נומרולוגיה

גיל 28 החשוב בראי הנומרולוגיה והאסטרולוגיה

גיל 28 החשוב בראי הנומרולוגיה והאסטרולוגיה

גיל 28 החשוב בראי הנומרולוגיה והאסטרולוגיה

גיל 28 החשוב ♥
על מחזור ה-7 היהודי הזכרתי לכם בקבוצת נומרולוגיה בישראל בפייסבוק. בגיל 28 מחזור ה-7 סוגר ארבעה מחזורים, ומגיע לגיל קרמתי במיוחד.
28 = כח. ומכאן שמספר 28 מסמל כוח ביהדות.
בגיל 28 יש לנו אפשרות לאחד בין הצד המודע והלא מודע באישיות. לרוב זה יתרחש דרך נקודת מפנה כלשהיא בהתאם למפה.
ומהנקודה הזו, אנחנו יכולים לצאת לדרכנו העצמאית בלי להיות תוצר של הרקע, השורשים, והמשפחה שלנו, והשפעת התת מודע. אנחנו ישות מודעת שאחראית לעצמנו ולפעולותינו.
באסטרולוגיה גיל 28 מסמן את חזרת סטורן/שבתאי שמתרחשת בין גילאי 28 עד 29.5 שעליו כתבה ליז גרין בספרה RELATING , שלעתים קרובות בשנה של גיל 28 נחווה התפרקות, שבירת אשליות והכרה בכל מה שמזויף, חד צדדי ובלתי מוגשם באישיות שלנו.
ועוד הוסיפה ששנה זו עלולה להית שנה של דיכאון, הערכה עצמית מכאיבה, ריפיון ידיים וקשיים. קשרי נישואין רבים מתפרקים או עוברים משבר, לאחרים היא קשורה בחיי העבודה שלהם, עם תחושה גוברת של אי שביעות רצון פנימית מפני שהמטרות שלהם השתנו, וזה יכול לגעת בעוד תחומים.
אבל כאן אוסיף משל עצמי, שלפעמים דווקא גיל 28 הוא נקודת שיא בחיים, שבו אנחנו קוצרים את כל מה שעמלנו עליו עד כה, והשמיים מפרגנים לנו בצמיחה ושגשוג והתחלות חדשות ומבורכות.
זכרו שחשוב לראות את המפה שלנו ועל מה היא מספרת בגיל הזה ♥
אנשים עם דגש על מספר 28 במפה הנומרולוגית, בוודאי יחוו שנה זו כמשמעותית ביותר אפילו יותר מאחרים. וכנ”ל אנשים עם סטורן פעיל במפה האסטרולוגית שלהם.

Back to list

Related Posts