אסטרולוגיה

החוזים הנשמתיים לפני הלידה דרך האסטרולוגיה

החוזים הנשמתיים

החוזים הנשמתיים לפני הלידה דרך האסטרולוגיה

למה את/ה נשאר/ת בקשר זוגי שלא מעניק לך יציבות ונותן לך הרגשה שהאדמה רועדת?
איך זה שדווקא הילד השלישי שלך מרגיש לך כמו איש/חבר בוגר שמבין ללבך ונותן לך עצות מדויקות?
איך זה שאת לא זוכה להערכה וקידום בעבודה כשעד היום הפגנת מקצוענות יוצאת דופן ?
איך לפעמים תובנה אחת עוזרת לך לסיים מערכת יחסים של שנים רבות?
התשובה לרוב תהיה קשורה בחוזים נשמתיים שיצרת לפני לידתך )

לפני רגע לידתנו, אנו מתחייבים בחוזים נשמתיים עם עוד נשמות. גם אופי הקשרים ואתגריהם הכול חתום מראש. חלק מהנשמות שאיתם אנחנו חותמים יהיו משפחתנו (ההורים שלנו, האחים הדודים, וכו’), עם אחרים אנו קושרים חוזים לקשרי אהבה וזוגיות, אלה יהיו  אותם בני הזוג שלנו שיקדמו אותנו דרך שיעורים מאתגרים או נינוחים, כנ”ל החוזים עם בוסים וקולגות שלנו בעבודה, ועוד כל מיני קשרים (קצרים או ארוכים) עם אנשים שיקדמו אותנו על מנת שנגיע לאני שלם, בטוח עם אהבת הזולת.
בכל טרום חיים אנו מתחייבים גם רק עם עצמנו דרך חוזה נשמתי להגיע למטרה עיקרית ועוד כמה מטרות משניות. במקרה שנגשים את המטרה העיקרית, המטרות המשניות יהפכו לעיקריות.
כל מפת הלידה האסטרולוגית שלנו הינה החוזה הנשמתי שלנו לגלגול זה, כאשר ראש הדרקון מכוון לייעוד וזנב הדרקון מרמז על התיקון.

לדוגמא : בגלגול הזה סיון לוקחת על עצמה חוזה נשמתי של שיעורים בלימוד בטחון עצמי אמיתי בלי צורך ורצון לשלוט ברגשות של אחרים ולתפוס בעלות על חפצים ומצבים (ציר הדרקונים 2-8). קיים סיכוי גבוה שבחצי שנותיה הראשונות של סיון כל קשריה הזוגיים והמקצועיים ידחפו אותה להגיע לשחרור הזה, דרך שיעורים קשים ויצירת מצבים שהיא ממש תתקשה לוותר על הנטייה שלה לנסות לשלוט באחרים על מנת להרגיש בטוחה.
וכך כאשר סיון תכיר את יובל שאותו כל כך תרצה כבן זוג קבוע, יובל יגרום לה לחוש חוסר ביטחון ויבוא וילך, ודווקא ממנו סיון כל כך תרצה לקבל מחויבות והבטחה שיישאר ושהיא האחת והיחידה שלו. כך שתנסה להפעיל עליו מניפולציות רגשיות ולנסות לגרום לו להתחייב אליה יותר. היא תרגיש שבלי שהיא תשלוט עליו ועל רגשותיו, הביטחון העצמי שלה יהיה מאוד מעורער, והקשר יחמוק מבין ידיה.
יובל הוא השליח שלה (בחוזה נשמתי) שבא לעזור לה להבין שהביטחון שלה בעצמה לא קשור בשליטה על אחרים ואין לה צורך לתלות את כל ביטחונה ויהבה על רגשותיו של בן אנוש אחר. השיעורים שלה מול יובל הם מאתגרים וקשים לה, כששניהם לא זוכרים שיובל חתם איתה על חוזה נשמתי אתגרי מסוג זה בדיוק מהסיבה שבגלגול קודם כשסיון לא הסכימה לשחרר אותו ונכנסה להתקפי קינאה, היא שללה ממנו את חירותו ובודדה אותו מכל האנשים שהיו יקרים לו. ולכן כרגע למרות המשיכה ההדדית החזקה שתיווצר במפגשים הראשונים ביניהם, הקשר יגרום ליובל לחזור שני צעדים אחורה. הוא ממש יפחד מסיון, וירגיש שוב לכוד. השיעור שלה כאן יהיה ללמוד לשחרר אחיזה, קנאה ורכושנות תוך כדי הבנה שכל אחד מהם הוא אינדיבידואל בפני עצמו., והשיעור הנשמתי של יובל יהיה להיות מחויב עד הסוף לסיון בלי לאבד את האני שלו ולדעת להציב גבולות.
הבחירה של בני הזוג האם להישאר במערכת היחסים או לצאת ממנה נתונה להחלטתם, אבל חשוב שהשיעורים יופנמו והפרידה תעשה בצורה הכי ידידותית שאפשר על מנת לא לגרור חוב קרמי נוסף לגלגולים הבאים.

