נומרולוגיה

פסגות נסתרות ואתגרים נסתרים מה הם מוסיפים לנו ?

הפסגות הנסתרות והאתגרים הנסתרים תוספת

פסגות נסתרות ואתגרים נסתרים מה הם מוסיפים לנו ?

פסגות ואתגרים הם הנושא המרכזי בנומרולוגיה שנותן לנו להבין את הסביבתיות, הציוויים, והמצבים שצפויים לנו במהלך החיים, ועם איזה מהיכולות והאיכויות שלנו נוכל להתמודד ולצלוח אותם.
כל בניית מפה נומרולוגית וייעוץ חייבים להכיל בתוכם את מירב ההתייחסות לפסגות והאתגרים.
אך הפסגות והאתגרים לא מגלים לנו את מלוא התמונה, ולא מספיק ממקדים אותנו בסיטואציות שאיתם נצטרך להתמודד במהלך כל פסגה. ולכן כעזרה אני משתמשת בפסגות והאתגרים הנסתרים.
כיצד למצוא את הפסגות והאתגרים הנסתרים זה מוסבר היטב בספרי נומרולוגיה מעשית, החל מההוצאה השנייה משנת 2014 (שהוא הספר היחיד בעולם שמסביר את נושא הפסגות והאתגרים הנסתרים), ובעקבות כך שנומרולוגים רבים למדו את הנושא מהספר שלי, כיום למעלה מ70% ממורי הנומרולוגיה בארץ מלמדים את נושא הפסגות והאתגרים הנסתרים בקורס שלהם.

ולענייננו בואו נראה מה הפסגות והאתגרים הנסתרים מוסיפים לנו, ואדגים גם שבלעדיהם היה לנו הרבה פחות מידע.

כדוגמא ראשונה ניקח את קיילי ג’נר

ניתוח נומרולוגי קיילי ג'נר
צילומים מתוך סרטונים בערוץ היוטיוב של kylie jenner

10.8.1997

הפסגה הראשונה של קיילי 9 והאתגר 7

שמספרים לנו בהתאם לנתוני המפה של קיילי, שבשנים שהפסגה והאתגרים משפיעים, היא בעלת חלומות ואידיאלים רבים שאותם היא רוצה להוציא לפועל. יש לה יכולת לראות למרחקים ארוכים, וראייה על חושית של מצבים, ולכן תוכל לזהות בקלות טרנדים, ולנצל אותם לטובתה. היא מעולה בתכנון אסטרטגיה, ובעלת יכולות יצירתיים. לצד זה היא מחפשת בד”כ תהילה רגשית שתתבטא גם בכסף מעשי ופרנסה גבוהה.
זהו שילוב שמעודד פעילויות ספורטיביות שונות.
יש בה רצון לבטא את הקול האישי שלה ולהעביר מסרים לעולם דרך ערוץ רוחני/יצירתי/טיפולי ולמצות את הכישורים שלה ככל האפשר. במקרה של הנתונים והתכונות שלה יש לה גם יכולת להגיע לפרסום ועושר רב.
בצד השלילי זהו שילוב שעלול לעורר רכילות כנגדה, התמכרויות, חרדות ורגישות רבה, ופחד מאיבוד שליטה.

ואם נרצה להבין ולמקד יותר את הנתיב של קיילי בזמנים אלה נעזר בפסגות ובאתגרים הנסתרים

הפסגה הנסתרת הראשונה של קיילי 7 והאתגר הנסתר 6
זה מלמד על תחום עניין או תחביב משפחתי משותף, ויכולת ליצירה/טיפול/רוחניות משפחתית יחד.
עלול להיות משהו חשאי/נסתר שקשור לחיי הזוגיות והמשפחה.

אז כפי שאתם רואים רק בזכות הפסגות והאתגרים הנסתרים נוכל לראות שקיילי מתפרסמת יחד עם משפחתה, כשלכולם תחביב משותף ריאליטי משפחתי.
לקיילי יש משהו נסתר מאוד במשפחתה שנוגע לאביה ברוס שהסתיר את זהותו המינית ועבר ניתוח לשינוי מין לאישה בשנים האחרונות.
כמו כן חיי הזוגיות שלה עצמה לא יציבים ויש שם הרבה סודות והסתרות שיוצאים כל הזמן לאור.

כדוגמא שנייה ניקח את  קנדל ג’נר

ניתוח נומרולוגי קנדל ג'נר

3.11.1995

הפסגה הראשונה של קנדל 5 והאתגר 1

שמספרים לנו בהתאם לנתוני המפה של קנדל, שבשנים שהפסגה והאתגרים משפיעים יש לה הבטחה לפרסום רב ותהילה אם תדע לכוון ולנהל אותם למקצועות ולתחומי עיסוק שתוכל לקצור מהם פרסום ותהילה ולבטא בהם את הייחודיות האישית שלה. הפרסום כאן יכול להגיע למימדים עולמיים.
זהו שילוב שמבטיח הומור עצמי ויכולת שלה לצחוק על עצמה יחד עם אחרים, מה שמעניק לה יכולות טובות להשתלבות חברתית.
התקשורת שלה מיטבית, מלאה בשמחת חיים, קסם אישי וקרינה, שמועיל מאוד ליחסי ציבור ורצון של אחרים לעבוד איתה.
מכיוון שסיכוי גבוה שאנשים ירצו לעבוד איתה לאורך פסגה זו, היא תוכל לאחד קשרים עם אחרים, יחד עם פיזור האנרגיה היצירתית שלה, והפגנת הכישרונות הייחודיים לה. וגם לא יהיה ניתן לפספס את האינטליגנציה הגבוהה שלה.
השילוב מראה על אישה חזקה שעומדת על שלה, ואינה תלויה באף אחד ומכוונת לעבר תוצאות תכליתיות.
צפוי לה במהלך הפסגה והאתגר לפחות ילד אחד.

