נומרולוגיה

איזו השפעה קיימת לאחר שמסתיימות הפסגות והאתגרים במפה הנומרולוגית?

איזו השפעה קיימת לאחר שמסתיימות הפסגות והאתגרים במפה הנומרולוגית?

מה משפיע על העיתוי שלנו כאשר אנו מגיעים לגיל שבו מסתיימות הפסגות והאתגרים להגשמה במפה הנומרולוגית?

הפסגות שלנו להגשמה יחד עם האתגרים שמלווים אותם, נמשכים במשך 36 שנים, והגיל הכי מאוחר שעד אליו הם יכולים להתקיים הינו 63 שנים (אצל אלה ששביל גורלם 1).
אם כך מה קורה לאחר שסיימנו את כל הפסגות עם האתגרים שלנו?
הפסגה האחרונה מלווה אותנו ומשפיעה עד המוות, סוף החיים.
לצורך הדיון ניקח כדוגמא את אהוד ברק.
אישיותו, עברו, זוגיותו ומשפחתו של אהוד ברק לפי הנומרולוגיה נבדקו על ידי ופורסמו במהדורות ספרי נומרולוגיה מעשית (הוצאה ראשונה, שנייה ושלישית).

התאריך של אהוד ברק
12.2.1942

הפסגות הרגילות והנסתרות האחרונות שלו
51
14
63
95      58

בואו נבדוק מתי אהוד ברק סיים את כל הפסגות שלו, ומה אומר השילוב הזה 9558 האחרון שלו?

בשנת 2003 ביום הולדתו ה-61 סיים אהוד ברק את כל פסגותיו. לפי שיטתי החל מסיום פסגותיו ועד סיום החיים, הוא עדיין תחת השפעת הפסגות והאתגרים האחרונים שלו 9558.

מה מספר לנו השילוב הזה 9558 ?

מתוך הקורס שלי (שיצא בקרוב) :

השילוב של 9558 במיקום זה, לרוב מעיד על סיומים רומנטיים עם אפשרות לשינוי סטאטוס רומנטי לכיוון חדש או מחודש,
ואם נסתכל על שנת 2003, נמצא שם את סיום נישואיו של ברק מנאוה, ולאחר מכן חידוש רומנטי עם אהובתו משכבר הימים נילי פריאל.

זוהי תקופה עם החלטיות ויכולת שכלית ופיזית נמרצת. האינטלקט חריף, ורצון להמשיך ללמוד עוד ועוד ולרכוש מידעים נוספים וחדשים. יכולת הסקת המסקנות טובה מתמיד, ולכן זהו זמן טוב להתמקד בחקירות מכל סוג שהם, ולהגיע לתוצאות ומסקנות מהירות.

הדגש צריך להיות על יישום מעשי של ידע תיאורטי, ולא להשאיר את כל מגוון הידע העצום שלך ברמה התיאורטית בלבד.
כל גירוי שכלי בזמן זה זוכה אצלך למענה, ומתרחבת היכולת להבין כל דבר לעומקו, ולהסתכל בראיה רחבה ואוניברסאלית יותר על כל רעיון, דעה או עמדה. מה שעוזר לך בשביעות רצון כללית.
בזמן זה תוכל להיות אהוד, ואידיאליסט יותר בכל מה שקשור ברעיונות שאתה מאמין בהם.
די ברור שאתה תגיד את מה שאתה חושב ומתכוון, ובהחלט תתכוון למה שאתה אומר. גם היכולת להבהיר את גישתך ועמדותייך תהיה בשיאה, ואתה תעביר את דעותייך בצורה בהירה וישירה.

סביר להניח שבתקופה זו תהיה מלא מרץ, זריז, עם חיות גבוהה ודרמטיות, ורעיונות יעלו לך לראש בקצב אוטוסטראדה, זה הזמן בו אתה תקשורתי מתמיד ובעל יכולת ביטוי רהוטה, חדה וממצה.
ההתלהבות העולה, והישירות שתאפיין טיימינג זה, תעזור לך להעביר מסרים מדויקים שנוגעים ומשפיעים על מסה של אנשים. אך במקביל עלולה להופיע נטייה להתווכח ולהעלות נושאים לא מקובלים או שנויים במחלוקת.

עיתוי מתאים לעבוד כנואם, מאמן, מרצה או בכלל בתקשורת, במיוחד ככתב או פרשן. כמו גם היכולת להעביר דיוק מחשבתי ולכתוב ספרים מרתקים או יצירות, תסריטים והפקות מעניינות. הנראות שלך בולטת וכריזמטית ולכן כל סוג של העברת מסרים, מכירות ושיווק, ועמידה על במות ומול אנשים יכול להצליח מאוד.

