נומרולוגיה

פסגות נסתרות ואתגרים נסתרים מה הם מוסיפים לנו ?

הפסגות הנסתרות והאתגרים הנסתרים תוספת

פסגות נסתרות ואתגרים נסתרים מה הם מוסיפים לנו ?

פסגות ואתגרים הם הנושא המרכזי בנומרולוגיה שנותן לנו להבין את הסביבתיות, הציוויים, והמצבים שצפויים לנו במהלך החיים, ועם איזה מהיכולות והאיכויות שלנו נוכל להתמודד ולצלוח אותם.
כל בניית מפה נומרולוגית וייעוץ חייבים להכיל בתוכם את מירב ההתייחסות לפסגות והאתגרים.
אך הפסגות והאתגרים לא מגלים לנו את מלוא התמונה, ולא מספיק ממקדים אותנו בסיטואציות שאיתם נצטרך להתמודד במהלך כל פסגה. ולכן כעזרה אני משתמשת בפסגות והאתגרים הנסתרים.
כיצד למצוא את הפסגות והאתגרים הנסתרים זה מוסבר היטב בספרי נומרולוגיה מעשית, החל מההוצאה השנייה משנת 2014 (שהוא הספר היחיד בעולם שמסביר את נושא הפסגות והאתגרים הנסתרים), ובעקבות כך שנומרולוגים רבים למדו את הנושא מהספר שלי, כיום למעלה מ70% ממורי הנומרולוגיה בארץ מלמדים את נושא הפסגות והאתגרים הנסתרים בקורס שלהם.

ולענייננו בואו נראה מה הפסגות והאתגרים הנסתרים מוסיפים לנו, ואדגים גם שבלעדיהם היה לנו הרבה פחות מידע.

כדוגמא ראשונה ניקח את קיילי ג’נר

ניתוח נומרולוגי קיילי ג'נר
צילומים מתוך סרטונים בערוץ היוטיוב של kylie jenner

10.8.1997

הפסגה הראשונה של קיילי 9 והאתגר 7

שמספרים לנו בהתאם לנתוני המפה של קיילי, שבשנים שהפסגה והאתגרים משפיעים, היא בעלת חלומות ואידיאלים רבים שאותם היא רוצה להוציא לפועל. יש לה יכולת לראות למרחקים ארוכים, וראייה על חושית של מצבים, ולכן תוכל לזהות בקלות טרנדים, ולנצל אותם לטובתה. היא מעולה בתכנון אסטרטגיה, ובעלת יכולות יצירתיים. לצד זה היא מחפשת בד”כ תהילה רגשית שתתבטא גם בכסף מעשי ופרנסה גבוהה.
זהו שילוב שמעודד פעילויות ספורטיביות שונות.
יש בה רצון לבטא את הקול האישי שלה ולהעביר מסרים לעולם דרך ערוץ רוחני/יצירתי/טיפולי ולמצות את הכישורים שלה ככל האפשר. במקרה של הנתונים והתכונות שלה יש לה גם יכולת להגיע לפרסום ועושר רב.
בצד השלילי זהו שילוב שעלול לעורר רכילות כנגדה, התמכרויות, חרדות ורגישות רבה, ופחד מאיבוד שליטה.

ואם נרצה להבין ולמקד יותר את הנתיב של קיילי בזמנים אלה נעזר בפסגות ובאתגרים הנסתרים

הפסגה הנסתרת הראשונה של קיילי 7 והאתגר הנסתר 6
זה מלמד על תחום עניין או תחביב משפחתי משותף, ויכולת ליצירה/טיפול/רוחניות משפחתית יחד.
עלול להיות משהו חשאי/נסתר שקשור לחיי הזוגיות והמשפחה.

אז כפי שאתם רואים רק בזכות הפסגות והאתגרים הנסתרים נוכל לראות שקיילי מתפרסמת יחד עם משפחתה, כשלכולם תחביב משותף ריאליטי משפחתי.
לקיילי יש משהו נסתר מאוד במשפחתה שנוגע לאביה ברוס שהסתיר את זהותו המינית ועבר ניתוח לשינוי מין לאישה בשנים האחרונות.
כמו כן חיי הזוגיות שלה עצמה לא יציבים ויש שם הרבה סודות והסתרות שיוצאים כל הזמן לאור.

