נומרולוגיה

ריבוע/רשת פיתגורס

ריבוע רשת פיתגורס

ריבוע/רשת פיתגורס

השנה היא 2008, אני יושבת וכותבת את הספר שלי נומרולוגיה מעשית. כבר למדתי בקורס את נושא ריבוע פיתגורס וגם נחשפתי לחומרים נוספים בנושא, ועדיין לא מצאתי את אותו דיוק שהיה לדעתי אפשר להגיע אליו מריבוע זה.
אז החלטתי שאם אין שם חומרים בחוץ, אני אמצע לזה פתרון של תוכן שלי מבפנים, ביצעתי חקירות והתאמות רבות, ואז בינגו !! הגעתי להגדרה מדויקת של כל מספר בריבוע במילה אחת מדויקת שלי, ומכאן הכול התחבר.
ריבוע פיתגורס מתאר את מאווי הנפש פנימה ואת ההנעות לפעולה או אי פעולה. דרכו גם ניתן לראות את דרך החשיבה וההתאמה.
יש חשיבות עצומה גם כאשר אין לנו ציר שלם, וזה אומר ששלושת המספרים שמרכיבים ציר חסרים.

ריבוע/רשת פיתגורס

אז כיצד נתרגם תאריך לידה לשימוש בריבוע פיתגורס ?

ניקח את התאריך 20.4.1985

חץ פיתגורס 1-5-9

*** חץ הפיתגורס המודגש שלנו הוא 1-5-9 ***

1,5,9 הוא ציר החלטיות/נחישות = מדובר לרוב באדם בעל יוזמה וסבלנות. יש לו יכולת ביצועית בהרבה תחומים שנעשית ביעילות. כאשר הוא לוקח על כתפיו משימה או תוכנית הוא ישלים אותה. קיים בו כוח רצון חזק, כוח הישרדות ויכולת התמודדות עם קשיים.
הוא מאופיין בהתמדה בדרכו ונחישות כנגד התנגדויות. לעתים הוא עלול לפעול ולהתעקש בדרכו, למרות המחיר הגבוה שיידרש, ולנחול אכזבה בסופו של דבר.
הציר הזה יכול להתאים לאנשי עסקים קטנים מצליחים או מקצועות כאלה שנדרשים להעביר מסרים דרך תקשורת מילולית או כתובה או יצירה.
אם החץ מורכב משני מספרי 1 אז המיקוד ההחלטי יהיה של ביטוי האגו. אם הוא מורכב משני 5 אז רחמים יהיו המניע העיקרי, או ביטוי חופשי של רגשות. אם יהיה מורכב משני 9 אז המיקוד יהיה שאפתנות או הגשמת אידיאלים (אם שאר המספרים פיזיים אז המיקוד הוא שאפתנות. ואם הם רוחניים אז אידיאליזם).

מקצועות שיתאימו לציר :  מקצועות של ניהול, וכן יכולת הקמת עסקים או פרויקטים בכל תחום, מקצועות עם דגש על תקשורת והעברת מסרים.

מפורסמים :
נוחי דנקנר 13.11.1954
מרתין לותר קינג – 15.1.1929
אוליבר סטון – 15.6.1946

המוקש של ציר –  היזהר ממה שאתה רוצה ומבקש, לפעמים זה נגד טובתך.

– כאשר אין 1,5,9 ויתור/הססנות = חוסר סבלנות שמביא לויתור מהיר. חוסר מוטיבציה. התנגדות לשינויים הכרחיים. היכנעות לתנאים וחוסר רצון להתקדם.
האינטואיציה והפרקטיות פועלים בנפרד, ולכן אין פרודקטיביות, דברים נדחים ולא מבוצעים, ונוצרת סחבת.

פירוט נרחב על ריבוע/רשת פיתגורס וכל סוגי החצים בה, נמצאים בספרי נומרולוגיה מעשית. את הספר ניתן לרכוש באתר.

                  

Related Posts