נומרולוגיה

משמעות יום לידה 22

יום לידה 22

בפרשנות הנומרולוגית העולמית מתייחסים למספר 22 כמספר מאסטר, עם יכולות אינסופיות, ואני כהרגלי מחפשת את המשמעות מתוך הכתובים היהודיים שלנו, ושם מסמל מספר 22 את השפע התמידי.

יום לידה 22 לרוב יעיד שהיה בילדות לפחות מאורע אחד (רגשי, סביבתי, מיקומי) שהוציא מאיזון, אם בהקשר למשפחת המוצא ואם בסביבתיות של הילדות. עקב כך סיכוי גבוה שנושאי שיתוף הפעולה והאיזון הופרו, וזה עלול להתבטא בעודף מאמץ בשותפות או להיפך אי שיתוף פעולה או שיעלה קושי במציאת בסיס יציב.
לרוב האימא ודמויות נשיות השפיעו על הבסיס הרגשי והנפשי המתעצב של האדם עם מיקום זה (לטוב ולרע).
תגובותיו האינסטינקטיביות יהיו על בסיס רגשי עם רצון להושיט עזרה, הוא יסתובב עם השתוקקות אמיתית שיראו את הנשמה והצרכים הרגשיים שלו, וינוע בין צורך רב באישור הסביבה לבין התעלמות. הוא ירגיש שהוא חייב במסגרת בטוחה שתתן לו בסיס יציב ואיתן לצאת לעולם הגדול לכבוש מטרות ולהגשים את עצמו, ולעתים תופיע הסתגרות במיוחד אם יראה שצרכיו הרגשיים לא זוכים למענה.

כפילות ה-2 ביום הלידה מבליטה רגישות רבה לפרטים, אם כלפי עצמו ואם כלפי סביבתו. כמעט ולא יהיה פרט שעליו יפסח או אותו יפספס. כמו כן תבליט כפילות זו את הצורך להקים משפחה משל עצמו ולטפל ולהזין את התא המשפחתי והבית.

השלום מתחיל בתוכי, זה המשפט שחשוב שילידי 22 בחודש יזכרו, שכן, ברגע שישלים בין כל החלקים בתוכו ויביא אותם לאיזון, השלום החיצוני יסתדר מאליו. ואז לא תהיה שום מניעה להגיע להצלחה הגדולה, שכה מגיעה לו. החזון הפנימי שלו שרואה את העתיד ויודע לזהות מה הולך לקרות ומה צריך לעשות יתאחד עם יכולת פרקטית להגשים את זה בחומר ובמעשיות.

עם השנים בעל יום לידה 22 לחודש שיבנה בתוכו איזון והשלמה, גם יזדקק פחות ופחות לאישורים חיצוניים מהסביבה, כי השלום ישרור בתוכו.

ובגלל שכפילות ה-2 ביום זה מובילה לסיכום מספר 4, כל פרויקט שיגיע מתוך איזון שלו ותוך כדי תהליך הדרגתי, יזכה לתוצאות מתמשכות לטווח הרחוק.
אדם שנולד ביום לידה זה מרגיש את כובד האחריות והצורך להגשים, שאיתם הגיע לעולם.
הדחף הפנימי שלו תמיד ישתלב עם הצורך בביטחון באמצעות הישגים מוחשיים וקבלת אחריות. ולכן יתקיים חוסר מנוח עד אשר יגיע גם להגשמה מההיבט הפיזי חומרי.
ההגשמה המקצועית של יום לידה זה (וצריך לזכור שבנוסף יש את המספרים הנוספים בתאריך הלידה שגם הם חשובים) :
במידה והתקיים בילדות חוסר איזון רגשי, נמצא את ילידי ה-22 לרוב בעלי צורך לטפל ולהראות דרך חיים נכונה (ע”י הטיפול באחרים הם יטפלו גם בעצמם), וזה יכול להתקיים דרך תזונה, תנועה או מגע או טיפול במובן הקונבנציונאלי שלו או דווקא להיפך בשיטות החדשות הנפוצות כמו תקשור ואקסס בארס.
במידה והתקיים בילדות חוסר איזון סביבתי יהיה בהם לרוב דחף לכבוש עמדות ניהול, להשתלב בפוליטיקה כדי להשפיע, להלחם בעוולות סביבתיות או לעסוק בהזנה.
במידה והתקיים חוסר איזון מיקומי, הם ירצו להטביע את חותמם במבנים פיזיים או בכל הקשור אליהם מבחינה אסתטית או בכל מה שקשור בחשבון ומספרים.

** נקודות חשובות לעבודה עצמית
– הכפילות של 2 הרבה פעמים מעידה על חשש מביקורת, וגם כשאינך מבוקר אתה חושב שמבקרים אותך. שים לב שזה נובע מהביקורת העצמית הגבוהה שלך על עצמך. ולכן כדאי לשחרר ביקורת עצמית ואימוץ אהבה וטפיחה על השכם עצמית.
– רגשות שאין אפשרות לבטאם בצורה חופשית בצינורות הרגילים גורמים לעתים קרובות ל”קצר” ופוגעים בגוף. למד עצמך לבטא את רגשותייך בחופשיות, גם אם אינם זוכים למענה.

Back to list

Related Posts