נומרולוגיה

פירוש יום הלידה על פי הנומרולוגיה ימים 1-15

ילידי ה-1 בחודש

אדם עצמאי, אנליטי, דעתן ועקשן. הוא מתקשה לקבל הוראות מאחרים ומעדיף ללכת בדרכו שלו.

ילידי ה-2 בחודש

אדם אשר יודע להתפשר ולפשר ובד”כ פסיבי. מאוד אינטואיטיבי ובעל יכולת לחיזוי מצבים. הצד הנשי דומיננטי ולכן יהיה עדין, מתחשב ורגיש. יש לו יכולות להעריך את הדברים היפים בחיים.

ילידי ה-3 בחודש

אדם חברותי, בעל חוש הומור מפותח אשר יודע להצחיק את הסובבים אותו ודואג לרומם את רוחם. הוא יצירתי מאוד בדרך מחשבתו ובכל צעדיו. הוא אינו מתאים לתפקידים שגרתיים.

ילידי ה-4 בחודש

אדם ביקורתי, פרפקציוניסט, אשר חי את חייו ע”פ חוקים שהוא עצמו יצר. קשה לו עם שינויים ולעתים הוא אף ממש מקובע. הוא כנה וישיר ולכן עלול לרכוש לו אויבים ושונאים. יכולת אלתור טובה מאוד.

ילידי ה-5 בחודש

אדם חסר מנוחה, שונא שיגרה ובעל רצון לחופש ומרחב. עלול להיות מרחף. הוא בעל קסם אישי ורצון להיות אהוב ונערץ. בדרך כלל יהיה לו פתרון לכל בעיה. לעתים יהיה מפורסם.

ילידי ה-6 בחודש

אדם רגיש הרמוני וביקורתי. בדרך כלל יהיה אומנותי. המשפחה תעמוד בראש סדר העדיפויות שלו. יתכן ויתמקד בעסקים משפחתיים או ישרת את הציבור ע”י עבודה במערכות ציבוריות.

ילידי ה-7 בחודש

אדם רוחני בעל יכולת חשיבה אינטואיטיבית. בד”כ יתקשה לבטא את רגשותיו, מה שיקשה עליו ביצירת קשרים חברתיים. הוא חשדן מטבעו ולעתים אף יהיה חרדתי.

ילידי ה-8 בחודש

אדם סמכותי,יעיל, שאפתן וחומרני. בד”כ מנהיג מטבעו. יתנסה בחיים במגבלות הכוח והממון.

ילידי ה-9 בחודש

אדם נדיב והומאני בעל יכולת דיבור מרשימה, שרצונו להעביר מסר על מנת לשפר את העולם. עלול להיות אגרסיבי וכוחני, הן מבחינה מילולית והן פיזית. עליו לתרגל סליחה ואהבה ללא תנאי.

ילידי ה-10 בחודש

יכולות מנהיגות ודחף להצלחה. בעל מוח חריף ואנליטי. עלול להיות עקשן רכושני וקנאי.

ילידי ה-11 בחודש

אדם בעל השראה ואינטואיציה. עלול להיות רגיש מדי ונפגע בקלות. הרבה שינויים בחיים. עלולות להיווצר בעיות במערכות יחסים ופרידות. לרוב בעל כושר נבואי.

ילידי ה-12 בחודש

אדם רגיש, יצירתי ובעל יכולות חברתיות גבוהות. כושר ביטוי וכתיבה שיכולות להוביל לקריירה בתחומי הבמה. ה-1 במספר מדגיש את האינדיבידואליות והצורך לתת הוראות, וה-2 במספר מדגיש את יכולת ההקשבה והצורך ללמוד לחיות בשותפות.

ילידי ה-13 בחודש

אדם ביקורתי,אנליטי, אמוציונאלי ויצירתי בכל מעשיו. יש לו יכולת הקשבה מופלאה. הוא יסודי מאוד ושם לב לכל הפרטים.

ילידי ה-14 בחודש

אדם עצמאי בדעותיו, שהולך בדרכו שלו בלבד. הוא בעל מוסר עבודה גבוה, אך אם ישתעמם בעבודתו הצורך בחופש ומרחב יגברו.

ילידי ה-15 בחודש

אדם משפחתי, סימפטי, יצירתי ורגיש. הוא זקוק להכרה ולאישורים על מעשיו. למרות היותו משפחתי הוא זקוק לחופש ומרחב.

לקוח מתוך ספרי נומרולוגיה מעשית, את הספר ניתן לרכוש באתר.

הספר נומרולוגיה מעשית
סגור

הספר – נומרולוגיה מעשית

140.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

אודות ספרי נומרולוגיה מעשית, הספר המקיף ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 3.5 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לנומרולוגים, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. כאשר חיפשתי לקנות לעצמי ספר נומרולוגיה מקיף (ברמה ובעומק של ספרים שקיימים באסטרולוגיה), לא מצאתי בנמצא אף ספר כזה לא בארץ ולא בחו"ל. אני יוצאת מתוך הנחה שלא קיים ספר כזה, עקב רצון שלא לחשוף וללמד נומרולוגיה לעומק, תוך כדי חשיפת פרטים מלאים וסודות בנושא. ולכן החלטתי שאני אבנה ספר כזה, לכל אותם אלה שמתעניינים בתחום ומעוניינים ללמוד נומרולוגיה הלכה למעשה, ולהבין את התחום לעומקו דרך ספר כתוב. במהלך כתיבת הספר בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בספר זה. ולכן, רוב הספר משופע בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבספר שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת אך ורק בחומר שקיים בספר. ** אפשרות לרכוש את הספר שלי + משלוח עד הבית ב-190 ש"ח (משלוח יוצא בכל יום ראשון, ובד"כ לוקח עד 5 ימים מרגע המשלוח). *** מחיר הספר לאיסוף באופן עצמאי מביתי בחיפה - 140 ש"ח * הספר יוצא היום 24/1/2021 במהדורה החמישית שלו.

לספר נוספו משמעות המספרים 1-9 על פי המקורות והקבלה, וכן, הרחבה על ציר פיתגורס 3-5-7 כולל דוגמאות

 

Related Posts