מאחר שיש לך יכולת להשפיע על רבבות וממש לעצב את דעת הקהל, גם מוקדים כמו: צבא, פוליטיקה, ומשפט יוכלו להנות מכישורייך. וגם כל עיסוק אשר בו תוכל לבטא את עצמך כמנהיג, מוביל דעה ובעל סמכות בתחום השכלי, גם בארץ וגם בעולם.
אתה נחוש ובעל יכולת ביצוע והובלה או הנחייה של אנשים.

מערכת העצבים עלולה להיות רגישה, ולכן כדאי להישמר לא לקחת ללב, ואישית מדי. כמו גם לאגור מתח רב שיוביל לכאבי ראש.

בצד השלילי : נדרשת זהירות מווכחנות ופילוג, רוגז ואיבוד שליטה. כמו גם כעס שיוציא אותך מדעתך ויגרום לך לעשות שימוש במילים בוטות ולשון עוקצנית ללא רסן, וחריפה במיוחד. ואז רעיונותייך המבריקים לא יתבטאו בצורה נעימה ולא יצליחו לגעת בלבבות של אנשים אחרים.
עלול להופיע גם חוסר טאקט, קפיצה מוקדמת למסקנות, והגיון מוטה בגלל מעורבות רגשית. האובייקטיביות הולכת לאיבוד והאגו והרגש הופכים אז לשולטים.
לעתים גם תופיע ביקורתיות יתר, דקדקנות, וחיפוש טעויות כל הזמן  בעיקר במישור המילולי והמנטאלי.
ההתייחסות הופכת לאישית מדי לגבי הדעות והרעיונות שלך, עד כדי עיוורון לנקודות מסוימות והיבטים שונים, רק בגלל שהם לא תואמים את הדעות והאמונות שלך.
יכולות גם להתפתח מריבות וחילוקי דעות בכל מה שקשור בשותפויות עסקיות, ברכוש זוגי או משפחתי משותף והיבטים כלכליים.

המלצות לעיתוי זה : לפתח יותר סבלנות ואורך רוח , לאמץ דיפלומטיות, ולצור אינטראקציות עם אחרים שבהם תיתן הזדמנות להקשבה והתבוננות אמיתית בדעות ורצונות של אחרים. תוך כדי מתן כבוד מלא אליהם, זה יעזור גם לך להגיע לתובנות שנוגעות להשקפות ונקודות מבט אחרות. עלייך לזכור לשפוט ולהגיע למסקנות רק לאחר שידועות לך כל העובדות.
מכיוון שיש בעיתוי זה מרץ רב, כדאי להגשים אותו ביישום פרקטי של כל הרעיונות הנפלאים שלך, וניצול היכולות האינסופיות שלך להוות השראה ולימוד לאחרים תוך כדי סמכותיות ומנהיגות.
אל תזניח את הצד היצירתי מחשבתי, כי הוא זה שיכול להפוך אותך מעוד אחד ל”שם דבר“.

הספר נומרולוגיה מעשית
סגור

הספר – נומרולוגיה מעשית

140.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

אודות ספרי נומרולוגיה מעשית, הספר המקיף ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 3.5 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לנומרולוגים, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. כאשר חיפשתי לקנות לעצמי ספר נומרולוגיה מקיף (ברמה ובעומק של ספרים שקיימים באסטרולוגיה), לא מצאתי בנמצא אף ספר כזה לא בארץ ולא בחו"ל. אני יוצאת מתוך הנחה שלא קיים ספר כזה, עקב רצון שלא לחשוף וללמד נומרולוגיה לעומק, תוך כדי חשיפת פרטים מלאים וסודות בנושא. ולכן החלטתי שאני אבנה ספר כזה, לכל אותם אלה שמתעניינים בתחום ומעוניינים ללמוד נומרולוגיה הלכה למעשה, ולהבין את התחום לעומקו דרך ספר כתוב. במהלך כתיבת הספר בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בספר זה. ולכן, רוב הספר משופע בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבספר שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת אך ורק בחומר שקיים בספר. ** אפשרות לרכוש את הספר שלי + משלוח עד הבית ב-190 ש"ח (משלוח יוצא בכל יום ראשון, ובד"כ לוקח עד 5 ימים מרגע המשלוח). *** מחיר הספר לאיסוף באופן עצמאי מביתי בחיפה - 140 ש"ח * הספר יוצא היום 24/1/2021 במהדורה החמישית שלו.

לספר נוספו משמעות המספרים 1-9 על פי המקורות והקבלה, וכן, הרחבה על ציר פיתגורס 3-5-7 כולל דוגמאות

 

Related Posts