אסטרולוגיה

הקריירה דרך בית 10,6,2 באסטרולוגיה

הבתים הקלאסיים באסטרולוגיה שנקשרים לקריירה, עבודה וכסף הינם הבית השני, הבית השישי והבית העשירי. ישנו הבדל גדול בסיבת ההנעה להגשמה קרייריסטית דרך בתים אלה.

בית 2  – הבית השני מדבר על חֲזָקָה, בַּעֲלוּת, הַחְזָקָה, אַחְזָקָה.
מבחינה רוחנית בית 2 הוא המודע הרגשי והחושק אשר דרכו האדם מחפש כיצד למשוך אל עצמו את הדברים אשר הכרחיים/נדרשים/נחוצים על מנת להתקיים. האמרה “יש לי” שמייצגת את הצורך בבית השני, זו ההרחבה של המודעות של הבית הראשון בענייני ה”אני”. זה מה שמונח בדחף האני כדי לתמוך בעצמו.

בית 6  – הבית השישי מדבר על התאמה עצמית של גוף, נפש, נשמה ורוח לסדר יום מובנה ורוטיני יחד עם שירות בתחומי עבודה ועניינים יומיים. אושר כללי והיכולת להיות מאושר נמצאים גם הם במהות של הבית השישי.

בית 10  – הבית העשירי מדבר על קריירה, מטרות לטווח ארוך, הישגים והצלחות במשך החיים, וסטאטוס מהותי בעולם.

כאשר נרצה לבחון את נושאי העבודה והקריירה של האדם במפה, חשוב שנזכור שאנשים בעלי בית 10 חזק ודומיננטי הם אנשים בעלי אוריינטציה קרייריסטית, שחותרים להישגיות והצלחות, ומאוד חשוב להם המעמד והסטאטוס בחברה. הכסף פשוטו כמשמעו אינו חשוב להם כמו הסטאטוס שהוא מעניק.
אנשים בעלי בית 2 חזק ובולט הינם אנשים שחותרים למטרת צבירת כסף, עושר ונוחות כלכלית, עקב הצורך שלהם להרגיש בעלי ערך עצמי על ידי מיצג של בעלות אישית על כסף, חפצים ואנשים.
אנשים בעלי בית 6 מודגש חייבים לעבוד כחלק מקיום שגרה ולמען תועלת/עניין. היכולת שלהם להיות מאושרים מושגת אצל אנשים אלה דרך הגשמת עבודה שבה הם מרגישים מועילים או מקיימים תחום עניין.

לסיכום : אנשים בעלי בית 10 חזק הם בעלי אוריינטציה קרייריסטית, וחותרים לצבור הישגים והצלחות, יותר מאשר ריכוז בעשיית כסף (ששייך לבית 2), או עבודה למען תועלת/עניין (ששייכים לבית 6). ואם הכסף חשוב להם, זה יותר בגלל הסטאטוס שהוא מעניק.

Back to list