אסטרולוגיה

ניתוח מפת הלידה של יונתן פולארד

בניתוח מפת הלידה האסטרולוגית של פולארד אתמקד ביעוד והתיקון של פולארד בחיים אלה, וכן בנקודות ציון משמעותיות בחיים שלו.

יונתן פולארד

7.8.1954 בשעה 4.22 AM

גלווסטון שבמדינת טקסס

מה הקשר של מידע וריגול בהקשר של מפת הלידה של פולארד?

בבית ה-12 שלו שמציין תחומים או נושאים שתקועים אצל פולארד מחיים קודמים או משקעים שהצטברו דרך מעגל של התנסויותיו בעבר, נמצא את מזל תאומים. שמרמז שכל הקשור בתקשורת והעברת מסרים נעשה באופן שגוי ולא נכון בגלגולים קודמים, ומילים ומידע זלגו החוצה דרך ביטוי לא נכון ובצורה קלת דעת ולעתים אף לא מוסרית. המצאות שליט בית 12 מרקורי על האופק מרמז שזה הנושא העיקרי שאיתו הוא יתמודד בגלגול זה ומציין מעגל של המשכיות מהעבר.

שליט בית 12 מרקורי שנמצא בבית 1 ושליט בית 9 שקשור בחו”ל נפטון שנמצא בבית 4 יוצרים ביניהם היבט של ריבוע ומביאים אותנו להבנה שנושאים שקשורים בהעברת מסרים ותקשורת בצורה שגויה, מושרשים לפולארד עמוק בתת מודע, וידרשו התאמה רצינית בגלגול זה.

עצם זה שנפטון כוכב שנקשר גם בבלבול, אשליות ולעתים מרמה שולט בבית חו”ל ומגיע לבית 4, בית המוצא, השורשים והשייכות, מלמד אותנו על קשר הדוק בין היהדות, הזיקה האתנית והמסורתית שורשית של פולארד לישראל, לבין מרמה שעלולה להיות קשורה במקום ההולדת שלו ארה”ב. וכשזה מתחבר עם כוכב התקשורת, שכליות וידע, מרקורי, אנחנו מבינים שהמשולש הזה ישראל – ארה”ב – העברת מסרים, יהיו קשורים בעסקת חבילה.  ההיבט הזה גם מעיד על סיכול האפשרות שלו ללמוד מהתנסויות העבר של גלגוליו.

היבט ריבוע בין מרקורי לנפטון שיש לפולארד במפת הלידה שלו עלול במקרים השליליים שלו לצור תשוקה לתהילה, וכן קשר להונאה, תרמית ורמייה שמתקשרים למסמכים, חתימות  על הסכמים, ומסרים.

כשליט האחרון של מפת הלידה ( Final Dispositor) נמצא את השמש באריה בבית הראשון שמתקרבת לפלוטו באריה בבית השני, ומדגישה את הצורך בכוח ושליטה עם מחמאות ושבחים מצד הסביבה, יחד עם קשר לדברים סודיים שמתחת לפני השטח. מיקום השמש בבית ה-1 מחזקת אצל פולארד צורך עז ואובססיבי בהבלטת האני שלו והשארת חותם, ופלוטו בבית השני מדגיש את הרצון שלו להוכיח ש”יש לו” משהו שהופך אותו לבעל ערך, ועצם זה שזה פלוטו,הכפייתיות מופנית לעניינים שקשורים לסודות, מחתרתיות ודברים נסתרים ולא גלויים על פני השטח (פלוטו באריה גם מדגיש את האנרגיה האטומית, שכן פצצות האטום הראשונות שוגרו בזמן שפלוטו היה באריה).

קווים לדמותו של יונתן פולארד

רואים קשר עמוק של פולארד עם שורשיו היהודים ועם הוריו (בעיקר אמו) דרך הירח בבית 4. פלוטו ששולח זווית של ריבוע לירח, מלמד אותנו על אם חזקה ומשפיעה, ולעתים משדרת דחייה.

המצאות נפטון וסטורן/שבתאי בבית הרביעי, מעידים על רצינות יתר ואידיאליזציה שהוא עשה בכל הקשור ביהדות ובישראל. סטורן/שבתאי ככוכב מבודד ונפטון מאותגר כאן מעידים גם על קשיים שהוא חווה בילדותו (אפשרי על רקע דתי או אתני)

הריבוע שנוצר בין נפטון בבית 4 לצדק/יופיטר בבית ה-12 מעיד שקיימת נטייה לבריחה מהמציאות ואידיאליזם דתי או אתני, שיכול לבודד אותו מהחברה. קיימת גם נטייה לכופף את המציאות בהתאם לאמונות שלו ולפול לאי יושר בנושאים אלה.