אותה אמא (יעל) שמרגישה שנולד לה חבר מייעץ ולא ילד (אופק), היא אותה בחורה שנקשרה בעבר למורה/גורו שלה, שדווקא בזמן שהעביר לה את הידע הגבוה שאליו כה נזקקה, הלך לעולמו והשאיר אותה בהרגשת יתמות, שאין מי שימלא לה את חלל הידע שאליו כה נזקקה ורק עליו סמכה.
ובכוח הגעגועים והכיסופים שאין כוח חזק מזה שיחבר אנשים שוב להיפגש בגלגול נוסף, נתן המורה שלה (יצחק) הבטחה, שהוא ילווה אותה גם בגלגול הבא ויהיה המורה שלה בדרך אחרת.
והנה בגלגול הזה יצחק המורה שלה לשעבר מלווה אותה כבנה אופק. שנולד כבר ידען מגיל ינקות, ויעל מרגישה שיש לה פרטנר לייעוץ והדרכה ולא ילד.
השיעור שאופק ילמד אותה (ציר 3-9) להוריד ידע גבוה לשימוש יומיומי עם ילדים, שכנים וסביבה יומיומית. דרך התקשורת עם אופק היא תמצא נתיב להתפתחות רוחנית דרך מידעים שהצטברו אצלה בתת מודע. המטרה הסופית שלה תהיה יישום יומיומי של כל הידע והתאוריות הרוחניות והגבוהות.

דוגמא לחוזה נשמתי זוגי אבצע על מירב שהשתתפה בפוסט שלי הזה בפייסבוק ועל בן זוגה.
מירב נולדה ב27.1.1982 בשעה 5.30 בבוקר, בן זוגה נולד ב15.7.1980

מפת חוזה נשמתי זוגי

קודם נבחן מה החוזה הנשמתי של מירב העיקרי שהוא דרך הייעוד והתיקון :
אצלה ראש בבית 7 / זנב בבית 1 – אנשים שמרגישים שהגיעו לכאן להגשים זוגיות ושותפויות ביחסים שלמים של תן וקח.
האדם בעבר השקיע בפיתוח הזהות והאינדיבידואליות שלו על חשבון הקדשה למערכות יחסים, ועל כן נשאר לבד או רווק, או שחי בזוגיות שהתבססה רק סביבו וסביב צרכיו. בגלגול זה בוודאי יזדמן לו לפגוש שותפים ובני זוג שאיתם כבר נפגש בעבר, על מנת לתקן את העיוות שנוצר, ולאזן את היחסים לבסיס של הדדיות ושיוויון.
יש לו את הקסם והחן ואף את החנופה שיוכלו לעזור לו למשוך אליו מערכות יחסים, אך חשוב שיזכור, לשתף ולהשתתף, להקדיש זמן, הקרבה ומסירות, ולא להישאר אדיש או מאחורה עצמאי לחלוטין.
המזל של ראש דרקון בבית 7 אצל מירב הוא סרטן מה שאומר שהיא חייבת בן זוג או שותף שיהיה חם, רגיש וטיפולי שדרכו גם את היא תוכל להחצין את הרגש האימהי הטהור שלה ויכולות הטיפול וההזנה שטמונים בה ושתתן חשיבות לבית והמשפחה. היא צריכה להרגיש במערכות יחסים שהגעיה “הביתה”. חום רגשי ואהבה עוטפת הם הכרחיים עבורה על מנת להישאר ולא לנטוש.
ונוס אצלה שצמודה לזנב – מלמדת איך היא מסכלת לעצמה קשרים בעיקר דרך בחירת עיתויים לא נכונים לפעול או משיכה לאנשים שלא פנויים עבורה. מצד שני זה מראה על כמות האהבה והרגש שיש ברשותה להעניק.

