נומרולוגיה

שביל גורל שמורכב משני מספרים

בדרך כלל נהוג להתייחס למספר שביל הגורל כמספר יחיד שהתקבל מצמצום של המספרים שמרכיבים אותו. אולם, מצאתי שיש חשיבות רבה גם לשני המספרים שמרכיבים את אותו מספר יחיד של שביל הגורל ומייחדים כל אדם ואדם בהתאם לנתוניו הספציפיים.

הדוגמאות שינתנו כאן לגבי שני המספרים שמרכיבים את שביל הגורל, יוכלו להתאים גם ליום הלידה שמורכב משני מספרים. ולאלה שיום לידתם מורכב ממספר יחיד, עליכם לקרוא את השיעור של אותו מספר בתוך שביל גורל שאחד ממספריו הוא אותו מספר (לדוגמא אם יום לידתכם 2 קראו את השיעור של מספר 2 בתוך שביל גורל 28) , וגם את הסיכום של שביל הגורל שנותן 2.

דוגמא לצמצומי שביל גורל :

שביל גורל מספר 1

28/10=

10– יצירתיות, סמכות ובטחון עצמי, בתוספת כישורים פנימיים ואנרגית פעולה שנבחרת ע”י האדם עצמו.

8– שפע, סבלנות וכוח

2– שיתוף פעולה, אנרגיה ואיזון

לפני שמבטאים את האנרגיה של מספרים 1 ו-10 יש צורך לעבוד על שיתוף פעולה, אנרגיה ואיזון של הספרה 2 ועל השפע, סבלנות וכוח שטמונים במספר 8. לאחר מכן זו תשתחרר כאנרגיה יצירתית בתור מספר 10 שמהווה דוגמא והשראה לכלל.

שיעור בנושא שיתוף פעולה ואיזון של 2 כאן (28) ייסוב סביב מציאת איזון בין נתינה לאחרים ובין האחריות לא להזניח את הנתינה והדאגה לעצמו. רצונו של ה-2 לעזור והקו המנחה שלו לעשייה נדרשת, מעביר אותו פעמים רבות מנתינה מרצון לשעבוד. על כן, הוא חייב לפעול על פי מה שליבו ורגשותיו מנחים אותו, כי אחרת אחרי השעבוד הוא ייסוג לחוסר שיתוף פעולה והתנגדות עיקשת. אחריות מלאה על חייו וכיבוד עצמו ואחרים יהפכו אותו למקור של הצלחה ושירות בפרויקטים גדולים וחובקי עיר ומדינה.

שיעור בנושא של שפע, סבלנות וכוח של 8 כאן (28) ייסוב סביב תחומים הקשורים בכסף, כוח, סמכות, סבלנות ושליטה. על מנת לחוות שפע, כוח וכבוד שאליהם הוא כה משתוקק, עליו לחוש תכונות אלה בתוכו. מכיוון שלרוב בגישתו הוא חומרי, עליו לפתח כישורים וגישה להבנת הצלחה חומרית ושפע כמו: הוגנות בחילופי אנרגיה ׁ(כסף הוא אנרגיה), אי הערצה או שנאה לכסף, עבודה עם תרומה לכלל והתמדה וסבלנות משלב הזריעה ועד לקציר. לעתים קרובות, כאשר הוא מפלס לו את הדרך למעלה לצבירת כוח, קיימת נטייה לדרוך או לנצל ולרמוס אחרים וכאן נדרשת זהירות כפולה, לא לנצל כוח! אחרת יתנסה בעקבות כך בשיעור קשה. עליו גם ללמוד שבמצבים שבהם הוא בעל הכוח המעמד והסמכות, אל עליו להתרומם “מעל ההמון” והחוק. כמו גם להיזהר שלא לקבוע לעצמו את החוקים והכללים. במקרה של מספר 8, קיים חיבור עמוק לקוסמוס. ולכן, כל חוסר יושר או סירוב לקיים את החוקים האוניברסאליים או הארציים יתבטא בעונש ופידבק מיידי.

ביטוי נכון של 8 יהיה:

א) שירות בלתי אנוכי

ב) עזרה לאחרים להגשים את מה שהוא כבר הגשים

ג) הצלחה חומרית כאמצעי לתרום לעולם

ד) אהבה ותודה לטבע ולאלוהות.

גם מספר 2 וגם מספר 8 יכולים להשתמש בכישוריהם למען מטרה נעלה. האינטואיציה המפותחת שלהם וכן הכוח המרפא הזורם דרכם, יכול להוות מקור יעוץ ועזרה לאחרים. עליהם להיזהר מלהשתמש במניפולציות, ללמוד לפתח סמכותיות חיובית, לבטא רגשות (גם כעס) ולהימנע ממשחקי כוח ומשימוש במין לשם שליטה או העלאת הביטחון העצמי. וגם, לא לגלות רצינות רבה מדי ונטייה להטפה.

