוריד את המאמר בקובץ PDF ישירות למחשבכם. שימו ♥ התשלום מבוצע במערכת פאייפל וכך תראו בחיוב. במידה ותבצעו הכחשת עסקה עקב אי זיהוי פאייפל עם העסק שלי נתיב אור, תחויבו בנוסף לתשלום המוצר, בעמלת הכחשת עסקה של 30 ש"ח.
Back to list