מכאן אני מסיקה מירב שהגעת לכאן להגשים זוגיות ומערכות יחסים הוגנות ושוות עם ידיעה מלאה שיש נתינה ויש קבלה, ונדרש במערכות היחסים שלך איזון. זוהי מטרת העל שלך. החוזה הנשמתי העיקרי שלך.
כשיש מטרה עיקרית, היא כמובן לא תהיה קלה. מה שאומר שהקשרים שיכוונו אותך להגשמת זוגיות ויחסי שותפות יהיו מאתגרים, ואת כל הזמן תמשכי לפרוש ולנטוש ולהיות עצמאית ואינדיבידואלית ללא הצורך בהקרבה ביחסים.

לגבי בן הזוג, בחינת החוזה הנשמתי שלכם מראה שבן הזוג היה איתך בעבר ביחסי אחים או חבר טוב מהסביבה הקרובה שהרגשתם כמו אחים. פעלתם יחד למען מטרה הומאנית חברותית, אך נראה שהיו ביניכם מאבק יחסי כוחות כל הזמן. הופעלו בקשר המון מניפולציות רגשיות וניסיונות לעצב את הדעות והאידיאלים אחד של השני, כדי שיתאימו לנקודת המבט של האחר.
שני ראשי הדרקון של שניכם בגלגול זה בבית הנישואין והשותפויות שלך מעיד שבאתם להתאחד ולעבוד על זוגיות ביחד. ושהזוגיות הזו חשובה מספיק לשניכם.
החוזה מבחינתך בקשר הזה להבין שהוא המורה הרוחני הגדול שלך לחיים האלה, כמו שציינתי קודם החוזה הנשמתי העיקרי שלך הוא להגשים זוגיות ומערכות יחסים הוגנות ושוות עם ידיעה מלאה שיש נתינה ויש קבלה, ונדרש במערכות היחסים שלך איזון, לכן כמובן שעם כל בן זוג תנסי לכפות על הזוגיות ברקס בגלגלים כדי שהמערכת לא תעבוד ותסוגי שוב ללבד שלך שבו כל כך נוח לך.
ולכן השיעור שלך כאן דרכו הוא ללמוד להיות את ולבטא את עצמך בכנות ובחופשיות ללא צורך להעצים ולהגדיל את עצמך במישור האינטלקטואלי ובכלל על מנת להקטין אותו. וללמוד גם לא לבקש ממנו להגשים את החלומות והשאיפות שלך ואח”כ לנסות לבקר ולנקר אותו ללא הרף לסיבה שהוא הצליח בזכותך.
את עלולה להמשיך מגלגולים קודמים תחרות איתו ומאבקי כוח ושליטה, והפעם עלייך ללמוד להרפות ולמצוא איזון והבנה שלכל אחד מכם האור שלו שאסור שיכבו לו אותו. האור שלו שמאיר אינו בא בשום צורה על חשבון האור שלך. ובגלל שאתם מארג אחד, כיבוי אור של אחד מכם על ידי השני, יכבה בוודאות את האור שלו עצמו. באותו זמן בדיוק תהיה לך הנטייה לנסות ל”הוכיח” אותו, לתת לו להרגיש שהוא לא מספיק טוב, שאת יותר חכמה ממנו , שאת יותר מצליחה ממנו, ואם תלמדי למצוא את הדרך לפרגן ולהחמיא לו, להעריך אותו, ולהאיר אותו, ולתת לו באותה כמות שהוא רוצה להעניק לך, אתם תוכלו להצליח בגדול.

בהצלחה ♥

Back to list

Related Posts