כדוגמא שנייה ניקח את  קנדל ג’נר

ניתוח נומרולוגי קנדל ג'נר

3.11.1995

הפסגה הראשונה של קנדל 5 והאתגר 1

שמספרים לנו בהתאם לנתוני המפה של קנדל, שבשנים שהפסגה והאתגרים משפיעים יש לה הבטחה לפרסום רב ותהילה אם תדע לכוון ולנהל אותם למקצועות ולתחומי עיסוק שתוכל לקצור מהם פרסום ותהילה ולבטא בהם את הייחודיות האישית שלה. הפרסום כאן יכול להגיע למימדים עולמיים.
זהו שילוב שמבטיח הומור עצמי ויכולת שלה לצחוק על עצמה יחד עם אחרים, מה שמעניק לה יכולות טובות להשתלבות חברתית.
התקשורת שלה מיטבית, מלאה בשמחת חיים, קסם אישי וקרינה, שמועיל מאוד ליחסי ציבור ורצון של אחרים לעבוד איתה.
מכיוון שסיכוי גבוה שאנשים ירצו לעבוד איתה לאורך פסגה זו, היא תוכל לאחד קשרים עם אחרים, יחד עם פיזור האנרגיה היצירתית שלה, והפגנת הכישרונות הייחודיים לה. וגם לא יהיה ניתן לפספס את האינטליגנציה הגבוהה שלה.
השילוב מראה על אישה חזקה שעומדת על שלה, ואינה תלויה באף אחד ומכוונת לעבר תוצאות תכליתיות.
צפוי לה במהלך הפסגה והאתגר לפחות ילד אחד.

ואם נרצה להבין ולמקד יותר את הנתיב של קנדל בזמנים אלה נעזר בפסגות ובאתגרים הנסתרים

הפסגה הנסתרת הראשונה של קיילי 6 והאתגר הנסתר 8

מה שמראה על עסקים משפחתיים משותפים, ומשפחה עם כוח ויכולת לעושר רב.
אתגרים עלולים להופיע בתחום המשפחתי, והיא עלולה לוותר ולהקריב משהו ממנה לטובת משפחתה.
למרות רצונה לייצר משפחה ולהיות בקשרים שמעניקים לה ביטחון ויציבות, היא עלולה לחוות קשיים לא מעטים בחיי האהבה שלה, ולפעול כנגד עצמה.

אז כפי שאתם רואים רק בזכות הפסגות והאתגרים הנסתרים נוכל לראות שקנדל מייצרת עסקים משפחתיים משותפים עם אמא ואחיותיה. וכיום הם משפחה עם כוח ועושר רב.
לקנדל יש אמא שתלטנית ואבא ברוס שהסתיר את זהותו המינית ועבר ניתוח לשינוי מין לאישה בשנים האחרונות.
כך שאתגרים לא חסרים שם.
כמו כן חיי הזוגיות שלה עצמה עד כה לא סובלים מיציבות כמו שהיא אולי הייתה רוצה, והיא מחליפה כל הזמן בני זוג. במהלך הפסגה הראשונה הזו שרק החלה, היא תמצא את המיסטר רייט שלה, ותצטרך לבנות איתו בסיס יציב ואיתן מול הרוחות שינשבו עליהם.

הספר נומרולוגיה מעשית
סגור

הספר – נומרולוגיה מעשית

140.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

אודות ספרי נומרולוגיה מעשית, הספר המקיף ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 3.5 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לנומרולוגים, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. כאשר חיפשתי לקנות לעצמי ספר נומרולוגיה מקיף (ברמה ובעומק של ספרים שקיימים באסטרולוגיה), לא מצאתי בנמצא אף ספר כזה לא בארץ ולא בחו"ל. אני יוצאת מתוך הנחה שלא קיים ספר כזה, עקב רצון שלא לחשוף וללמד נומרולוגיה לעומק, תוך כדי חשיפת פרטים מלאים וסודות בנושא. ולכן החלטתי שאני אבנה ספר כזה, לכל אותם אלה שמתעניינים בתחום ומעוניינים ללמוד נומרולוגיה הלכה למעשה, ולהבין את התחום לעומקו דרך ספר כתוב. במהלך כתיבת הספר בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בספר זה. ולכן, רוב הספר משופע בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבספר שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת אך ורק בחומר שקיים בספר. * מחיר הספר כולל משלוח דואר רשום - 169 ש"ח  (משלוח יוצא בכל יום ראשון, ומניסיון עד 3 שבועות זמן אספקה, עכב עיכובים לעתים של דואר ישראל) ** אפשרות לרכוש את הספר שלי + משלוח עד הבית ב-190 ש"ח (משלוח יוצא בכל יום ראשון, ובד"כ לוקח עד 5 ימים מרגע המשלוח). *** מחיר הספר לאיסוף באופן עצמאי מביתי בחיפה - 140 ש"ח * הספר יוצא היום 24/1/2021 במהדורה החמישית שלו.

לספר נוספו משמעות המספרים 1-9 על פי המקורות והקבלה, וכן, הרחבה על ציר פיתגורס 3-5-7 כולל דוגמאות