ואם נרצה להבין ולמקד יותר את הנתיב של קנדל בזמנים אלה נעזר בפסגות ובאתגרים הנסתרים

הפסגה הנסתרת הראשונה של קיילי 6 והאתגר הנסתר 8

מה שמראה על עסקים משפחתיים משותפים, ומשפחה עם כוח ויכולת לעושר רב.
אתגרים עלולים להופיע בתחום המשפחתי, והיא עלולה לוותר ולהקריב משהו ממנה לטובת משפחתה.
למרות רצונה לייצר משפחה ולהיות בקשרים שמעניקים לה ביטחון ויציבות, היא עלולה לחוות קשיים לא מעטים בחיי האהבה שלה, ולפעול כנגד עצמה.

אז כפי שאתם רואים רק בזכות הפסגות והאתגרים הנסתרים נוכל לראות שקנדל מייצרת עסקים משפחתיים משותפים עם אמא ואחיותיה. וכיום הם משפחה עם כוח ועושר רב.
לקנדל יש אמא שתלטנית ואבא ברוס שהסתיר את זהותו המינית ועבר ניתוח לשינוי מין לאישה בשנים האחרונות.
כך שאתגרים לא חסרים שם.
כמו כן חיי הזוגיות שלה עצמה עד כה לא סובלים מיציבות כמו שהיא אולי הייתה רוצה, והיא מחליפה כל הזמן בני זוג. במהלך הפסגה הראשונה הזו שרק החלה, היא תמצא את המיסטר רייט שלה, ותצטרך לבנות איתו בסיס יציב ואיתן מול הרוחות שינשבו עליהם.

ערכת נומרולוגיה מעשית – הספר + הקורס הדיגיטלי

1,997.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

הספר האהוב נומרולוגיה מעשית בהוצאה חדשה + קורס דיגיטלי שמתרגל אותו ♥  אודות ערכת נומרולוגיה מעשית, ההערכה המקיפה ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 16 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לשולטים בשפת הנומרולוגיה, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. עם השנים הבנתי בצורך של אנשים שרוכשים את הספר נומרולוגיה מעשית, גם בקורס דיגיטלי נלווה שיתרגל עוד את הנלמד בספר. ולפי זה בניתי את ערכת נומרולוגיה מעשית שנותנת מענה מלא ללימוד הנומרולוגיה המעשית באופן עצמאי. במהלך כתיבת הערכה בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בערכה זו. ולכן, הערכה משופעת בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבערכה שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת בחומר שקיים בערכה זו.

מהדורה שישית ספטמבר 2023

*משלוחים יוצאים מדי יום שני ועלות משלוח הינה 50 ש"ח רכישת הערכה מאשרת שאתה מודע לתנאים המפורטים *הקורס הדיגיטלי בערכה היכרות עם הנומרולוגיה המעשית כולל מצגות שיוצגו באופן דיגיטאלי לליווי ההסברים בלבד.* *קוד כניסה ישלח עד 48 שעות* *הערכה הינה ללמידה עצמית ואינה כוללת ליווי. תנאי רכישת ערכת נומרולוגיה מעשית
  1. הקורס הדיגיטלי היכרות עם הנומרולוגיה המעשית מועבר על ידי אורלי רוזנברג, אסטרולוגית ונומרולוגית.
2. קניין רוחני וזכויות יוצרים זכויות הקניין הרוחני וזכויות היוצרים של כל התכנים המועברים בקורס ובספר לרבות מצגות, תמונות, תוכן מקצועי, תרגילים, התנסויות, הקלטות, סרטונים (להלן : זכויות הקניין וזכויות היוצרים ) רובן ככולן, ללא יוצא מן הכלל שייכות לאורלי רוזנברג ומוחזקות אצלה באופן בלעדי. אין להשתמש בתכנים של הקורס או הספר, ו/או ללמד ו/או להעתיק ו/או לפרסם ו/או לתעד ו/או לצלם ו/או להפיץ ו/או לעשות שימוש מסחרי ו/או להציג בפומבי בכל דרך כל תוכן מהתכנים אליהם נחשפת. אלא באישור מפורש של אורלי רוזנברג. 3. תוכן הקורס מועבר באמצעות הקלטה שצולמה מראש. הצפייה בקורס הינה באמצעות כניסה עם סיסמא אישית, שיהיה עליך לשמור אותה לעצמך בסודיות. 4. הינך אחראי באופן בלעדי על כל פעולה שתעשה מחשבונך. 5. השימוש והצפייה בתכנים אינם ניתנים להעברה בשום צורה. 6. הקורס יהיה פתוח לצפייה עד שנה מרגע הרכישה. ולאחר סיום השנה, לא תהיה גישה לתכני הקורס. 7. מרגע התשלום לא ניתן לבטל את הרכישה. ולא יינתן החזר כספי.    
Back to list