אסטרולוגיה, תחזיות אסטרולוגיות

בנימין נתניהו VS בני גנץ לקראת בחירות מרץ 2020

לקראת הבחירות המתקרבות אלינו במרץ 2020, מחכים לנו כמה עיתויים חשובים שהייתי רוצה שנבחן יחד מול שני המתמודדים העיקריים שלנו בנימין נתניהו ובני גנץ.
יש לצערי מגבלות בנתונים שלהם, מכיוון שלשניהם אין שעת לידה מוכחת.
לבנימין נתניהו יש מספר גרסאות קרובות של שעת הלידה שלו, ולקחתי את הממוצע שלהן. ואילו לבני גנץ אין כלל שעת לידה ידועה.
ולכן השתמשתי עבור בני גנץ בשעה 12.00 בצהרים. במידה ובני גנץ נולד עד שלוש שעות לפני 12.00 בצהרים או שלוש שעות אחרי 12.00 בצהרים. בחינת העיתויים יתכתבו היטב עם המפה שלו. במידה ולא, לצערי זה לא יתכתב במדויק.
בגדול, אני תמיד גורסת שלא ניתן לנבא במדויק תוצאות בחירות (ולראייה כל האסטרולוגים הגדולים בעולם בד”כ טועים בנסיונות אלה), כמו שלא ניתן לנבא אירועים במדויק שקשורים בבחירות והחלטות של בני אדם אחרים. מה כן ניתן לצפות ?
עיתויים צפויים מול מפות של אנשים וכיצד הם בדרך כלל משפיעים.

1) העיתוי החשוב הראשון שמחכה הוא ב-26.12.2019 נחווה ליקוי חמה (חלקי) ב4 מעלות גדי (בצמידות ליופיטר, שמש וירח).
בואו נשים ליקוי זה במפות של בנימין נתניהו ובני גנץ ונבחן אותו:

ב-26.12.2019 ליקוי חמה, זה במקרה יום הבחירות פריימריס לראשות הליכוד. הליקוי (בצמידות ליופיטר, שמש וירח) במפה של בנימין נתניהו מתרחש בבית 1, במולות מדויקת לאורנוס בבית 7. אין ספק שליקוי בבית הראשון מרמז על שינוי מהפכני שיחול בגישה ובנראות של נתניהו בפני הציבור. ישנה התחדשות וייחודיות מקורית. אורנוס בבית 7 מול ליקוי חמה, בין היתר יכול להעיד על אויביים גלויים מיוחדים, שעושים פעולות אקטיביות כנגד, בלי להסתתר. ועל כן בעקבות הפריימריס האלה יחשפו ויצאו לאור אנשים שלא לטובתו של נתניהו. ועל כן לנתניהו יהיה צורך לעשות פעולות בלתי רגילות כדי להגיע לתוצאות הרצויות. יש כאן מהפכנות ושינוי, והדברים הם לא כפי שנראים בלי שינוי גישה מהפכני.

אצל בני גנץ ליקוי חמה זה (בצמידות ליופיטר, שמש וירח), נצמד גם לסטורן הלידתי שלו, כך שענייני סמכות ומנהיגות על הפרק. יהיה עליו להוכיח מנהיגות ולהתמודד עם התנגדויות לסמכותו. זהו שלב הכרחי בהתקדמות לעבר שליטה על כל מה שקשור בעתידו הפוליטי והמקצועי. עלולים לצוץ מגבלות ומכשולים שאליהם יזדקק לתת פיתרון. מבחני כוח וקארמה.

2) העיתוי החשוב הבא שמחכה הוא ב-10.1.2020 שבו נחווה ליקוי ירח ב-20 מעלות סרטן.
בואו נשים ליקוי זה במפות של בנימין נתניהו ובני גנץ ונבחן אותו

ב-10.1.2020 ליקוי ירח במפה של בנימין נתניהו מתרחש בריבוע לירח הלידתי שלו מרמז על צורך להתגבר על מחסום רגשי במסרים, והרגשת פגיעות שלו ושהוא חשוף מדי. קיים איזה טריגר רגשי שיכול להיות קשור בעבר שלו, בבית, בדמויות נשיות בחייו, ביציבות או בשיווי משקל הכללי.

אצל בני גנץ ליקוי ירח זה נצמד לירח הלידתי שלו (במידה וקיים דיוק יחסי בשעת הלידה שלו, כמו שכתבתי בתחילת המאמר). במידה ויש דיוק, זהו עיתוי טוב עבור בני גנץ שבו הוא מרגיש טוב רגשית, ומרגיש סוף סוף דיוק בין החוץ והפנים אצלו. המסרים שלו עוברים טוב לציבור ויצאים מהלב שלו ונכנסים ללבבות האחרים.
הוא רגיש, קשוב ומזהה את מצב הרוח השלט בעם.

3) העיתוי השלישי החשוב הוא צמידות סטורן פלוטו ב-12.1.2020 ב22.46 מעלות בגדי.

ב-12.1.2020 צמידות פלוטו סטורן, צמודה יחסית ליופיטר של בנימין נתניהו, מעידה על צורך להיות הכי גדול שאפשר. נדרשת זהירות מפנאטיות ורצון להתרחב בלי מחשבה תחילה. יש כאן יכולות אדירות, אבל נדרשת מחשבה ותכנון נכון לפני. זהו היבט שדורש התפתחות רוחנית והתחשבות בהמונים הסובבים אותך.עליו לחשוב איך להצליח ולגעת בלבבות נוספים בלי לפגוע באף אחד.
כל צעד שנוגד אתיקה, חוק ומוסריות יתקל בכוח חזק מולו בזמן זה.

ב-12.1.2020 צמידות פלוטו סטורן, צמודה יחסית למולות לירח של בני גנץ (במידה וקיים דיוק יחסי בשעת הלידה שלו, כמו שכתבתי בתחילת המאמר). במידה ושעת הלידה מתאימה, שינויים רגשיים פנימיים יחולו בחייו של גנץ. ענייני נשים, בית, העבר שלו והשיווי משקל הכללי יעמדו בראש. עליו ללמוד לזרום ולא לתת לרגשות להשתלט עליו. עלולה להופיע דאגה לתדמית האישית שמוקרנת ממנו, והתגובות עלולות להיות רגשיות, מוגזמות ומנופחות על דברים חסרי חשיבות.

מפת יום הבחירות מראה על דרך חתחתים להקמת ממשלה עם איבוד תקווה. אך בסופו של דבר תקום ממשלה !


מפת יום הבחירות 2.3.2020 בשעה 22.00

Back to list

Related Posts