הצמידות של אורנוס ומרקורי באופק בסרטן יחד עם הריבוע לנפטון בבית ה-4 יוצרת לנו אישיות לא פשוטה ומאוד מיוחדת. אורנוס ומרקורי מרמזים לנו על הבזקי גאונות ויכולת שלו לתפוש דברים בצורה מהירה וחדה. הוא בעל זיכרון טוב, בעיקר עקב זה שהוא מייחס סנטימנטליות לכל מחשבה שקשורה במה שהוא מקשר כבטחון וזהות שורשית. מצד שני כל הקונסטלציה הכוכבית הזו בסרטן ומאזניים יוצרים לנו אדם עם מוח פנאטי ונטיות מהפכניות, שדורשות הסתגלות מחשבתית. הנטייה שלו היא למקד את הפעולות המהפכניות למען הקבוצה ומעבר לאני האישי שלו (אורנוס כסמל לאוניברסאליות, קבוצה ואחווה). אך אסור לנו לשכוח שהריבוע לנפטון לעתים מרחיק אותו מהאמת, ועלול לערב אותו באמונות ומושגי שווא (ולעתים אף התמכרויות לסמים, אלכוהול וכדורים), כמו כן זה מחזק אצלו את  הפן החשאי שבצורה כלשהי עלולה להוביל אותו לסקנדל (כפי שראינו).

מרקורי אורנוס מדגיש את היותו אדם אקסצנטרי, פזיז ויהיר שקשה להסתדר איתו.

מאדים בקשת וכשליט הבית העשירי, נותן לכל הפעולות שלו גוון מלחמתי ואומץ להלחם על האמונות שלו, אלה דעות ואמונות שעבורו הם עניין של לחיות או למות. וכמובן שכאשר זה מגיע לקיצוניות ולפעולות לא חוקיות כמו שהיה אצל פולארד, הדבר עלול לסכן אותו.
צמידות זנב דרקון לצדק/יופיטר שלו בבית 12, מדגישה את נושאי הזמן והטיימינג של הפעולות שלו שמתבצעות בעיתויים לא טובים, ומתנגשות בד”כ עם נורמות חברתיות מקובלות. כמו גם קשיים שעלולים להתעורר בזמן רכישת השכלה גבוהה או בקשר עם ארצות אחרות.

האם קיימים במפת הלידה של פולארד סימנים לאפשרות שיכלא וירצה מאסר בכלא?

בספר האסטרולוגיה שכתבתי וממנו אני מלמדת, ציינתי ששליט בית 6 שנמצא בבית 12 מרמז על אפשרות לשהייה במוסד סגור עם קשר בריפוי ובריאות (פולארד אכן נכלא לזמן ארוך ומספר פעמים בריאות התדרדרה שם).  כמו כן ציינתי לגבי שליט בית 8 שנמצא בבית 12 אפשרי בידוד, מאולץ או מבחירה.

חשוב גם לציין ששליט בית 10 בית המעמד החברתי והמוניטין מאדים נמצא בבית 6, כשה – Dispositor שלו יופיטר נמצא בית 12, ששוב זה עלול לשלוח את המוניטין שלו לגלות ולמאסר. גם שליט בית 4 של השורשיות והביטחון, נמצא בבית 3 של התקשורת, מידע ומסרים כשה – Dispositors שלו הם מרקורי וכירון שנמצאים בהתאמה בבתים 12 ו-6, מה ששוב מעמיד את נושא המסרים אצלו בסכנה.

מה המפה מראה באותו זמן שפולארד נעצר על ידי ה- FBI?

בחלקים הקודמים ציינתי מה במפת לידתו של פולארד מרמז על אפשרות למאסר וכלא ומה הקשר שלו למידע וריגול. ביום שפולארד נעצר על ידי הPBI כל הסימנים שצוינו קודם מגיעים לחשיפה והוצאה לאור. ביום ה21.11.1985 מאדים שהוא כוכב הפעולה יוצר זוויות לכל הכוכבים שקשורים אצל פולארד להעברת מסרים, מידע שמועבר בצורה לא נכונה, ואפשרות למאסר וכלא.

