נומרולוגיה

פירוש יום הלידה על פי הנומרולוגיה ימים 1-15

ילידי ה-1 בחודש

אדם עצמאי, אנליטי, דעתן ועקשן. הוא מתקשה לקבל הוראות מאחרים ומעדיף ללכת בדרכו שלו.

ילידי ה-2 בחודש

אדם אשר יודע להתפשר ולפשר ובד”כ פסיבי. מאוד אינטואיטיבי ובעל יכולת לחיזוי מצבים. הצד הנשי דומיננטי ולכן יהיה עדין, מתחשב ורגיש. יש לו יכולות להעריך את הדברים היפים בחיים.

ילידי ה-3 בחודש

אדם חברותי, בעל חוש הומור מפותח אשר יודע להצחיק את הסובבים אותו ודואג לרומם את רוחם. הוא יצירתי מאוד בדרך מחשבתו ובכל צעדיו. הוא אינו מתאים לתפקידים שגרתיים.

ילידי ה-4 בחודש

אדם ביקורתי, פרפקציוניסט, אשר חי את חייו ע”פ חוקים שהוא עצמו יצר. קשה לו עם שינויים ולעתים הוא אף ממש מקובע. הוא כנה וישיר ולכן עלול לרכוש לו אויבים ושונאים. יכולת אלתור טובה מאוד.

ילידי ה-5 בחודש

אדם חסר מנוחה, שונא שיגרה ובעל רצון לחופש ומרחב. עלול להיות מרחף. הוא בעל קסם אישי ורצון להיות אהוב ונערץ. בדרך כלל יהיה לו פתרון לכל בעיה. לעתים יהיה מפורסם.

ילידי ה-6 בחודש

אדם רגיש הרמוני וביקורתי. בדרך כלל יהיה אומנותי. המשפחה תעמוד בראש סדר העדיפויות שלו. יתכן ויתמקד בעסקים משפחתיים או ישרת את הציבור ע”י עבודה במערכות ציבוריות.

ילידי ה-7 בחודש

אדם רוחני בעל יכולת חשיבה אינטואיטיבית. בד”כ יתקשה לבטא את רגשותיו, מה שיקשה עליו ביצירת קשרים חברתיים. הוא חשדן מטבעו ולעתים אף יהיה חרדתי.

ילידי ה-8 בחודש

אדם סמכותי,יעיל, שאפתן וחומרני. בד”כ מנהיג מטבעו. יתנסה בחיים במגבלות הכוח והממון.

ילידי ה-9 בחודש

אדם נדיב והומאני בעל יכולת דיבור מרשימה, שרצונו להעביר מסר על מנת לשפר את העולם. עלול להיות אגרסיבי וכוחני, הן מבחינה מילולית והן פיזית. עליו לתרגל סליחה ואהבה ללא תנאי.

ילידי ה-10 בחודש

יכולות מנהיגות ודחף להצלחה. בעל מוח חריף ואנליטי. עלול להיות עקשן רכושני וקנאי.

ילידי ה-11 בחודש

אדם בעל השראה ואינטואיציה. עלול להיות רגיש מדי ונפגע בקלות. הרבה שינויים בחיים. עלולות להיווצר בעיות במערכות יחסים ופרידות. לרוב בעל כושר נבואי.

ילידי ה-12 בחודש

אדם רגיש, יצירתי ובעל יכולות חברתיות גבוהות. כושר ביטוי וכתיבה שיכולים להוביל לקריירה בתחומי הבמה. ה-1 במספר מדגיש את האינדיבידואליות והצורך לתת הוראות, וה-2 במספר מדגיש את יכולת ההקשבה והצורך ללמוד לחיות בשותפות.

ילידי ה-13 בחודש

אדם ביקורתי,אנליטי, אמוציונאלי ויצירתי בכל מעשיו. יש לו יכולת הקשבה מופלאה. הוא יסודי מאוד ושם לב לכל הפרטים.

