מציג את כל 11 התוצאות

Show sidebar
הספר נומרולוגיה מעשית
סגור

הספר – נומרולוגיה מעשית

140.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

אודות ספרי נומרולוגיה מעשית, הספר המקיף ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 3.5 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לנומרולוגים, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. כאשר חיפשתי לקנות לעצמי ספר נומרולוגיה מקיף (ברמה ובעומק של ספרים שקיימים באסטרולוגיה), לא מצאתי בנמצא אף ספר כזה לא בארץ ולא בחו"ל. אני יוצאת מתוך הנחה שלא קיים ספר כזה, עקב רצון שלא לחשוף וללמד נומרולוגיה לעומק, תוך כדי חשיפת פרטים מלאים וסודות בנושא. ולכן החלטתי שאני אבנה ספר כזה, לכל אותם אלה שמתעניינים בתחום ומעוניינים ללמוד נומרולוגיה הלכה למעשה, ולהבין את התחום לעומקו דרך ספר כתוב. במהלך כתיבת הספר בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בספר זה. ולכן, רוב הספר משופע בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבספר שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת אך ורק בחומר שקיים בספר. ** אפשרות לרכוש את הספר שלי + משלוח עד הבית ב-190 ש"ח (משלוח יוצא בכל יום ראשון, ובד"כ לוקח עד 5 ימים מרגע המשלוח). *** מחיר הספר לאיסוף באופן עצמאי מביתי בחיפה - 140 ש"ח * הספר יוצא היום 24/1/2021 במהדורה החמישית שלו.

לספר נוספו משמעות המספרים 1-9 על פי המקורות והקבלה, וכן, הרחבה על ציר פיתגורס 3-5-7 כולל דוגמאות

 
סגור

הרצאה מרתקת וייעוץ קבוצתי במסיבה, יום או ערב נשים

1,500.00
מחפשות הרצאה מהנה ליום או ערב נשים? ליהנות מהרצאה חווייתית ומרתקת כשבסופה נקיים ייעוץ קבוצתי? הרצאה מרתקת בתחום הנומרולוגיה החווייתית עם ייעוץ קבוצתי. ההרצאה מיועדת לכ-15 בנות. אם מדובר בהרצאה של יותר מ-15 משתתפים, אנא צרו קשר ותאמו איתי מראש. עלות ההרצאה 1,500 ש"ח ובנוסף לתשלום על ההרצאה באתר, אגבה גם עלות נסיעות אותה נסכם טרם הגעתי.
Sold out
סגור

ייעוץ במסלול המהיר

550.00
ייעוץ נומרולוגי אסטרולוגי במסגרת המסלול המהיר. בכל יום חמישי אני עורכת ייעוצים אישיים בטלפון בין השעות 9:30-14:30. הייעוץ נמשך עד כ-45 דקות, וניתן לשאול בו על כל הנושאים המעניינים והרלבנטיים עבורך. ניתן לקבוע לייעוץ זה תור עד יום שלישי בבוקר לפניו בכל שבוע. *** בשביל הדיוק, חשוב שתהיה שעת הלידה המדויקת. מומלץ להצטייד בתוכנת הקלטה על מנת להקליט את הייעוץ. נתפסו כל התורים במסלול זה לחודשים הקרובים :-) כאשר תהיה שוב אפשרות, השירות יפתח מחדש.  
Sold out
סגור

ייעוץ במסלול המורחב

1,000.00
ייעוץ נומרולוגי אסטרולוגי במסלול המורחב כולל בחינת אישיות מעמיקה, שבה אוציא לאור את מה שמיוחד בך, ומהם נקודות החוזק שלך שבהם כדאי להתמקד ולרוץ הלאה, וכן מהם החסמים והמגבלות שלך שאתה עלול לתת להם דגש יתר ונדבר על איך לדלג עליהם, על מנת שתוציא מעצמך את המכסימום. כמו כן בייעוץ זה נבחן את העיתויים שמחכים לך בשנתיים הקרובות בהתאם לתחומים שחשובים לך. **דרך מפה אסטרולוגית בשילוב עם מפת הדרכים הנומרולוגית, ניתן לזהות את הרבדים העמוקים של האדם, מניעים פסיכולוגים ותת מודעים, רמזים לגלגולים קודמים, חוזים נשמתיים עם אנשים אחרים ועוד . *** בשביל הדיוק, חשוב שתהיה שעת הלידה המדויקת. מומלץ להתכונן עם תוכנת הקלטה על מנת להקליט את הייעוץ. נתפסו כל התורים במסלול זה לחודשים הקרובים :-) כאשר תהיה שוב אפשרות, השירות יפתח מחדש.  
Sold out
סגור

