נומרולוגיה

שביל גורל 33 המורה הגדול

33 בשביל הגורל, שעבורי הוא נחשב המורה הגדול 

לאחרונה אני נתקלת בייעוצים שלי ובכלל, בהרבה אנשים ששביל הגורל שלהם הוא 33.

מהם תכונותיו המיוחדות של שביל גורל 33 ?

אני אכתוב כאן על שביל גורל 33 מתוך ספרי נומרולוגיה מעשית

מספר 33

שביל גורל : כאן אנחנו מגיעים למורה הגדול. על אדם זה מוטל תפקיד גדול של העברת ידע לאנושות. הוא הגיע עם המון ידע מגלגולים קודמים ונשאר לו לעשות התאמה של הידע לרמה שכל אדם יוכל להבין.
יש לו נוכחות בולטת שעוזרת לו שישימו אליו לב, והמסרים שלו הם מעצימים שיכולים לעזור לכל אחד לצמוח.
נדרש ממנו להשתמש ביכולותיו היצירתיים או בביטוי העצמי והייחודי שלו, כך שאף אחד לא יוכל להתעלם ממנו בתחום שלו, וישאב ממנו השראה.

הביטוי של כפילות מספר 3 כאן (33) ייסוב סביב כיצד להביא את הידע הקדום שלו אל תודעת ההמונים. יש במספר זה לא פעם קשיים ביכולת הביטוי, ובעיקר הרצון להוציא לאור את הידע הזה, בצורה המובנת והנגישה ביותר לכולם.
קהל היעד העיקרי שלו יהיה הקהילה שלו, מוסדות ציבור ובעיקר המשפחה ובן הזוג או שלחילופין הוא יוכל להעביר את משנתו לאנשים שעוסקים בטיפול או החלטות בתחום הזוגי/משפחתי.
כאשר נוצרת אצלו תחושה שיכולת הביטוי שלו חסומה ולא יוצאת לאור, זה עלול להתבטא אצלו באמצעות מניפולציות במקום ביטוי חיובי, שבא מהלב וממקום כנה, או דרך סילוף האמת.
מכיוון שיש בספרה זו גם סקרנות לצד צורך חברתי, קולו חייב להישמע מול קהל וחברה.
כאשר הביטוי הוא רגשי ומגיע מהלב ומבוטא באופן כן וישיר, יש לביטוי זה קהל ויכולת לגרום לאחרים לבטא גם הם את עצמם בכנות וביושר לב.
על מספר 33 להיזהר מחוסר ביטוי או ביטוי שלילי, מתקשורת לא כנה וישירה, מהפרזה כללית ורגשית, מחוסר יכולת לקבל ביקורת, מספקות עצמיים שעלולים לקנן בו, ממתירנות מינית שגוררת מעורבות רגשית לא נכונה ומהפיתוי להתנהל בחוסר מחויבות. והסיכון לפרק בית/זוגיות/משפחה הוא גבוה כאשר יש כפילות של 3 שמסתכמת ב-6.

ל-33 צורך בהתחברות וקבלה של רגשותיהם האותנטיים כדי לפעול בתבונה אינטואיטיבית ואמפטיה. לאחר מכן יש צורך באימון של הביטוי העצמי שלו, וקבלת העולם. עליהם לא לתת לספקות העצמיים שלהם והשאיפה לשלמות לגרור אותם מטה.

עליהם לאמץ כל סיטואציה ללמידה עצמית וצמיחה! ולשים לב לא לפעול רק במטרה, שכולם יאהבו אותם, אלא לשקף אנרגיה של טוהר ובהירות.
להיות תמיד מעשיים וריאליים ולסייע לאחרים לראות את השלמות והחיוב שבכל מצב. חשובים כאן מאוד נושאי קבלה והערכה עצמית וכן קבלת האחר יחד עם הסתכלות חיובית על החיים.
עליהם להישאר עם אמות מידה גבוהות ובצורה חיובית להשיג צדק ואמת.

מקצועות אפשריים: מורה, מדריך, מאמן, אדם שהמהות שלו להתאים ידע ומסרי עידוד לאחרים, עובד בעבודת צוות, מעצב, צלם, ארכיטקט, שחקן, רקדן, ספורטאי, כדורגלן/כדורסלן, סופר, רב, איש תקשורת, רשם/שרטט, אומן, מעצב אופנה, עורך דין, עובד ציבורי, פרופסור, מוסיקאי/זמר.

מפורסמים:
*דבורה ברלינר(נשיאת בית המשפט המחוזי ת”א)- 15.6.1947  *דיוויד בלאט 22.5.1959   *משה סַפְדִּי‏ה (אדריכל בעל שם עולמי) – 14.7.1938
*קנזו טאקאדה (מעצב אופנה בעל בית אופנה ויופי)- 27.2.1939
*גילה אלמגור- 22.7.1939

לקוח מתוך ספרי נומרולוגיה מעשית, שניתן לרכישה באתר

Back to list

Related Posts