מבחינה מקצועית מספר 2 וגם מספר 8 אלו מספרים של אנרגיות גבוהות, כוח מרפא ואינטואיציה חדה. כשמוספים לזה את שיתוף הפעולה והאיזון של 2 יחד עם הסבלנות השפע והכוח של 8 יש לנו אנשים שמותאמים להיות יועצים, מנהיגים, מקצוענים בתחום הריפוי והעזרה לזולת או הכוונה לצמיחה רוחנית. כמו גם כישרוניים בתחום הכתיבה וההוראה ובעלי סמכותיות מולדת להעניק השראה לאחרים.

מקצועות אפשריים: מנהל אגודה/ארגון, שף/מסעדן, מוזיקאי, אדריכל, מעצב אופנה, כלכלן, מנכ”ל/נשיא, מהנדס תעשיה וניהול/תוכנה, רב, מורה רוחני, קצין צבאי, מזכיר, סופר, רופא, פוליטיקאי, פזמונאי, משפט/פשע, שחקן, , סוהר, ממציא, טכנאי לייזר.

מפורסמים: *מרטין לותר קינג- 15.1.1929  *ראלף לורן- 14.1.1939  *דורית בייניש 28.2.1942
*טד בנדי(רוצח סדרתי מפורסם בארה”ב)- 24.11.1946  *טום קרוז- 3.7.1962
*סטיב ג’ובס(מייסד ומנכ”ל אפל האגדי)- 24.2.1955  *פייר גנייר(שף ומסעדן צרפתי)- 9.4.1950
*צבי יהודה קוק(הרב קוק)- 23.4.1891

 

פירוט לגבי כל שבילי הגורל הקיימים משני מספרים נמצאים בספרי נומרולוגיה מעשית, את הספר ניתן לרכוש באתר.

הספר נומרולוגיה מעשית
סגור

הספר – נומרולוגיה מעשית

140.00

מאת המחברת אורלי רוזנברג

אודות ספרי נומרולוגיה מעשית, הספר המקיף ביותר כיום ללימוד נומרולוגיה לבד באופן עצמאי.  במשך 3.5 שנים, עמלתי על מנת להפוך את כל הידע שלי בנומרולוגיה לספר שיכיל את כל המידע הקריטי להפיכתכם לנומרולוגים, ברמה של יכולת לאבחן אנשים ולבנות להם מפה וחיזוי עתידי. כאשר חיפשתי לקנות לעצמי ספר נומרולוגיה מקיף (ברמה ובעומק של ספרים שקיימים באסטרולוגיה), לא מצאתי בנמצא אף ספר כזה לא בארץ ולא בחו"ל. אני יוצאת מתוך הנחה שלא קיים ספר כזה, עקב רצון שלא לחשוף וללמד נומרולוגיה לעומק, תוך כדי חשיפת פרטים מלאים וסודות בנושא. ולכן החלטתי שאני אבנה ספר כזה, לכל אותם אלה שמתעניינים בתחום ומעוניינים ללמוד נומרולוגיה הלכה למעשה, ולהבין את התחום לעומקו דרך ספר כתוב. במהלך כתיבת הספר בניתי תוכנה שבה רוכזו תאריכי לידה של עשרות אלפי אנשים והם אלה ששימשו לי כניסוי לפני כל עובדה שהועלתה בספר זה. ולכן, רוב הספר משופע בדוגמאות של אנשים יחד עם תאריכי לידתם. אני יכולה להבטיח לכם שבספר שלי מוסברים הרבה סודות, שנלמדים אך ורק בקורסים, ויביאו אתכם למסוגלות להבין נומרולוגיה לעומק, ולבנות לעצמכם ולאחרים מפות חיים וחיזויים עתידיים. כאשר אני בונה ללקוחותיי מפות, אני משתמשת אך ורק בחומר שקיים בספר. ** אפשרות לרכוש את הספר שלי + משלוח עד הבית ב-190 ש"ח (משלוח יוצא בכל יום ראשון, ובד"כ לוקח עד 5 ימים מרגע המשלוח). *** מחיר הספר לאיסוף באופן עצמאי מביתי בחיפה - 140 ש"ח * הספר יוצא היום 24/1/2021 במהדורה החמישית שלו.

לספר נוספו משמעות המספרים 1-9 על פי המקורות והקבלה, וכן, הרחבה על ציר פיתגורס 3-5-7 כולל דוגמאות

 

Related Posts