נומרולוגיה

הפסגות הנסתרות והאתגרים הנסתרים

נבחן את מפתו של מארק צוקרברג מייסד פייסבוק עם שימת דגש על נושא פסגה נסתרת ואתגר נסתר.

תאריך הלידה של מארק:

5 = 32 = 14.5.1984

פסגה ואתגר ראשונים של צוקרברג  1-0
פסגה ואתגר נסתרים ראשונים       1-6
פסגה ואתגר שניים של צוקרברג      9-1

צוקרברג נמצא כעת (9/2014) בשנה אישית 8 בפסגתו הראשונה.

הפסגה והאתגר הראשונים של צוקרברג 1-0 מבטאים עצמאות וניהול בנושאי הפסגות שקדמו להם או פתח לאלה שבאים אחרי. מכיוון שזו הפסגה הראשונה שלו אנו נבחן את הפסגה והאתגר אחרי 9-1, וניקח בחשבון את שביל גורלו ויום לידתו ששניהם מסתכמים ב- 5.

לפי שקלול הנתונים, אנו רואים שמארק צוקרברג צריך להגשים בפסגתו הראשונה, מציאת דרך להעברת מסרים דרך תקשורת המונים/פרסום/שיווק/מדיה בצורה ניהולית או עצמאית.

ואנחנו רואים שצוקרברג אכן מגשים את ייעודו בצורה מדהימה דרך פייסבוק.

לפי הפסגה והאתגר הנסתרים הראשונים של מארק צוקרברג 1-6, אנחנו רואים שיש לו צורך להשקיע בזמן זה גם אנרגיה בהקמת משפחה לצד הקריירה, ואפשרות שבני משפחה יעבדו איתו בעסק. במאי 2012 אכן התחתן צוקרברג, ועשה צעד בדרך להקמת משפחה. כמו כן במשך מספר שנים עבדה אחותו של צוקרברג רנדי בחברת פייסבוק שלו.
בסוף יולי 2015 התבשרנו שמארק צוקרברג עומד להפוך לאבא לבת, וזאת אחרי מספר הפלות שעברה פריסליה בשנים האחרונות. ואכן בתחילת דצמבר 2015 ילדה פריסליה בת.
אנחנו רואים את החשיבות שיש לפסגות הנסתרות והאתגרים הנסתרים, באפשרות להבהיר לנו את ההדגשים הנוספים במימוש, במהלך זמן הפסגה. שכן, בלעדיהם, לא היינו יודעים להבין את ההדגשה של הצד המשפחתי, בפסגתו הראשונה של מארק צוקרברג.

אצל צוקרברג מספרי האתגרים הראשוניים הינם 0 כאתגר רגיל ו-6 כאתגר נסתר. מכיוון ש-0 נחשב למספר פתוח אז לא נתייחס אליו כשנה משמעותית. אך 6 יכוון אותנו לעבר שנה אישית 6 כשנה שבה אמורים להתרחש מאורעות משמעותיים בחייו של צוקרברג.

שנה אישית 6 אצל צוקרברג היא שנת 2012,  ונבחן מה אירע בחייו בשנה זו?

במאי 2012 כמו שציינו קודם התחתן מארק צוקרברג, מה שמסתדר מאוד עם הפסגה והאתגר הנסתרים שלו 1-6, שמדברים על התחלות משפחתיות.

במאי 2012, גם הנפיק צוקרברג את פייסבוק לראשונה בבורסה.

לקוח מתוך ספרי נומרולוגיה מעשית הוצאה שניה 9/2014, את הספר ניתן לרכוש באתר.

Back to list

Related Posts