נומרולוגיה

פירוש יום הלידה על פי הנומרולוגיה ימים 16-31

ילידי ה-16 בחודש

אדם שליו, רוחני וחברותי. הוא בעל חשיבה אינטואיטיבית. יכול להתקיים אצלו קונפליקט בין האינטואיציה לבין ההיגיון והעובדות.

ילידי ה-17 בחודש

אדם בעל יכולות פיננסיות גבוהות. הוא מעולה במתן עצות יעילות וטובות עקב האינטואיציה החזקה שלו. הוא אנרגטי ולעתים אף יהיה ספורטאי מצטיין.

ילידי ה-18 בחודש

אדם בעל יכולת הבנת אנשים ומצבים, דבר אשר תורם לכריזמה ואינטליגנציה שקיימים אצלו כבר באופן ניכר מראש. יכולת זו גם מועילה לו במתן עצות יעילות. לעתים עלול להיות אגרסיבי. עשייה למען הכלל תרים אותו לגבהים והצלחה.

ילידי ה-19 בחודש

אדם בעל יכולת דיבור מרשימה. הוא מתקשה לקבל הוראות מאחרים. הוא רואה את העולם בצורה קיצונית ובצבעים של שחור ולבן, אין אמצע.

ילידי ה-20 בחודש

אדם אמוציונאלי ורגיש. יכולת לראות פרטים ולהכיל אנשים ומצבים. עלולה להופיע פסיביות וצורך לרצות. מערכות יחסים חשובות לו מאוד.

ילידי ה-21 בחודש

אדם רגיש, יצירתי ובעל רצון להתפשר. הוא זקוק ליופי ואסתטיקה סביבו. מטבעו אמוציונאלי ונוטה לערבב בין רגש והגיון, ולהגיב בצחוק או בכי. דמיון פורה שיכול להוביל לקריירה שדורשת יצירתיות.

ילידי ה-22 בחודש

אדם אידיאליסט, רגיש, אסתטי ולעתים ביקורתי. הוא מופעל ע”י רגש ולכן יגיב בשמחה מוגברת וצחוק מתגלגל או בכעס גדול ועצבות. יכולת לראות פרטים קטנים ולהוביל תהליכים. בד”כ מגיעים לעמדות מפתח.

ילידי ה-23 בחודש

אדם יצירתי, רגיש, אינטליגנט ובעל מחשבה מהירה. הוא זקוק לחופש ומרחב. עקב היצירתיות שלו ויכולת הצגת הדברים אפשרי לראות אותו מול קהל, אפילו כאיש מכירות.

ילידי ה-24 בחודש

אדם משפחתי, אינטליגנטי ורגיש. לעתים יהיה ביקורתי. יתכן וישרת את הציבור בעבור שכר גבוה שהולם את כישוריו. עלול להיות דוגמטי וצדקן.

ילידי ה-25 בחודש

אדם רוחני, רגיש ובעל אינטואיציה חזקה ונטייה לרחף.הוא אסתטי מאוד. זקוק לחופש ומרחב. כשרון לשפות.

ילידי ה-26 בחודש

אדם משפחתי, אופטימי ובעל צורך בהרמוניה. אסתטיקה חשובה לו מאוד. הוא רגיש וגאה ביותר ולכן נעלב בקלות. לעתים פתי מדי.

ילידי ה-27 בחודש

אדם רגיש ביותר. יתכן וחווה נטישה או פרידה בעבר שמקשה עליו לסמוך על אנשים בהווה. הוא ניחן ביכולת גבוהה להתמודד עם מכשולים ולהתגבר עליהם. לנשים יכולה להיות נטייה להשמנה.

ילידי ה-28 בחודש

אדם עצמאי, סמכותי, דומיננטי ובעל יכולות ניהול. הוא מתקשה לקבל הוראות מאחרים. לעתים ייטור טינה מהעבר ויתקוף בהווה. הוא רגיש ובעל יכולת לתת עצות יעילות. נדרשת זהירות לא להיות שתלטן וכופה מדי.

ילידי ה-29 בחודש

אדם רגיש, אינטליגנטי ובעל אינטואיציות חזקות. יש לו חוש נבואי והוא מנהיג באופיו. הוא בעל יכולת הבנה וגישור במצבים בעייתיים ומעולה במתן עצות יעילות וטובות.

ילידי ה-30 בחודש

אדם בעל חוש הומור מפותח, אשר מצחיק ומנעים את זמנם של האנשים סביבו. שיגרה ועבודה מונוטונית עלולים לדכא אותו. בדרך כלל יהיה בעל יכולות יצירתיות ותקשורתיות שיכולות להיות מנוצלות לעבודה מול קהל.

ילידי ה-31 בחודש

אדם ביקורתי, עקשן ואנליטי בעל כוח רצון חזק. הוא יצירתי בכל מעשיו. יש לו יכולת הקשבה מופלאה. הוא יסודי מאוד ושם לב לכל הפרטים. חברותי ונאמן למשפחתו, חבריו ומקום עבודתו.

לקוח מתוך ספרי נומרולוגיה מעשית, את הספר ניתן לרכוש באתר.

הספר נומרולוגיה מעשית
סגור

הספר – נומרולוגיה מעשית

140.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

אודות ספרי נומרולוגיה מעשית, הספר המקיף ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 3.5 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לנומרולוגים, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. כאשר חיפשתי לקנות לעצמי ספר נומרולוגיה מקיף (ברמה ובעומק של ספרים שקיימים באסטרולוגיה), לא מצאתי בנמצא אף ספר כזה לא בארץ ולא בחו"ל. אני יוצאת מתוך הנחה שלא קיים ספר כזה, עקב רצון שלא לחשוף וללמד נומרולוגיה לעומק, תוך כדי חשיפת פרטים מלאים וסודות בנושא. ולכן החלטתי שאני אבנה ספר כזה, לכל אותם אלה שמתעניינים בתחום ומעוניינים ללמוד נומרולוגיה הלכה למעשה, ולהבין את התחום לעומקו דרך ספר כתוב. במהלך כתיבת הספר בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בספר זה. ולכן, רוב הספר משופע בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבספר שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת אך ורק בחומר שקיים בספר. ** אפשרות לרכוש את הספר שלי + משלוח עד הבית ב-190 ש"ח (משלוח יוצא בכל יום ראשון, ובד"כ לוקח עד 5 ימים מרגע המשלוח). *** מחיר הספר לאיסוף באופן עצמאי מביתי בחיפה - 140 ש"ח * הספר יוצא היום 24/1/2021 במהדורה החמישית שלו.

לספר נוספו משמעות המספרים 1-9 על פי המקורות והקבלה, וכן, הרחבה על ציר פיתגורס 3-5-7 כולל דוגמאות

 

Related Posts