נומרולוגיה

משמעות השם אורלי

משמעות השם אורלי

פירוש השם לפי היהדות, קבלה והלשון העברית.

השם אורלי

אורלי 

ערך נומרולוגי  = 4

פירוש השם אורלי על פי גרסתו של מומחה השמות והאותיות ברק נגבי ז”ל שהעניק ולימד אותי את פירוש שמי לפי ידיעותיו הרבות ובקיאותו בשמות ובקבלה. ואני מפרסמת את זה לזכרו ולהנאת כל הבנות שנושאות את השם אורלי.

משמעות השם אורלי 

אתן חריגות ויוצאות דופן. רק בדרך חריגה ויוצאת דופן חייכן וגורלכן יהיו נוחים וטובים. אתן שייכות למלאכים אולם נגזר עליכן לחיות את הזמן הזה בעולם הארץ. אתן מאד מושפעות מחינוך ומוסר שספגתן בילדות והנטייה לרצות ולאהוב כמו כולן. וזה בדיוק מה שלא יצליח בידכן ובאהבתכן. אתן ניחנתן בפיקחות וחדות השכל אולם הוא לא ניתן לכן כדי להיות כמו כל אישה אחרת. יש לכן דין הייחוד והוא חייב להיות המורה והמדריך הפרטי והיוצא דופן שלכן ורק כך. בני גילכן ובני דתכן וארצכן אינם הבעלים שלכן ולא תצליחו עימם. משהוא חריג ויוצא דופן קושר את בן זוגכן ואתכן לאורך ימים. כמו, בן דת אחרת. או מבוגר בהרבה מכן. או בן ארץ רחוקה הלוקח אתכן לשם. או שאתם לא נשואים בדת או חוזה ויש לכם ילדים.

עבודתכן לא יכולה להיות משרה כמו לכולן. גם כאן חייב לשלוט דין החריגות. נועדתן להיות עצמאיות ושום בן תמותה [חוץ מבעל חריג] לא יכול להיות הבוס שלכן לאורך זמן. בגדיכן, ביתכן, יחסיכן, ועיסוקכן, הכול עצמאי ויוצא מן הכלל.

אחרת אתן מועדות לחוסר שקט והפרעות נפשיות והיפר אקטיביות או התדרדרות לאפטיה ובריחה אל רביצה ושינה וחוסר מעש.

חיי הזוהר קורצים לכן, כי נועדתן להיות דוגמא לחריגות מתבלטת ונישאת באובדים העליונים של החברה. ולכן אתן בלתי נשלטות על ידי מוסר חברתי ובכך הופכות למקור קנאה והערצה. ידידות היא הקשר המותר לכן עם בן זוג.

כל חוזה שאתן חותמות לא תוכלו לקיימו. לכן יחסיכן ומקצועכן חייב להיות נטול אחריות חוזית ככל האפשר הרי זה משובח. אתן אוהבות לעזור לזולת וזה מקור לעיסוק ולמחיה עבורכן. אבל זכרו לא לעבוד, כי לא נועדתן להיות עבד. ספירה זו היא בדין מיוחדת ואוי לזו המבזה את האצילות הזו.

כי אצילות היא להיות מתנשא ואחרת מכולן.

כי אצילות היא לאהוב ללא הבטחות וביטוחים בנייר.

כי אצילות היא לגדל ילדים ולסמוך על הבורא שיהיה להם הכול.

כי אצילות בעבודתכן היא כישרונותיכן העצמאיים מול העולם הרחב.

Related Posts