נומרולוגיה

שביל גורל מספר 2

שביל גורל מספר 2

כל מספר יכול להופיע כיום לידה, חודש לידה, שנת לידה או שביל גורל. מיקום המספר בתאריך ייתן לו את משמעותו. וכמו שתוכלו לראות בתמונה למטה, כל מיקום הוא בעל משמעות שונה בהתפתחות הנשמה. זהו חומר נומרולוגי ייחודי שפיתחתי לקראת הקורס הדיגיטלי שלי בנומרולוגיה שיושק בקרוב (צפי יוני 2022)

דוגמא לתאריך שנותן שביל גורל מספר 2

2.9.1980
2+9+1+9+8+0 = 29 = 2
*המאמר יעסוק בשביל גורל 2 בכלליות, יש עומק ומשמעות נוספת לפי המספרים שמרכיבים את שביל גורל 2 שבמקרה הזה הוא 29 לעומת 11,20,38,47

שביל גורל מספר 2

שביל גורל מספר 2 הוא האור המדויק שהעולם זקוק לו. אבל כדי שיפיץ את האור הזה ונזכה בו בשלמותו, עליו לעבור כמה אתגרים.
האתגרים העיקריים שלו :

מספר 2 בשביל הגורל שם דגש על הילדות והמשפחה, המקור והשורשים, נשיות, שיתוף פעולה ושותפויות, פסיביות והקשבה. כל התת מודע הוא הממלכה של מספר 2. השפעת התת מודע כאן עלולה להיות חזקה דיה כדי לשלוט בהתנהגות מבלי להיראות.
עוד נושאים שמשתייכים ל-2 כאן הינם הזנה, רחם ואימהות.
אצל רוב האנשים בשביל גורל זה, יש אתגרים בתחושת הביטחון הפנימי רגשי. ומצבי נפש כמו דיכאון, חרדות, פחדים ודפרסיה לא נדירים במיקום זה, ובמיוחד נדנדה במצבי הרוח. לעתים אפילו מחלות נפש.
האם של בעל מספר 2 כאן, והיחסים איתה הם הגורמים הראשונים שעלינו לבחון בבואנו לקבל תמונה מלאה של בעל שביל גורל 2. כי שם טמון הבסיס הראשוני להבנת התמונה.
שביל גורל מספר 2 יהיה קשור בעבותות למשפחתו, למוצאו ומקום הולדתו ואלה הזרעים החזקים שיפעילו אותו בתת מודע. קשר זה יהיה סימביוטי ומאוחד או שהוא ישנא את כל מה שקשור במוצאו ומשפחתו או שהיחס כלפיהם יהיה קריר ומנותק. ובמידה והיחסים בינו לבין משפחתו ומוצאו לא היו מלוכדים, תמיד יהיה בידיהם המתג שיוכל להפעיל אותו רגשית, ולא יאפשר לו להישאר בעמדת אדישות כלפיהם. רגעי הילדות במחיצתם הוטבעו אצלו לתמיד בתת מודע, מכיון שמשהו מאוד חשוב שהיה נחוץ להתפתחותו הנפשית והרגשית היה חסר לו בילדותו, ומכאן התפתח משהו בלתי מאוזן. הרבה פעמים יתורגם חוסר איזון זה לרצון לרכוש קרקע/בית על מנת לזכות בביטחון פיזי אם לא רגשי.
התלות המסיבית שלו בסביבה ובתגובות שלה אליו, והדימוי העצמי שלו שתמיד יתבסס בהתאם למישהו אחר (מספר 2 אינו מאיר מעצמו אלא תמיד מחזיר את האור שאותו הוא קיבל), יתבטאו בכאבי גדילה, והכאבים יהיו עצומים וגדולים יותר בהתאם ליחסי תלותו באחרים.
במידה והבסיס הרגשי והביטחון הפנימי מהבית והשורשים לא היה יציב, יהיה כאן קושי אמיתי לצור קשרים רגשיים קרובים, שכן יש סיכוי שנוצר אצלם חוסר אמון כלפי כל אינטימיות רגשית. בייחוד זו הקשורה במצבים של בית, משפחה והמשכיות. באותו זמן ממש יש גם ערגה וכיסופים לקשר/עוגן יציב, בטוח וקבוע ובעיקר מוחשי בחיי הרגש. האדם כאן לרוב גם יודע וער לקוטביות שמתחוללת בתוכו. במקרים קיצוניים אצל נשים, תהיה התנגדות כלפי גברים בכלל (שכיח למצוא כאן אימהות יחידניות). ואילו הגברים ידחו וידחו את מועד הגשמת הזוגיות/משפחתיות שלהם (ואת זה נצטרך לבחון ביחס לשאר המספרים ושילובי הפסגות והאתגרים).
