אסטרולוגיה

ירח מלא והאנשים שנולדו בירח מלא ילידי טו וט”ז בחודש העברי

ירח מלא והאנשים שנולדו בירח מלא ילידי טו וט"ז בחודש העברי

ירח מלא והאנשים שנולדו בירח מלא ילידי טו וט”ז בחודש העברי

ירח מלא מספר לנו שהירח מגיע למיקום שהוא בדיוק מול השמש ב180 מעלות, מה שיוצר ניגוד בין השמש המודעת לירח ששלט בתת מודע.
הירח המלא נותן את שיא העוצמה והכוח. כל מה שמתקיים באותו רגע מקבל תגבור ומגיע לפסגה. הכול הופך לרגיש יותר, נפיץ יותר ובעל כוח רב (לשני הכיוונים החיוב והשלילה).
הירח המלא יכול לתת לתבניות, אירועים, תכנים ועשייה בשלות ומוכנות, ובו זמנית לחשוף את הכוח והיכולת שלהם, לצד הפגמים ומה שלא טוב ועובד בהם. זה זמן שגם יכול להוות נקודת מפנה.
ברמה האישית זמן הירח המלא הוא זמן רגיש שבו אם נאזין ונקשיב לקולות, נוכל להתחבר לאלוהות, לקוסמוס ולאותם קולות שמנחים את דרכנו בתת מודע. למי שמאמין, זה אף זמן שבו עם התבוננות נכונה נוכל להגיע למעמקי התת מודע והבנת גלגל הסיבה – תוצאה שמניעים אותנו.
התבונן וראה את כל האמת נחשפת לפנייך. נושאים שהיו במבוי סתום או לא מספיק מובנים, מקבלים בהירות. אתה רק צריך לנטרל את רעשי הרקע שכן אתה עלול לחוש בתוך סערת רגשות.
אם תתכנס בתוך עצמך ורק תתבונן, תראה איך האינטואיציה שלך מגיעה לשיאים של הבנה ברורה, הרגשות מתעצמים, וגם אם אינך אדם רוחני מטבעך, זה הזמן שבו תקבל “סימנים” לאמת עבורך.
המקומות הכואבים שבך ובמיוחד אלה שהדחקת, והפעילו אותך, עכשיו יכולים להיחשף ולדרוש התייחסות וריפוי, הרגש מהי הדרך הנכונה לרפא אותם. זהו תהליך שיכול להתחיל ממש עכשיו !
ירח מלא הינו זמן של צורך באהבה ושייכות ורצון במערכת יחסים משמעותית עם חילופי רגשות אמיתיים. מה שלא אמיתי או לא משרת יקבל זרקור ויכול להיחשף בזמן זה.
הייעוד והחזון מקבלים גם הם משמעות בזמן זה, ויש רצון להשתייך לקבוצות ואנשים שיחלקו חזון זה או לפחות יקדמו אותנו לעברו.
עקב כך אנא יהיו מודעים לכל הפעולות, רגשות, מילים, ואפילו מחשבות שלכם כלפי אחרים ובכלל. כל מה שלא בא ממקום גבוה ומשרת אמת פשוט יותר מהדהד ויותר חשוף ומשפיע.
ברמה הכללית בזמן זה אנחנו יותר מודעים לעצמנו, לסביבה שלנו וליחסי הגומלין בין איש לקבוצה שאליה הוא שייך. הכול הופך לשקוף יותר ונגלה יותר. האסימונים יורדים, והאמת משתקפת.
“המלך הוא עירום” מתאים לתיאור ההבנות שיורדות בזמן ירח מלא. איזה סוג מלך ובהקשר לאיזה סוג של מערכת יחסים (זוגית, חברית, של עבודה, שלטונית וכו’) הכוונה? זה יהיה בהתאם למזלות שבונים את הירח המלא.

האנשים שנולדו סביב הירח המלא טו טז בחודש העברי
אנשים זוהרים שמקסימים עם אורם המלא. אנשים נמשכים אליהם כי אף אחד לא יכול להישאר אדיש לאור המלא שמוקרן מהם.
מערכות יחסים הם המהות עבורם, וקשרים אישיים וקבוצתיים הם אלה שמקדמים אותם לעבר תובנות והארות והגשמת ייעודם. נולדו בדיוק בנקודת אבן הפינה אל בניית זהות מודעת ורוחנית.
הם אנשים שהרגשות שולטים עליהם לגמרי. לפעמים הרבה יותר ממה שהם חושבים. עלול להיווצר קונפליקט בין המודע לתת מודע, שגם אחרים ירגישו בו. לאדם פחות חזק רגשית במיקום לידה זה, הרגשות שלו, אם לא יקבלו הכוונה מתמירה, עלולים לקחת אותו למטה, למצבי רגש קיצון.
הם הגיעו לכאן לחיות ולהגשים חיים מלאי משמעות, והמטרה שלהם לחשוף ולהאיר את הידוע והלא ידוע במערכות יחסים אישיות, קבוצתיות ואוניברסאליות. ולאחר החשיפה וההארה לכוון להתחלות חדשות שמוכוונות בטוהר, אמת ורוחניות.
הרגישות שלהם נדירה, ולצידה גם האינטואיציה שבה בורכו מחודדת מאוד ועליהם להקשיב לה, בלי להיכנס למלחמות של רגש מול היגיון. למרות ההשפעה הרבה שיש לסביבה עליהם, חשוב שיישארו בעור של עצמם ויהיו נאמנים לאני שלהם.
בחיים האלה הם יחוו מצבים רבים של הבנה וחשיפת האמת. ובעת הגילוי המהמם או שהם יבינו שמה שהרגישו אי שם במעמקי הלב והתבונה הוא עובדה אמיתית וקיימת שדורשת כעת התאמה והגשמה או שהם חיו בפייק וזיוף שכעת דורש התאמה על עבר התחלה חדשה ומוארת יותר. ואז יעלה הצורך להשתחרר מהעבר שלא משרת, ולצעוד באומץ רב אל העתיד לצורך הגשמה. במידה והגילוי שלהם יהיה שיש לשנות כיוון, עליהם לנסות לא להתייחס אל העבר וההווה הקיים בנפרדות ושנאה, אלא למזג את האמת עם דרך חדשה באהבה.

Related Posts