לוח חזון שנתי המבוסס על עיתויי הנומרולוגיה

250.00
מהו לוח חזון שמשולב בנומרולוגיה? לוח חזון יכול לייצר לנו מציאות ברגע שהוא נמצא מול העיניים שלנו וחודר לתת מודע, ואז התת מודע יכול לייצר לנו מציאות חיצונית תואמת. ברגע שלוח החזון שלנו מתואם עם העיתויים הנומרולוגיים, הקוסמוס והאני שלנו עובדים יחד בכפיפה אחת, ומייצרים מציאות רצויה. את לוח החזון שלכם אני בונה על פי תאריך לידתכם והעיתוי השנתי הצפוי לכם. ומנסה לכוון אתכם למיצוי מלא, של התקופה שממתינה לכם. ניתן להזמין אותו כמתנת יום הולדת עבורכם או עבור האנשים הקרובים אליכם או בכל תקופה שתרצו להוציא לפועל תוכניות או למגנט אליכם מציאות רצויה. מחיר לוח חזון לפי עיתויי הנומרולוגיה 250 ש"ח ולוקח כשבוע לספק אותו. הלוח נשלח כקובץ PDF מוכן להדפסה, וניתן להדפיסו על קלף או בריסטול צבעוני או למסגר.
הסוד של שנה אישית 3
סגור

מאמר – הסוד של שנה אישית 3, שנת כישלון או מזל?

25.00
מאמר מעורר מחשבה שעוסק בסוד שנה אישית 3, ומראה עוד היבטים שקשורים אליה ופחות ידועים. מיד לאחר התשלום, ניתן להוריד את המאמר בקובץ PDF ישירות למחשבכם.
התאמה זוגית בשיטת המקובלים
סגור

מאמר – חישוב התאמה זוגית לפי הקבלה

35.00
מאמר המפרט את כל צירופי המספרים ואת התאמת בני הזוג על פי צירופי המספרים של שמותיהם הפרטיים יחד עם שם אמם. המאמר מתבסס על שתי שיטות : שיטת המקובלים ושיטת הראב"ע  
מאסטר בנומרולוגיה
סגור

מאמר – מאסטר בנומרולוגיה דרך אימון בפתרון מפות שלמות למתקדמים

239.00
מאסטר בנומרולוגיה - מאמר לרכישה של תרגול מפות שלמות למתקדמים. אימון בפסגות ואתגרים רגילים ונסתרים תוך כדי חיבור למחזורים, ושיטת הדילוגים והגילאים. במאמר זה נצלול לתוך מפותיהם של סטף ורטהימר, נתן אלתרמן ואיימי ויינהאוס. אנשים שהם סמל ועילוי בתחומם, ונגלה מה המפות שלהם מספרות לנו. שימו לב !! המאמר אינו מלמד כיצד מחשבים דילוגים וגילאים אלא מראה תוצאות מוגמרות של השיטה , ולכן מתאים רק למי ששולט בחומרים אלה טוב. במידה ואין לכם רקע מספק, אנא רכשו בבקשה לפני מאמר זה, את המאמר שלי ללימוד שיטת הדילוגים והגילאים ולמדו ממנו את השיטה היטב.
סגור

מאמר – פירוש מיקומי השליטים בבתים

25.00
מאמר המפרש את מיקום השליטים בבתים ועוזר מאוד בהבנת ניואנסים נוספים בפרשנות מפה אסטרולוגית מיד לאחר התשלום, ניתן להוריד את המאמר בקובץ PDF ישירות למחשבכם.
שיטת הדילוגים והגילאים בהרחבה
סגור

מאמר – שיטת הדילוגים והגילאים בנומרולוגיה

199.00
המאמר מראה את שיטת הדילוגים והגילאים בנומרולוגיה, שזו דרך נוספת לקבל מידע אינטואיטיבי דרך שם הלידה ותאריך הלידה. המאמר מיועד למתקדמים בנומרולוגיה בלבד! ובעלי ידע קודם. המאמר עבר הרחבה ונוספו לו דוגמאות נוספות (נפתלי בנט, איילת שקד, אביגדור ליברמן, רבקה זוהר, פרטים חשובים על מייסדי הרשתות החברתיות ובנימין נתניהו)
סגור

שיעור פרטי באסטרולוגיה/ נומרולוגיה

420.001,000.00
כאשר את/ה צריכים חיזוק ידע או למידת ידע חדש בתחומי הנומרולוגיה או האסטרולוגיה, בהתאם לצרכים האישיים שלך, שיעור פרטי ייתן לך מענה בנושא. אנא הזמינו את אורך השיעור הנחוץ, וקבעו איתי אח"כ יום ושעה. עקב הביקוש הגבוה אנא בררו עמי בבקשה זמינות תורים לפני התשלום