אסטרולוגיה

סטורן בדלי והשפעתו

סטורן בדלי

בסוף דצמבר 2020 סטורן ויופיטר עוברים למזל דלי ומבשרים שינויים חשובים מאוד שימשכו עד תחילת מרץ 2023, הזמן שבו סטורן יעזוב את דלי. לעומתו יופיטר יעזוב את דלי כבר בסוף דצמבר 2021.
צמידות סטורן ויופיטר במזל דלי ב21 בדצמבר 2020 בשעה 20.00, מעבירה את כולנו לעידן החדש.
במהלכם של יופיטר וסטורן בדלי הם יצרו גם ריבוע לאורנוס בשור, מה שיזרז תהליכים במקרים מסוימים, ויתקע אותם באחרים.
המלחמה העיקרית תהיה בין החדש לישן, בין השמרנות לקידמה. צפויים מהפכות, הפגנות ורצון בשינוי הסטטוס קוו בהרבה מדינות.
אנחנו צפויים לחילופי שלטון בישראל (כמו שכתבתי כבר הרבה פעמים, זה יקרה במהלך 2021 סבירות שזה יהיה בחודש מרץ או ספטמבר) וגם בעולם יתחלפו מנהיגים בזה אחר זה. פוטין הודיע שהוא יפרוש בתחילת 2021, וסבירות גבוהה שגם אם ביידן יבחר, הוא צפוי לעזוב כבר בשנת 2021 ולאט לאט נשמע על עוד מנהיגים שמתחלפים.
מקום מכובד יהיה לנשים, צעירים ומיעוטים שיתפסו עמדות מפתח, ויסמלו את השינוי בין העולם הישן לחדש. וכמו כן סגנון הנהגת המדינות והמחוזות ישתנה.
הרבה בעלי מקצוע יגלו שהמקצוע שלהם נעלם מהעולם, ושאם לא יתאימו את עצמם לעולם החדש, לא יהיה להם קיום. אנא בדקו עם עצמכם איזה משוב אתם מקבלים בחודשים אלה מהיקום, בתחום המקצועי שלכם !
מאבק סמוי נוסף שיתרחש יהיה בין בדידות לחברתיות. יהיו ניסיונות לעורר את המודעות ש”בדידות הורגת” וגם מעודדת התאבדויות, מצד שני עידן המסכים הרגיל אותנו לתקשורת מרחוק. ואני צופה שמיקום הכוכבים שהזכרתי, יעלה את הנושא הזה למעלה ויציף אותו.
הבשורה הטובה היא שהאמת תהיה נר לרגלינו האנושות, ולא נוכל לסבול עוד שקרים, זיופים וחצאי אמיתות. כולנו נאזין ונראה למול עינינו את החוקים האוניברסאליים הבלתי כתובים, ומי שלא יצעד וימלא אחריהם, פשוט ירגיש מחוץ למעגל.
הרבה תגליות והמצאות יצאו לאור, ורובם אפילו יתקבלו בדרך אינטואיטיבית. צפי שגם חיסון לקורונה ימצא, אבל הוא כנראה לא ייתן מענה מלא, ונצטרך ללמוד לחיות לצידה עם חיים רגילים. זוהי תהיה שעתה היפה של המיסטיקה כל עוד היא מעוגנת ומקבלת חיזוק מהקרקע והחומר, ולא מנותקת ממנה.
הולך להיות נפלא

Back to list