נומרולוגיה

נומרולוגיה

הנומרולוגיה המערבית מבוססת על העקרונות של פיתגורס, הטוען כי המציאות בנויה בצורה מתמטית, והכול מורכב ממספרים. מה שאומר שכל הקשור באדם, אופיו, גורלו ומעשיו יכול להתבטא באמצעות המספרים.

עוד נסמכת הנומרולוגיה על העיקרון ששמו של האדם מכיל את כלי הרכב שאיתו יכול לנסוע האדם בכביש, וככל שכלי הרכב טוב ומורכב מבסיס חזק ויציב יותר, כך הוא יוכל להסיעו בדרך בבטחה.

הנומרולוגיה עוסקת בלימוד הסמלים של המספרים על מנת לקבוע את אישיותו של האדם, צרכיו, תגובותיו הרגשיות, מניעיו, חסימות פסיכולוגיות, שיתוף או אי שיתוף פעולה עם אחרים, אהבות, מקצועיות וכן כישרונות וחוזקות לצד חולשות. כל מספר נושא עימו מסר רוחני ומסתורי יחד עם ויבראציה שתמשוך אליה אנרגיה בזמן המתאים ע”פ מפת לידתו הנומרולוגית של האדם. בחישוב מפת הלידה נוכל לדעת מהן החוזקות והחולשות שנושא איתו האדם, ובאלה תקופות בחייו, קיים סיכון של צער ועוגמת נפש או חולי כמו גם הצלחות והתייצבות. יהיה באפשרותנו לקבוע מתי הוא הזמן הנכון להתחתן, לפתוח עסק,ללמוד ועוד ועוד.

הספר נומרולוגיה מעשית
סגור

הספר – נומרולוגיה מעשית

140.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

אודות ספרי נומרולוגיה מעשית, הספר המקיף ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 3.5 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לנומרולוגים, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. כאשר חיפשתי לקנות לעצמי ספר נומרולוגיה מקיף (ברמה ובעומק של ספרים שקיימים באסטרולוגיה), לא מצאתי בנמצא אף ספר כזה לא בארץ ולא בחו"ל. אני יוצאת מתוך הנחה שלא קיים ספר כזה, עקב רצון שלא לחשוף וללמד נומרולוגיה לעומק, תוך כדי חשיפת פרטים מלאים וסודות בנושא. ולכן החלטתי שאני אבנה ספר כזה, לכל אותם אלה שמתעניינים בתחום ומעוניינים ללמוד נומרולוגיה הלכה למעשה, ולהבין את התחום לעומקו דרך ספר כתוב. במהלך כתיבת הספר בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בספר זה. ולכן, רוב הספר משופע בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבספר שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת אך ורק בחומר שקיים בספר. ** אפשרות לרכוש את הספר שלי + משלוח עד הבית ב-190 ש"ח (משלוח יוצא בכל יום ראשון, ובד"כ לוקח עד 5 ימים מרגע המשלוח). *** מחיר הספר לאיסוף באופן עצמאי מביתי בחיפה - 140 ש"ח * הספר יוצא היום 24/1/2021 במהדורה החמישית שלו.

לספר נוספו משמעות המספרים 1-9 על פי המקורות והקבלה, וכן, הרחבה על ציר פיתגורס 3-5-7 כולל דוגמאות