ילידי ה-14 בחודש

אדם עצמאי בדעותיו, שהולך בדרכו שלו בלבד. הוא בעל מוסר עבודה גבוה, אך אם ישתעמם בעבודתו הצורך בחופש ומרחב יגברו.

ילידי ה-15 בחודש

אדם משפחתי, סימפטי, יצירתי ורגיש. הוא זקוק להכרה ולאישורים על מעשיו. למרות היותו משפחתי הוא זקוק לחופש ומרחב.

לקוח מתוך ספרי נומרולוגיה מעשית, את הספר ניתן לרכוש באתר.

ערכת נומרולוגיה מעשית – הספר + הקורס הדיגיטלי

2,400.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

הספר האהוב נומרולוגיה מעשית בהוצאה חדשה + קורס דיגיטלי שמתרגל אותו ♥  לרוכשים סדנת הקודים או סדנת המחזור הטיבטי מתנה ♥♥ לרוכשים בני מזל עקרב יוכלו לקבל את ההכוונה שלהם לשנה הקרובה לפי שלישונים ♥♥ אודות ערכת נומרולוגיה מעשית, ההערכה המקיפה ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 16 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לשולטים בשפת הנומרולוגיה, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. עם השנים הבנתי בצורך של אנשים שרוכשים את הספר נומרולוגיה מעשית, גם בקורס דיגיטלי נלווה שיתרגל עוד את הנלמד בספר. ולפי זה בניתי את ערכת נומרולוגיה מעשית שנותנת מענה מלא ללימוד הנומרולוגיה המעשית באופן עצמאי. במהלך כתיבת הערכה בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בערכה זו. ולכן, הערכה משופעת בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבערכה שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת בחומר שקיים בערכה זו.

מהדורה שישית ספטמבר 2023

*משלוחים יוצאים מדי יום שני ועלות משלוח הינה 50 ש"ח רכישת הערכה מאשרת שאתה מודע לתנאים המפורטים *הקורס הדיגיטלי בערכה היכרות עם הנומרולוגיה המעשית כולל מצגות שיוצגו באופן דיגיטאלי לליווי ההסברים בלבד.* *קוד כניסה ישלח עד 48 שעות* *הקורס הינו דיגיטלי ללמידה עצמית ואינו כולל ליווי. תנאי רכישת ערכת נומרולוגיה מעשית
  1. הקורס הדיגיטלי היכרות עם הנומרולוגיה המעשית מועבר על ידי אורלי רוזנברג, אסטרולוגית ונומרולוגית.
2. קניין רוחני וזכויות יוצרים זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של כל התכנים המועברים בקורס ובספר לרבות מצגות, תמונות, תוכן מקצועי, תרגילים, התנסויות, הקלטות, סרטונים (להלן : זכויות הקניין וזכויות היוצרים ) רובן ככולן, ללא יוצא מן הכלל שייכות לאורלי רוזנברג ומוחזקות אצלה באופן בלעדי. אין להשתמש בתכנים של הקורס או הספר, ו/או ללמד ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או לתעד ו/או לצלם ו/או להפיץ ו/או לעשות שימוש מסחרי ו/או להציג בפומבי בכל דרך כל תוכן מהתכנים אליהם נחשפת. אלא באישור מפורש של אורלי רוזנברג. 3. תוכן הקורס מועבר באמצעות הקלטה שצולמה מראש. הצפייה בקורס הינה באמצעות כניסה עם סיסמא אישית, שיהיה עליך לשמור אותה לעצמך בסודיות. 4. הינך אחראי באופן בלעדי על כל פעולה שתעשה מחשבונך. 5. השימוש והצפייה בתכנים אינם ניתנים להעברה בשום צורה. 6. הקורס יהיה פתוח לצפייה עד שנה מרגע הרכישה. ולאחר סיום השנה, לא תהיה גישה לתכני הקורס. 7. מרגע התשלום לא ניתן לבטל את הרכישה. ולא יינתן החזר כספי.    
Back to list

Related Posts