לרוב שביל גורל זה  מעיד על אנשים שהגיעו מגלגול אחד לפחות בו היו מוכרים, ובעלי תדמית ציבורית משפיעה. ולכן להרבה מהם יופיעו בגלגול זה געגועים לאותה תחושה של להיות מוכרים ומשפיעים, או/גם משיכה וכבוד לאנשים חזקים, במיוחד נשים חזקות.
למרות התשוקה העזה להיות בעל מקצוע חופשי ואדון לעצמו, בעל שביל גורל זה הרבה פעמים יהיה מספר 2 בעבודתו (אבל אחד שעל פיו דברים נקבעים). הוא יהיה כזה עקב אי יכולתו לקחת פיקוד ולהחצין זאת או עקב קשיים ביחסים בעבודה (לרוב בגלל רגישותו הרבה ומושפעותו מדעתם של אחרים). אחרים עם שביל גורל 2 שבהתאם למספרים האחרים במפתם יחד עם שילובי הפסגות והאתגרים יעידו על יכולת לנהל, יוכלו לצאת לדרך עצמאית או ניהולית ואף להיות מובילי דעה ובעלי השפעה.
בד”כ יצטרפו לכאן גם אתגרים בנושאי הזנה, רחם ואימהות.
במפה של גבר, מספר 2 בשביל גורל יסמל לנו את דחף ועיקרון הנשיות שלא הוגשם בגלגולים הקודמים. במיוחד שאלה חשובה תהיה האם אותו גבר יוכל להגשים את תפקיד האימהות במידה ויהיו לו ילדים והאם תעלם מחייהם מסיבה כלשהי? כשהתמרה גבוהה כאן של גבר תהיה היכולת לבטא את הצד הנשי והרך לצד הגברי והיוזם. ובעיקר פיתוח יכולות של טיפוח, הזנה וטיפול בילדים ונשים.
אצל נשים יוכלו להגיע אתגרים שקשורים בהזנה (אנורקסיה והפרעות אכילה) כשהתמרה כאן תוכל להתבצע דרך עיסוק במזון (שף, דיאטן, ריפוי באמצעות תזונה). כמו כן יוכלו להופיע אתגרים בתחום הרחם ואימהות, שגם כאן התמרה תוכל להתגלם בטיפול פיזי בילדים ונשים בהריון.
על מנת להגיע למימוש עצמי והגשמה בעל שביל גורל 2, צריך להבין שהוא חייב לנתק את התלות הרגשית שלו בפידבקים שמגיעים מהסביבה, ובמיוחד המעגל הקרוב, ולמצוא את מציאותו בתוך עצמו, ולצור תחושת ביטחון פנימי וקבלה עצמית המבוססת על ידי הבנת המקור האמיתי שלו. לאחר שיצור בתוכו מבנה פנימי יציב ואיתן, יהיה מוכן בשלמות לאתגרי החיים, ולא יוכל להתערער או להיהרס מנסיבות חיצוניות.
כדי לבחון האם בעל מספר 2 בשביל הגורל נמצא במסלול צמיחה משמעותית, יש לבדוק איזונים (מילת המפתח של 2 ) :
1. איזון בין הצדדים הגברי והנשי שבטבעו. במידה ויבחר להישאר רק בצד הנשי והפסיבי בלי לאזנו בצד הגברי והאקטיבי, לעולם לא יוכל להגיע למימוש הכי גבוה שלו.
2 איזון בין נתינה לאחרים ובין האחריות לא להזניח את הנתינה והדאגה לעצמו. רצונו של ה-2 לעזור והקו המנחה שלו לעשייה נדרשת, מעביר אותו פעמים רבות מנתינה מרצון לשעבוד, ועל כן אחרי שמצא את הסנטר והמקור של עצמו, הוא חייב לפעול על פי מה שליבו ורגשותיו מנחים אותו, כי אם יגיע שוב למצבי שעבוד הוא ייסוג די מהר לחוסר שיתוף פעולה והתנגדות עיקשת.
3. החופש והחירות להגיד “לא מתאים לי!” “לא מעונין!” זה חוק קיומי חשוב בדרך של מספר 2 לחירות אמיתית, ולהצבת גבולות ברורים.
שביל גורל 2 מתקדם קרמתית על ידי תהליך של משמעת ושליטה רגשית, שמביאים התפתחות של ניתוק אישי מחוויה ותגובה. כלומר, התבוננות על אנשים, תהליכים וגורמים במנותק ממה שאנו מרגישים כלפיהם. הסרת דעות קדומות, הסרת השפעות משפחתיות, והתייחסות מתוך יציבות פנימית, והסתכלות על דברים כפי שהם.

