נומרולוגיה

שנה אישית בנומרולוגיה

משמעות כל שנה אישית בנומרולוגיה (משמעות זהה גם לגבי חודש ויום אישי)

שנה אישית 1 בנומרולוגיה – התחלות חדשות והזדמנויות

זוהי שנה שבה אתה תהיה מונע להתחיל יוזמות ותוכניות חדשות. אתה מלא באנרגיות ומרגיש בטוח וחזק לקדם יעדים ומטרות שנרקמו בשנה או השנתיים האחרונות. בשנים אישיות 8 ו-9 יכול להיות שביססת יעד מסוים (בתחום המקצועי, אישי או זוגי) וכעת הזמן להסתער על מטרות נוספות או להרחיב את הקיים. קיימת גם אפשרות שבשנים אישיות 8 ו-9 סיימת מעגלים בחייך, וכעת הוא הזמן להפנות את המרץ לבניית התחלות חדשות שונות.

חשוב בשנה זו לקבל את הסיוע הדרוש, אך לצד זה להיות הכוח המניע והמחליט. כל צעד שמתבצע בשנה זו ישפיע על העתיד, זהו זמן שמשול ללידה. בכניסתך לשנה 1 יכול להיות שתחווה קשיים בהתחלה, אך חשוב לעלות מהר על המסלול, ולפעול ולא לדחות דברים.

זו נחשבת לשנה של הזדמנויות, וחשוב לא לפספס!

שנה אישית 2 בנומרולוגיה – צמיחה איטית, סבלנות ויצירת קשרים

זוהי שנה שבה אתה ממשיך לטפח את התוכניות והיוזמות שהתרחשו בשנה אישית 1.

חשוב להתנהג בשנה זו בטקט, נימוס ושיתוף פעולה על מנת להתקדם. סביר להניח שתחווה בשנה זו עימותים שידרשו ממך גישה מתונה, פשרנית ואצילית. הרגישות בשנה זו תהיה גבוהה ותחליף את הדרייב והמרץ שאפיינו את השנה הקודמת, ולכן עלייך לשמור על שיווי משקל ונכונות לעקוף את המכשולים שיתייצבו בחייך ללא איבוד קשר עם מטרתך הסופית.

המישור הרגשי יתפוס חלק חשוב מחייך בשנה זו, ולכן אתה עשוי לחוות אכזבות רגשיות ותסכולים מכיוונם של אנשים, לצד אפשרויות לכונן קשרים רגשיים זוגיים, וגם קשרים מקצועיים ואישיים שיכולים לעזור לך לקדם את תוכניותייך.
צמיחה איטית וסבלנות לצד בחירות נכונות ביצירת קשרים הם המפתח לשנה זו.

לנשים, זוהי שנה הורמונאלית עם דגש על הרחם ואפשרות להריון/לידה.

שנה אישית 3 בנומרולוגיה – דלתות נפתחות

זוהי שנה של התרחבות וצמיחה ובסימן דלתות נפתחות. ביטוי אישי ויצירתיות מומלצים כאן בכל מצב.

בדרך כלל בשנה זו תחווה אופטימיות וחיים חברתיים מוגברים והרומנטיקה תהיה באוויר.

מבחינה כלכלית, סיכויים גבוהים שתחווה בשנה זו הטבה. במידה ואתה שכיר ותאבד את עבודתך, לרוב, תמצא עבודה חדשה די מהר, וכנ”ל אם הינך עצמאי וחווה עיכובים. במהרה יבשילו תנאים לשיפור.

מכיוון ש-3 כמספר מביע ביהדות קביעות, סיומים שיתרחשו בשנה זו יהיו בד”כ סופיים. ובכיוון האופטימי, באותה מידה עשויים להתרחש גם חתונות ולידות.
חשוב לשמור על אופטימיות שכן בשנה זו יש הצלחה או הקלה, וסיכוי להתחדשות.

ראו גם: הצדדים החבויים והלא ידועים של שנה אישית 3

שנה אישית 4 בנומרולוגיה – שנת מבחן

זוהי שנה שבה תבחן האם הקמת בשלושת השנים הקודמות יסודות איתנים להכיל את ה-5 שנים הבאות? סביר להניח שבשנה זו הלחצים יגברו, האחריות תהיה כבדה ואתה תרגיש שאתה נושא על כתפייך משקל רב.
השקעה במשפחה וקבלת תמיכה מהם, יעזרו מאוד בהתמודדות עם מגבלות שעלולות לצוץ.חשוב מאוד בשנה זו להיות קשוב לקול האלוהי שבתוכנו, ולהבין את המסרים כיצד לעלות על הנתיב להצלחה בשנתיים הקרבות.
אפשרי מעברים פיזיים.

