נומרולוגיה

מהות המספרים בנומרולוגיה מספרים 6-9

מספר 6

אדם משפחתי שרוצה ומאמין בזוגיות ובהורות, כמו גם בעל ערכים ותרבות. הוא חובב פעילות חברתית וטבע, ויתכן ויעבוד במערכת ציבורית.

יש לו יכולת לאהוב והוא סלחן, גמיש, נעים ובעל תשוקות.

הוא עלול ללכת בנתיב שלילי ולהיות המוני, רברבן, הולל ובעל נטייה לפלירטים.

מאפיינים בסיסיים: משיכה, אחדות, נשיות, חברותיות, מתוק, כשרון אומנותי, יופי, זוגיות/מערכת יחסים, כסף, תרבות, עצלות, דאגות או חוסר דאגות, שוויון, ערכים, תשוקות, חיבור, אהבה אישית, טבע ופעילות חברתית, אומנות, קישוט, משפחתיות, מערכת ציבורית.

נעלה: הרמוניה, סלחנות, גמישות, חביבות, אהבה, אינטימיות, ערכים, יכולת אומנותית, עליזות ונועם.

נחות: חושניות, פלירטים, הוללות, המוניות, עצלנות, סנטימנטאליות, רברבנות, התייחסות לערכים כוזבים.

מספר 7

אדם בעל אינטואיציה וקליטת מידע ממקור גבוה, מדיומלי ורוחני. יש בו חיבור לאלוהות ויכולות ריפוי והארה. הוא יעסוק לרוב בתחומי הטיפול וההדרכה. עקב אהבתו לשקט, הוא עלול להתבודד ואף להתנזר. הוא אינו מפסיק ללמוד לעולם.

הוא עלול ללכת בנתיב השלילי ולחיות באשליות ובערפול. יתכן נטייה להתמכרות לסמים, כמו גם חולניות.

מאפיינים בסיסיים: גוף אתרי רגיש שקולט בקלות אנרגיה מהסביבה, אלוהות, תורת הנסתר, אינטואיציה וקליטת מידע ממקור גבוה, רוחניות, דמיון, התמוססות, רגישות, מוסיקה, סבל-ייסורים, מושפעות, חלומות, ריפוי, הארה, תרדמת, מדיומליות, ערפול, אומן, משקאות, דברים מעבר לחושים, רחמים, התחייבות ושרות, טיפול, התנזרות, שקט, לימוד, התבודדות.

נעלה: חוש מוסיקה, מסירות, יוצר, רחמים, התחייבות ושרות, נבואה, חוש שישי, הארה, השראה, אינטואיציה, רוחניות.

נחות: אשליות, מרמה, אנרגיה ירודה, ערפול, מושפעות, סמים, אכזבות, חוסר רצף, בלבול, הונאה, זיוף, חולניות, כאוטיות, מצבים נפשיים.

מספר 8

אדם שאפתן, אמין, מעשי ובעל יכולת בלתי מוגבלת. לרוב, הוא איש עסקים מוצלח אשר יעבוד או ישתף פעולה עם הרשויות. יש לו יכולת פרנסה גבוהה והוא טוב עם כספים.

הוא עלול ללכת בנתיב השלילי ולהיות בעל תאוות בצע, חומריות ואנוכיות. כמו כן, הוא עלול להשתמש בכוחו שימוש לא נכון ולהחמיר עם סביבתו.

מאפיינים בסיסיים: התמדה, שאפתנות, אמינות, מעשיות, שליטה, מיזוג-גיבוש, מבנה, עקשנות, התכווצות, זהירות, יכולת בלתי מוגבלת, זמן, כוח וסמכות, יכולת פרנסה גבוהה, חשיבות לציות לחוקים פורמאליים ואוניברסאליים, אנרגיה, כספים, עסקים, קשר לרשויות.

נעלה: נאמנות, משמעת, סבלנות, שמרנות, כלכלה, חיסכון, יציבות, ריכוז, איכויות בניה, טאקט, דיפלומטיות, צדק, כוח סבל.

נחות: חשדנות, תאוות בצע, שימוש לא נכון בכוח, סודיות, ציניות, אי גמישות, החמרה, פסימיות, חומריות, מלנכוליה, הגבלה, פחד, איטיות, אנוכיות, מכשולים/הפרעות, גיבוש.

מספר 9

אדם בעל בטחון עצמי, יכולת מנהיגות ויכולת ורבלית גבוהה. הוא רוצה לתקן את העולם, יש לו כוח לחימה וכריזמה, כאשר הפה והמסרים משמשים ככלי עבודה. מתאים לעבודה כמורה, מדריך ונותן שירות.