דרכים שיעזרו לך להגיע למימוש עצמי :
* השיעור שלך לא לקחת שום סיטואציה ומילים באופן אישי. ולנסות לא להגיע להצפה רגשית.
* זכור שהראייה שלך הינה סובייקטיבית ואתה הרבה יותר אהוב ממה שאתה מרגיש.
* אל תיתן לאחרים לתפוס עלייך יתרון. אתה טוב ומוכשר לא פחות מאף אחד אחר.
* החלט שאתה בונה את סיפור חייך, בלי קשר לחוויות העבר ומה שאחרים חושבים עלייך. האור שלך חסר בעולם, ואתה היחיד שיכול להאיר איתו !
* השאר את העבר, בעבר! יש לך יכולת התחדשות ובנייה מחדש.
* השקט את המחשבות והתרכז במה שנאמר.
*התחבר/י לכוח הנשי, זו האנרגיה שבאת להקרין בחוזקה.
* שחרר חפצים ומצבים שכבר לא משרתים אותך. יש לך נטייה להיתקע ולא לשחרר.
* האמפטיה שלך היא משהו שטבוע בך מלידה, השתמש בה גם לבחירת מקצוע שייתן לה מקום.
* אם תשלוט באיזון הרגשי שלך, תוכל להפעיל את החוש הנבואי שבורכת בו, ולכוון על פיו את עתידך.
* שים את הפוקוס על עצמך! ותן כבוד לרגשותייך. ואל תחשוש תמיד לבטא אותם בכנות. זו הדרך היחידה לחיות בנאמנות לעצמך.
* למרות החשש הגדול שלך מדחייה חברתית, נסה לצור מעורבויות חברתית רבות. כל ניצחון קטן כזה במישור החברתי, יגדיל ויעזור לכם בבניית ביטחון עצמי והערכה אישית גבוהה.
* הביע את החיבה והחום שלך לעתים קרובות. אין איש שיוכל לעמוד בחיבה וחום שמוקרן מאנשי שביל גורל 2.
* בחר לך בן זוג שיכבד אותך ויהיה קשוב לרגשותייך, זה מנוע ענק שיעזור לך להתפנות להגשמת חלומות.
* התרחק מדעות קדומות ומידע שלילי, ההילה שלך מאוד רגישה אליהם.
* לשון הרע פועל במקרה שלך כמו בומרנג (בגלל שיקוף האור), ולכן נסה להימנע ממנו ככל שתוכל.
* בגלגול הזה עלייך להתקדם רוחנית, בחר לך את הנתיב המתאים לאישיותך בנושא. אתה יכול להפוך למאסטר בתחום רוחני אם רק תבחר ותשקיע בו אנרגיה.
* בגלל הרצון שלך לטפח ולטפל באנשים, הפעל שיקול דעת ובחירה סובייקטיבית מי ראוי לטיפול שלך.
* הקפד על תזונה בריאה ונכונה, לרוב תטה לתנודות במשקל.

Back to list

Related Posts