נומרולוגיה

שנת 2022 בראי הנומרולוגיה

2022 בראי הנומרולוגיה

קצת על שנת 2022

ישראל נכנסה בחודש מאי 2021 לשנה אישית 6 ושנת גיל 73=1. וכבר בשנת הגיל שלה היה רמז להתחלות חדשות שישראל הולכת אליהם בענייני שלטון.
בחודש ינואר הקרוב נכנס לחודש משוב על כל מה שהתרחש בחודשים האחרונים. וגם אנחנו האזרחים וגם אנשי הממשלה, נבין האם אנחנו בכיוון הנכון. התחושה תהיה יותר של חשבון נפש, התכנסות, והסתכלות רוחנית נשמתית, במרחב יהיה יותר צורך בתמיכה, הבנה וסולידריות.
בנט באופן אישי יכנס לשנת משוב שלמה ביום הולדתו ב25.3 יחד עם שנת גיל 50, שתבשר על צורך לשנות התנהלות.
גם מדינתנו החל מה14.5 תכנס לשנת משוב עם שנת גיל 74=2, וזה עיתוי שיביא איתו הרבה צורך להבין מה היה לנו עד כה, ולאן אנחנו צועדים.
בדרך כלל בשנת משוב, דברים יוצאים לאור, עובדות נסתרות עולות על פני השטח, וישנם אנשים שצריכים לשלם מחיר. ומכיוון שגם שנת הגיל בנויה משני מספרי משוב,אנחנו מקבלים חתימה של עניינים לא כשרים שיחשפו, וניקוי אורוות.
בעיתוי כזה הממשלה תהיה חייבת להיות יותר סוציאליסטית ולדאוג לחלשים. ובמידה וזה לא יתקיים, המחיר ישולם.
שנה 7 עם שנת גיל 2 תמיד מדברת גם על תיקון יחסים. ברמה הממשלתית זה כנראה יהיה תיקון בין מפלגות, פלגים וקצוות, זה יוכל ללכת לשלום או להקצנה.תיקון או הסלמה.
ברמה המדינית אולי נראה עוד חתימות על הסכמי שלום או פתיחת קווי תקשורת גם עם מדינות שפחות היה לנו קשר איתם עד כה. ולהיפך, אולי התחממות בגזרות.
וברמה האישית, כל אחד יעשה שלום או ייפרד מקשרים שלא משרתים אותו יותר, וקל זה בטוח לא יהיה.
מבחינה כלכלית חיבור של 7 עם 2 הולך לקצוות. כאלה שיגרפו הון ויהפכו לעשירים יותר, לעומת מימדי העוני שהולכים לגדול ולהחריף, ובכלל מצבים סוציאליים יגברו.
זמן לכתוב, שמי שירצה להצליח יהיה חייב לפתח שאר רוח, התנהלות נקייה וטהורה והתחשבות באחרים. השילוב של 7 עם 2 לא יאפשרו אחרת.

כמה מילים על אלה שיוולדו ב2022
כמו שניתן לשים לב שנת 2022 יש בה שלוש פעמים 2. בספר שלי נומרולוגיה מעשית שלוש פעמים 2 מעיד על רגישות מופרזת. עלולה להופיע בדידות. מאוד רגיש ופגיע, ונוטה להתבודד. בד”כ מפתח חוסר ביטחון עצמי בשלב מוקדם בחייו. ולכן לילדים שיוולדו ב2022 במיוחד אם יהיה להם את המספר 2 בחודש הלידה או ביום הלידה, חשובה מאוד הקפדה על נתינת שם מאזן, שלא יהיו רגישים מדי לחיים האלה.
שנת 2022 שמה דגש על נשים, בתים ופריון. נשים ימשיכו לשאת את הדגל ולהיות בפרונט, אם כי גם האלימות כלפיהן תגבר. ונושא האלימות והרציחות בתוך המשפחה כנראה לצערנו יגברו.

אנשי המזלות במיקומים האלה בסבירות גבוהה יעברו טרנספורמציה משמעותית (כל אחד בהתאם למיקומים במפה שלו) בשנת 2022
הימים הראשונים של טלה, מאזניים, סרטן וגדי.
השלישון השני של מזלות דלי, אריה, שור ועקרב
החצי הראשון של השלישון השלישי של מזלות בתולה, דגים, תאומים וקשת
הימים האחרונים של השלישון השלישי של מזלות סרטן, גדי, טלה ומאזניים.

בהצלחה לכולנו ♥

Back to list

Related Posts