הוא עלול ללכת בנתיב השלילי ולהיות חסר סבלנות, קרבי, אנוכי וגס רוח. כמו כן, הוא עלול לסבול מחוסר מוסריות.

מאפיינים בסיסיים: דינאמיות, אנרגיה, פעולה, סיבה-תוצאה, תיקון עולם, היפר, בטחון עצמי, כוח לחימה, יוזמה, ביצוע, גבריות, ארגון, מנהיגות, הדרכה, יעוץ, חוק הסיבה והתוצאה, כריזמה, שירות, יעוץ, העברת מסרים, יכולת ורבאלית גבוהה, אוניברסאליות, הוראה, הפה והמסרים משמשים ככלי עבודה.

נעלה: אומץ,גבורה, התלהבות, יוזמה, פעולה, התלהבות, כוח, חוסר פחד.

נחות: קרביות, גסות, חם מזג, חוסר סבלנות, מתח, יצריות, חיכוך, אי מוסריות, התעלמות מחוקים פורמאליים ואוניברסאליים, הרסנות, תאוותנות, להט, זימה, פזיזות, גסות, חוצפה, אנוכיות.

לקוח מתוך ספרי נומרולוגיה מעשית, את הספר ניתן לרכוש באתר.

למהות המספרים 1-5 לחצו כאן.

ערכת נומרולוגיה מעשית – הספר + הקורס הדיגיטלי

2,400.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

הספר האהוב נומרולוגיה מעשית בהוצאה חדשה + קורס דיגיטלי שמתרגל אותו ♥  לרוכשים סדנת הקודים או סדנת המחזור הטיבטי מתנה ♥♥ לרוכשים בני מזל עקרב יוכלו לקבל את ההכוונה שלהם לשנה הקרובה לפי שלישונים ♥♥ אודות ערכת נומרולוגיה מעשית, ההערכה המקיפה ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 16 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לשולטים בשפת הנומרולוגיה, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. עם השנים הבנתי בצורך של אנשים שרוכשים את הספר נומרולוגיה מעשית, גם בקורס דיגיטלי נלווה שיתרגל עוד את הנלמד בספר. ולפי זה בניתי את ערכת נומרולוגיה מעשית שנותנת מענה מלא ללימוד הנומרולוגיה המעשית באופן עצמאי. במהלך כתיבת הערכה בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בערכה זו. ולכן, הערכה משופעת בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבערכה שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת בחומר שקיים בערכה זו.

מהדורה שישית ספטמבר 2023

*משלוחים יוצאים מדי יום שני ועלות משלוח הינה 50 ש"ח רכישת הערכה מאשרת שאתה מודע לתנאים המפורטים *הקורס הדיגיטלי בערכה היכרות עם הנומרולוגיה המעשית כולל מצגות שיוצגו באופן דיגיטאלי לליווי ההסברים בלבד.* *קוד כניסה ישלח עד 48 שעות* *הקורס הינו דיגיטלי ללמידה עצמית ואינו כולל ליווי. תנאי רכישת ערכת נומרולוגיה מעשית
  1. הקורס הדיגיטלי היכרות עם הנומרולוגיה המעשית מועבר על ידי אורלי רוזנברג, אסטרולוגית ונומרולוגית.
2. קניין רוחני וזכויות יוצרים זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של כל התכנים המועברים בקורס ובספר לרבות מצגות, תמונות, תוכן מקצועי, תרגילים, התנסויות, הקלטות, סרטונים (להלן : זכויות הקניין וזכויות היוצרים ) רובן ככולן, ללא יוצא מן הכלל שייכות לאורלי רוזנברג ומוחזקות אצלה באופן בלעדי. אין להשתמש בתכנים של הקורס או הספר, ו/או ללמד ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או לתעד ו/או לצלם ו/או להפיץ ו/או לעשות שימוש מסחרי ו/או להציג בפומבי בכל דרך כל תוכן מהתכנים אליהם נחשפת. אלא באישור מפורש של אורלי רוזנברג. 3. תוכן הקורס מועבר באמצעות הקלטה שצולמה מראש. הצפייה בקורס הינה באמצעות כניסה עם סיסמא אישית, שיהיה עליך לשמור אותה לעצמך בסודיות. 4. הינך אחראי באופן בלעדי על כל פעולה שתעשה מחשבונך. 5. השימוש והצפייה בתכנים אינם ניתנים להעברה בשום צורה. 6. הקורס יהיה פתוח לצפייה עד שנה מרגע הרכישה. ולאחר סיום השנה, לא תהיה גישה לתכני הקורס. 7. מרגע התשלום לא ניתן לבטל את הרכישה. ולא יינתן החזר כספי.    
Back to list