אסטרולוגיה, מזלות

מזל שור

מזל שור
יסוד-אדמה
איכות-יציב/קבוע
איבר בגוף- צוואר וגרון
תאריך-20 באפריל עד 21 במאי
שליטה טבעית- בית שני במפה
אות –ו

תיאור: יציב, מעשי, קשור לחומר, כסף ורכוש. נמשך לתענוגות, ארצי, חוש עסקי מפותח, סבלני, נחוש, נהנתן, עקשן, חושני, איטי, אחראי, רכושני, אוהב יופי, מעריך אומנות (לעיתים קרובות אומנותי בעצמו), אוהב טבע, קשור בקרקעות ובנכסי נדלן, יסודי, שיטתי ושקול, קנאי, איטי לכעוס אך כשכועס חמתו בוערת.
התכונות הטובות לאימוץ: סבלנות, שמרנות, ביתיות, חושניות, יסודיות, מהימנות, מעשיות, אומנותיות, נאמנות.
התכונות הרעות שכדאי להימנע: פינוק, עקשנות, איטיות, פולמוסיות, רכושנות, תאוותנות, חומרנות.

איברי גוף בשליטה: צוואר, אוזניים, חוש הטעם, גרון, שקדים, בלוטת התריס, לסת תחתונה, עצם העורף, המוח הקטן, חוליות הצוואר, מיתרי הקול, עורקי הראש, ורידי הצוואר, לוע.

תיאור מזל שור
התמדה ביולוגית גזעית ורכושנות.
הדגש כאן הוא על ביטחון. שור פועל על בסיס מיושב עם כושר לארגון וסדר.
מתעורר ריגוש לחפצים/מטרות/אובייקטים. בולטת כאן המשמעות למסורת, להרגלים, ולהתמדה. הפעולה כאן היא תמיד בתנועה מעגלית, ויש חיפוש של מטרה חדשה, אחרי שה”אני” הושלם בטלה.
לעומת טלה לא קיים במיקום זה צורך מיידי בפעולה, הפעולה רק צריכה לשרת מטרה כלשהי ולכן המשמעות היא במטרה. ההתעקשות היא להפוך את האנרגיה לפורה/יצרנית.
השור הוא רכושני וכוחני מאוד!!! זה מגיע כתוצאה מתחושה עמוקה של צרכים פנימיים שחייבים להיות מסופקים. כל אדם, סיטואציה, מערכת יחסים או דבר יישקל אצלו במובן של איזה שימוש אני יכול לעשות בזה? שור לא יכול להתנסות במשהו שאין בו הגשמה של מטרה ברורה.

מיקום שור במפת הלידה:
ביטוי  הרגשות כאן הוא במובנים ארציים גשמיים, ולכן היכן ששור במפתך, עלייך ללמוד שחרור מכבלי החומר/ארציות/גשמיות. ללמוד שהערך והשווי שלך אינו נתמך בהישגים החומריים והנראים לעין שיש לך, אלא בערכים הפנימיים האמיתיים שעליהם נתמכת כל תודעתך. ומכאן צריך להבין שתשוקות ארציות ניתנות לשליטה, וכן שיציבות באותו תחום ששור ממוקם במפה הוא הבסיס לפעולה, ושבעלות/החזקה הם לא בסיס למערכת יחסים, ובמקומם חייבת להיות נוכחת אנרגיה של תנועה פעולה והחלפה “שלח לחמך על פני המים”.

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו

לקריאת כל המזלות

לחצו על שם המזל או על הסמל שלו
Back to list