במפת הקידומים נמצא את מרקורי כוכב המידע והעברת המסרים (כשאצל פולארד הוא גם מציין כוכב שקשור בקארמה ותיקון בגלגול זה) מגיע לצמידות לוונוס בתוך הבית השלישי, שגם בית זה מדגיש מידע ותקשורת. תוך כדי נוצר ריבוע למאדים שהוא כוכב שמבליט פעולה על פני השטח ופועל כנגד האינטרסים האישיים במקרה הזה. גם במפת המעברים נמצא את מאדים ב15 מעלות מאזניים יוצר ריבוע לצדק שהוא ה – Dispositor שלו בבית ה-12. ניתן לראות שמאדים/מרס כוכב הפעולה, פועל כאן כנגד פולארד ומוציא לאור את הפעולות הלא חוקיות שלו.

מה מסתמן ברגע זה במפתו של פולארד?

לפי הידוע לנו תאריך השחרור הרשמי שבו אמור פולארד לקבל חנינה, נקבע בארה”ב ל-21.11.2015

בראשית אפריל 2014, פורסם בתקשורת שפולארד ישוחרר ממש בקרוב בהמשך להסכמה של ישראל לשחרר אסירים פלסטינאיים וכן ערבים ישראלים.

מה מסתמן כרגע במפתו של פולארד ?

אורנוס כוכב החופש, חירות ושחרור מכבלים מתקרב לMC (מרכז המפה) של פולארד. מה שבהחלט מביא נושאים של חופש ושחרור ושינוי מימד לקדמת הבמה. הMC של פולארד נמצא ב-17.28 מעלות בטלה. אורנוס נמצא כרגע במעלה ה-13 בטלה.  ב-21 ביולי 2014 יגיע אורנוס למעלה ה-16.30 בטלה, ואז יתחיל בנסיגה. למעלה ה-17 המדויקת בטלה הוא יגיע באמצע אפריל 2015 ואח”כ שוב בפברואר 2016. אז אם נלך על דיוק מירבי אלה הזמנים האסטרולוגים המדויקים על הקודקוד שבו נושא החופש ושינוי מימד במפתו של פולארד מקבל זרקור. אבל באסטרולוגיה כמו באסטרולוגיה, גם מעבר של כוכב סביב המעלות של אותה נקודה, יכולים להביא להשפעה המרבית, ובמקרה של פולארד לשחרור, ולכן בכל יום סביב מועדים אלה פולארד יכול לצאת אל החופש או לשנות מימד.

אם נבחן משהו מעניין נוסף במפתו של פולארד כעת לעומת הזמן שנעצר, נגלה שפולארד נעצר כאשר מאדים/מרס היה במעלה ה-15 במאזניים.

האם פולארד גם ישוחרר בדיוק בזמן שמאדים/מרס יגיע למעלה ה-15 במאזניים ואז נוכל לסגור סופית מעגל? הבה נבחן מתי זה מתרחש ?

מאדים/מרס יגיע למעלה ה-15 במאזניים (אחרי שיבצע נסיגה) ב- 22.6.2014. אז זו בהחלט תהיה סגירת מעגל אסטרולוגית מעניינת, אם שחרורו יתבצע סביב יום זה.  בסוף יוני גם צדק/יופיטר עובר על האופק, מה שיכול להכניס מזל לחייו של פולארד.

עוד סגירת מעגל מעניינת יכולה להתרחש בין הקשר של מרקורי לנוגה/ונוס ומאדים. ביום שפולארד נעצר מרקורי בקידומים יצר צמידות לנוגה/ונוס וריבוע למאדים. בימים אלה ובשנה וחצי הקרובים מרקורי בסולר ארכ נמצא בצמידות לנוגה/ונוס ויוצר ריבוע למאדים.

בו בזמן אסור לנו להתעלם משבתאי/סטורן שעובר כרגע על הירח שלו ונכנס לנסיגה, מה שמאוד מחליש את הבריאות הפיזית והנפשית של פולארד ומהווה סכנה לבריאותו. גם הירח שלו בקידומים ובסולר ארכ שנמצאים בבית 6, ויוצרים מולות לכוכבים שלו בבית 12 כמו גם ריבוע לאורנוס שכרגע במעבר בטלה.

גם פלוטו שמתקרב לראש הדרקון שלו בבית 6 ויוצר מולות לצדק/יופיטר (שליט בית הבריאות שלו) ומתחיל נסיגה מתיש את גופו מאוד, ובזמן הקרוב גם צדק במעברים חוזר למיקומו, ומרחיב את הסכנה וניצב כתמרור אזהרה.

Back to list