שנה אישית 5 בנומרולוגיה – שינויים

בשנה זו צפויים שינויים. לאחר שנבחנת בשנה הרביעית, כרגע צריך ליישם את התוצאות בשטח. במידה ותהליך הבניה של ארבע השנים הקודמות היה נכון, כעת זה יהיה הזמן לבטא את הייחודיות והאינדיבידואליות שלך ללא מעצורים. אך אם התמדת בארבע השנים הקודמות במהלכים שגויים, כעת עליך להיערך לשינויים משמעותיים. צפויים פרידות וסיומים לצד מצבים מפתיעים וספונטאניים.
מבחינה אישית ואף זוגית קשרים שלא משרתים אותך יותר יסתיימו, ואילו קשרים חדשים יכולים להיכנס לחייך. זהו גם זמן טוב לשינוי מקום מגורים.

שנה אישית 6 בנומרולוגיה – משפחתיות

בשנה זו תהיה תחת אחריות והתחייבויות משפחתיות (אישיות, רגשיות וכספיות).
זוהי שנה שבה בד”כ מתרחשים חתונות, גירושין, הרחבת המשפחה, ולצערנו זוהי גם שנה שבה אתה עלול למצוא את עצמך בענייני משפחה שדורשים אנרגיות.

מספר 6 מבטא עשייה, ולכן יתכן שתקודם בעבודתך.
ההוצאות והאחריות בשנה זו עלולים להיות במגמת עליה.

שנה אישית 7 בנומרולוגיה – תיקון

זוהי שנה שבה האל בכבודו ובעצמו מתערב ומשנה את הדרוש שינוי. במידה ואינך נמצא במקום שמקדם את ענייניך המקצועיים, כספיים, זוגיים ואישיים, צפה לשינויים או תוצאות דרסטיות.

מבחינתך, אתה תרגיש שזהו זמן לפרישה והתבודדות והערכה מחדש של מאמצייך הקודמים. אתה תחוש את הצורך לבחון שוב את מטרותייך ויעדייך, ובעקבות זאת יכול להיות שתכוון מחדש את דרכך והשאיפות העתידיות. בשנה זו הנפש, הרוח והנשמה הן השולטות. כל ההסתכלות תכוון פנימה, והנתיב יהיה יותר רוחני ופחות חומרי.
לימודים ריפוי והתפתחות אישית הם המאפיינים העיקריים שמתאימים לשנה זו.

שנה אישית 8 בנומרולוגיה – קציר (התכוונות למחזור הבא)

זוהי שנה שנחשבת בד”כ טובה להתחזקות אחרי שנה אישית 7 שבה חקרת את הפנים שלך וקיבלת תובנה ופרספקטיבה.
לרוב שנה זו תסבוב סביב נושאי עבודה וצמיחה כלכלית, אך יש לזכור שהיא שנת קציר לשבע השנים שקדמו לה, כך שבהתאם למאמץ הקודם כך השכר. לאנשים שהשקיעו בשנים הקודמות מאמצים וניסיונות, שנה זו תתגמל בצורה חומרית וצבירת כוח. ואילו לאלה שהתעצלו או לא הלכו בדרך הנכונה, זו עלולה להיות שנה של פשיטות רגל וכישלונות.

המגמה בסך הכול היא של התחזקות וכוח ואיסוף הפירות. המרץ בשיאו.

שנה אישית 9 בנומרולוגיה – סיומים והערכות מחדש (התכוונות למחזור הבא)

בשנה זו כל מה שלא נחוץ או מיותר יוסר מדרכך בכל המישורים. עבודות משתנות, חברויות נגמרות, קשרים זוגיים מגיעים לסיומם, והמבחנים האישיים שבהם תעמוד מרובים.

חובות שצברת במשך שמונה השנים שקדמו לשנה זו, תהיה חייב בעת הזו להחזיר. זיכויים וכספים שאחרים חייבים לך יגיעו גם הם בשנה זו. נקודת הסיום הגיעה וכל החובות והזכויות אמורים להיפרע, וכן כל מה שלא סגור או הושלם יהיה חייב להגיע לסיום ופתרון.
במידה והנך נמצא כרגע על השביל הנכון שמיטיב עמך, לא תרגיש שינויים דרסטיים בחייך, אך התחושה תהיה של רגישות לצד המון התלבטויות יחד עם אינטואיציה מפותחת. שים לב למתרחש סביבך ותהיה דרוך ומוכן, שכן עלייך לתכנן את צעדייך לקראת המחזור הבא.

לקוח מתוך ספרי נומרולוגיה מעשית, את הספר ניתן לרכוש באתר.

עוד מאמר שיוכל לעניין אותך  שנה אישית בהתאם לפסגות ואתגרים

Back to list

Related Posts